Pomoć na putu

Iskustva sa servisima, cene održavanja, pranje i poliranje
Odgovori
Korisnikov avatar
hyundai_i30
Postovi: 353
Pridružio se: 02 Avg 2022, 05:13
Garaža: Hyundai i30 1.4 16V, 2011. (plin + benzin)
Lokacija: Niš

Re: Pomoć na putu

Post od hyundai_i30 » 24 Maj 2023, 22:41

Video sam kad si prethodno napisao to, ali pominjes VIP i mislio sam da je to neki poseban program za postojece Atlas korisnike. Hvala za info, sad sam pogledao A1 Klub Plus akciju koju pominjes.

Ok je ta varijanta, full si pokriven, ali ne za 7200 vec za nesto manje od 8k RSD posto je 20% od (5990 za Euro+ i 3990 za nacionalni), znaci cirka 7984 RSD po mojoj racunici, ako ja ovo dobro kapiram.

Akcija traje do kraja ove godine i ovo definitivno ulazi u razmatranje sto se mene tice .

Iskreno, razmisljao sam da proverim i sa AMSS, ali oni sigurno imaju neke kvake koje dobijes tek kada zatrazis da ti navedu uslove, a ne samo stavke kao sto stoji ja sajtu jer bi bilo previse dobro da bi bilo istinito...



Sent from my M2101K6G using Tapatalk


Kompresor
Postovi: 66
Pridružio se: 28 Feb 2021, 17:04

Re: Pomoć na putu

Post od Kompresor » 24 Maj 2023, 22:45

Ne ne, 7200 dinara, ne sabira se Euro i Nacionalni paket pa 20% od toga, ovo im je kao neka akcija i ne znam kako su dosli do tih 7200 rsd a i ne zanima me, zvao sam ih juce jos jednom u vezi toga i dobio potvrdan odgovor, samo im kazes kod koji dobijas sms ili na mail i onda uplatis samo.

Korisnikov avatar
hyundai_i30
Postovi: 353
Pridružio se: 02 Avg 2022, 05:13
Garaža: Hyundai i30 1.4 16V, 2011. (plin + benzin)
Lokacija: Niš

Re: Pomoć na putu

Post od hyundai_i30 » 24 Maj 2023, 22:59

Onda jos bolje, mada su lose izreklamirali to jer sam na mail vec dobio:

"Tvoja A1 Klub Plus ponuda 20%popusta na Euro+ i Nacionalni paket pomoci na putu u Atlas24h pomoc na putu je aktivna i mozes da je iskoristis do 31.12.2023."

Uopste ne pominju cenu tog zadovoljstva, a odavde ce svako da skapira da je akcija na zbir nacionalni + Euro... Ako je njima 80% od 10k ukupno 7200 RSD, ja definitivno necu da se bunim, posto su poslali kod za aktivaciju ove akcije.

Eto, da i drugi znaju ako im ovo odgovara. Svakako Vozzi Euro traje do kraja jula meni i matorom, njemu uzimam neki nacionalni tada, a sto se mene tice, ovo je za sada prvi pik.

Inace, Vozzi mi je preko Live Chat-a kada sam ih kritikovao oko promene uslova vazenja paketa rekao da smo svi dobili na mail nove uslove i da smo imali 8 dana da se izjasnimo da li ih prihvatamo. Ko se nije izjasnio, znaci da je prihvatio nove uslove i saglasio se sa njima..
Opasni igraci, sami menjaju pravila, najave izmene, onda ti ne odgovoris nista jer i nemas predstavu da nesto trebas da odgovoris, oni promene uslove i ti si kao saglasan sa tim. A, naravno da niko ko ovde koristi Vozzi veze nema sa ovim njihovim šibicarskim trikovima . Ne volim šibicare i zato pozdrav od mene

Sent from my M2101K6G using Tapatalk




Kompresor
Postovi: 66
Pridružio se: 28 Feb 2021, 17:04

Re: Pomoć na putu

Post od Kompresor » 24 Maj 2023, 23:09

Mene je najvise odvratilo to sto nema slepovanja odmah ako ja hocu vec si uslovljen, mislim koja popravka moze da traje duze od 2 dana, pa za 2 dana mogu motor da izvade i da stave drugi.

Korisnikov avatar
hyundai_i30
Postovi: 353
Pridružio se: 02 Avg 2022, 05:13
Garaža: Hyundai i30 1.4 16V, 2011. (plin + benzin)
Lokacija: Niš

Re: Pomoć na putu

Post od hyundai_i30 » 24 Maj 2023, 23:16

Pa to je ono zbog cega se svi ovde bunimo. Samo su to nama kojima jos uvek vaze Vozzi Evropa paketi proturili kroz taj mail gde smo kao imali 8 dana da se izjasnimo da li prihvatamo te promene uslova.

Dal je neko od korisnika uopste odbio promenu tih uslova, kad niko sigirno pojma nije imao da uopste treba da se izjasni o tome? Kad oni tako rade sa postojecim korisnicima, nema potrebe da saradjujemo na duze staze jer oni mogu na svoju ruku da menjaju uslove kad im se prohte.

Ovi sto su pukli pare za Evropa Max su tek osteceni jer i njima vaze isti novi uslovi kao i nama. A, to nisu uslovi na koje su prvobitno pristali kad su kupovali Evropa Max.

Sve u svemu, funjarski odradjeno i sad ko zeli da ga i dalje vaćare na ove fazone samo napred, ali se nadam da ce se ipak opeći i izgubiti deo korisnika cisto da im se obije o glavu. Videcemo da li ce i Atlas da se ugleda na svoje bivse drugare za neko vreme

Sent from my M2101K6G using Tapatalk



Korisnikov avatar
Lanmi206sw
Postovi: 11
Pridružio se: 21 Mar 2021, 23:43
Garaža: Peugeot

Re: Pomoć na putu

Post od Lanmi206sw » 25 Maj 2023, 00:57

hyundai_i30 je napisao:
24 Maj 2023, 20:49
Geza je napisao:I AMSS je poskupeo, sa 2.250 na 2.700.
3600 RSD im je nacionalni paket, trenutno na akciji. I to je ok varijanta za Srbiju. Ovaj od 2700 je takodje pod odredjenim uslovima i iskreno bih dodao jos 900 kinte za Premium Srbija i ne bih razmisljao...

Sto se tice njihovog Evropa paketa, ovako pobrojano ovo deluje kao odlicna varijanta, ali bi to moralo takodje da se proveri jer sigurno i kod njih ima neka caka. Jer su odvojili stavku za neogranicen slep u Evropi nakon saobracajke i posle druga stavka "prevoz vozila u kvaru na adresu", pa verovarno imaju i oni neka uslovljavanja koja nisu ovde pomenuta.

Jer ako se sa 6750 RSD zavrsava posao i za Evropu i za Srbiju, onda je to najbolja opcija, ali rekoh kad je AMSS u pitanju, sve uzimam sa debelom rezervom...
Slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk


AMSS u slučaju da se pokvari auto ima samo šlep do servisa u inostranstvu i to je to. Oni i Tesla su definitivno najgori sa sadržinom paketa. Ne pokrivaju troškove popravke i plus AMSS u uslovima piše da vraćaju u Srbiju ALI samo ako ne može da se popravi u roku od 7 dana i to uz pisanu potvrdu servisa. Evo slike sa njihovog sajta - https://prnt.sc/uJ7EB9irQdr-

Dakle ko je uzeo AMSS se zeznuo i bolje odmah da uzme i Euro+ u Atlasu :kezo:

TeaseR
Postovi: 382
Pridružio se: 26 Dec 2018, 20:23
Garaža: BMW F30

Re: Pomoć na putu

Post od TeaseR » 25 Maj 2023, 03:02

Sto se tice AMSS, samo cu copy/paste poruku iskustva clana sa drugog foruma:

"Morao sam da se registrujem i odgovorim na temu kao i da podelim svoje iskustvo. Nisam predstavnik ni jedne kompanije niti trol iako mi je ovo prva poruka na forumu.

Prvo i osnovno pričamo o POMOĆI NA PUTU a ne besplatnom servisiranju vozila i besplatnoj nabavci guma. Da je to slučaj onda bi svi sa ćelavim gumama išli samo na divlje plaže u Grčkoj u nadi da će iseći gume na makadamu i za 4-5000 dobili nove gume koje vrede 25000-40000 dinara. Takođe niko neće da plaća delove za vaš 7, 10 ili 20 godina star auto! Dakle treba biti realan. Dobijate smeštaj, šlep do servisa, manju pomoć ili učešće u popravci i to je to u principu. U slučaju saobraćajne nezgode dobijate šlep do kuće mislim kod svih.

E sad moje iskustvo. Prvo da kažem da sam pomoć na putu redovno uplaćivao prvenstveno zbog letovanja (Grčka, Crna Gora) ili odlazaka u Ljubljanu, Beč i sl. Zadnjih par godina sam uplaćivao više iz navike jer sam na letovanje išao avionom jer mi je auto bio dosta star i nisam se usuđivao na put do Grčke. Sve vreme sam koristio AMSS. Jednom prilikom probušio sam gumu na plaži Ksenija (svi iz Srbije je znaju) i nisam mogao da odvijem šrafove da zamenim gumu. Zvao sam AMSS 30 puta i javi se automat i onda MUK! Pozovem druga i zamolim ga da pozove iz Srbije AMSS i da kaže da imam problem, da ne mogu da ih kontaktiram i koji problem imam i gde smo i oni mu kažu "mora on lično da pozove"! On im kaže probao je čovek 30 puta a oni "Pa mora da bude uporan!". Tu mi je pala klapna.
Na kraju pukom srećom u moru ljudi koje sam molio za pomoć naletim na Grka koji radi u Michelin-u u Solunu, on pozove lika koji ima vulkanizersku radnju, dođe sa kombijem mobilnog vulkanizera (izlaz tada bio 20€) skine točak vidi da je guma isečena, stavi ćopavca i da dalje ne dužim rešimo problem (poruči mi dve nove gume).

E sad po povratku u BG presavijem tabak i naplatim im oko 150 € na ime neispoštovanog ugovora i uslova (dogovorio sa vulkanizerom da mi nakarika troškove kao i trošak poziva ka njima po osnovu specifikacije iz VIP-a).

I na kraju šta sada da uzmem (kupio novi auto i uplatio Grčku u avgustu) nemam pojma. Male su razlike u uslovima ali je iskustvo koje imaju ljudi u takvim situacijama najbitnije. Nikada nisam saznao šta je razlog zašto nisam mogao da uspostavim vezu ali je odgovor operatera AMSS-a "mora da bude uporan" zaista kriminalan. Pa ne zovem ja što volim nego mi treba POMOĆ!"

Mislim da ne treba nista dalje da se kaze o njima.

Korisnikov avatar
Saša
Postovi: 13145
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:07
Garaža: Renault Kadjar Equilibre 1.3 TCe 140 i Fiat Punto Classic 1.2 8V LPG Dynamic A/C
Lokacija: Novi Sad

Pomoć na putu

Post od Saša » 25 Maj 2023, 08:55

TeaseR je napisao: Prvo i osnovno pričamo o POMOĆI NA PUTU a ne besplatnom servisiranju vozila i besplatnoj nabavci guma. Da je to slučaj onda bi svi sa ćelavim gumama išli samo na divlje plaže u Grčkoj u nadi da će iseći gume na makadamu i za 4-5000 dobili nove gume koje vrede 25000-40000 dinara. Takođe niko neće da plaća delove za vaš 7, 10 ili 20 godina star auto! Dakle treba biti realan. Dobijate smeštaj, šlep do servisa, manju pomoć ili učešće u popravci i to je to u principu. U slučaju saobraćajne nezgode dobijate šlep do kuće mislim kod svih.

E sad moje iskustvo. Prvo da kažem da sam pomoć na putu redovno uplaćivao prvenstveno zbog letovanja (Grčka, Crna Gora) ili odlazaka u Ljubljanu, Beč i sl. Zadnjih par godina sam uplaćivao više iz navike jer sam na letovanje išao avionom jer mi je auto bio dosta star i nisam se usuđivao na put do Grčke. Sve vreme sam koristio AMSS. Jednom prilikom probušio sam gumu na plaži Ksenija (svi iz Srbije je znaju) i nisam mogao da odvijem šrafove da zamenim gumu. Zvao sam AMSS 30 puta i javi se automat i onda MUK! Pozovem druga i zamolim ga da pozove iz Srbije AMSS i da kaže da imam problem, da ne mogu da ih kontaktiram i koji problem imam i gde smo i oni mu kažu "mora on lično da pozove"! On im kaže probao je čovek 30 puta a oni "Pa mora da bude uporan!". Tu mi je pala klapna.
Na kraju pukom srećom u moru ljudi koje sam molio za pomoć naletim na Grka koji radi u Michelin-u u Solunu, on pozove lika koji ima vulkanizersku radnju, dođe sa kombijem mobilnog vulkanizera (izlaz tada bio 20€) skine točak vidi da je guma isečena, stavi ćopavca i da dalje ne dužim rešimo problem (poruči mi dve nove gume).

Baš tako. Već par dana čitam i pratim ovu temu i prosto ne verujem na šta se mnogi ljute i šta očekuju od te pomoći na putu. Uvek se tu dobijao neki šlep do majstora ili kakva sitna intervencija na licu mesta ako je moguća i ne zahteva neke silne delove. Pa ni kasko koji košta bar 10x više vam ne pokriva popravke motora odnosno te ozbiljne kvarove pa ne znam šta vi očekujete od jedne “pomoći na putu”. SlikaNeće vam niko za 4-5 pa i 14 hiljada raditi generalke na motoru i preuzimati potpuni rizik za vaše polovno vozilo u ko zna kakvom stanju. No očigledno da su tome doprinele i te neke privatne firme koje su (bar u početku) davale svakakva “obećanja” ne bi li oteli klijente AMSS-u koji je godinama bio jedini koji je nudio takvu pomoć, no to naravno nije realno na duže staze, pa se zato i dešava ovo što se upravo dešava.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Korisnikov avatar
Gazu
Postovi: 2140
Pridružio se: 08 Feb 2022, 00:31
Garaža: Opel Astra G 1.6i-16V
Lokacija: Novi Sad

Re: Pomoć na putu

Post od Gazu » 25 Maj 2023, 09:03

Pa ljute se ljudi ako ti neko nešto nudi, a to ne ispoštuje. Šta je nejasno. Niko neće od njih generalku da dobije, već da zna da bi u slučaju nečega imaš šlep da Srbije. A da se razumemo, imati šlep do Srbije takođe nije najbolja stvar kojoj se nadaš na odmoru!

Mogli su nekako bolje da izraze kada daju šlep: relativno u odnosu na troškove kvara. Recimo da ne daju šlep od Grčke (da li bi to bilo oko 1000€..) ukoliko jer visina popravke oko 300-400 evra, od čega ti oni pokrivaju 200€.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk


Korisnikov avatar
Saša
Postovi: 13145
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:07
Garaža: Renault Kadjar Equilibre 1.3 TCe 140 i Fiat Punto Classic 1.2 8V LPG Dynamic A/C
Lokacija: Novi Sad

Re: Pomoć na putu

Post od Saša » 25 Maj 2023, 09:11

Velika stvar kod tih “pomoći na putu” je i sama činjenica da znaš da imaš kome da se direktno obratiš ako se nešto ne daj Bože desi, odnosno imaš nekoga ko će za tebe da lomi glavu čak i u gluvo doba noći, nađe šlep ili šta već treba, dok ti lepo sačekaš u autu i znaš da pomoć stiže. Već samo to vredi tog novca a sve preko toga je plus. Treba biti realan. Sve će to lepo doći na svoje i ti prevaranti koji bi na brzinu da uzmu klijente će se “pogasiti” sami od sebe vremenom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8127
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Pomoć na putu

Post od OMP » 25 Maj 2023, 10:42

Gde si procitao da neko ocekuje ne znam sta do paketa??? samo su konstatacije sta koji paket pokriva i vaganje sta je bolje, kao i negodovanje na izmenu nekih opcija paketa u toku vazenja istog sto je bas bezobrazno sa njihove strane. Naravno da nece niko da ti radi generalku kao i neku ozbiljnu poravku gde mora da se otvara motor ili ne znam sta, niti to iko ocekuje a verujem da niko od nas ne bi ni pristao na tako nesto u tamo nekoj zemlji kod tamo nekog majstora, za svaki iole ozbiljniji kvar bih uvek pre izabrao da se auto vrati za Srbiju i to resim kod svog majstora a ne da mi svako ceprka po autu. A to sedenje i cekanje u autu da ti neko sve organizuje, iz prilozenog a i meni znanih situacija, ne bude uvek bas tako lagano i brzo.

TeaseR
Postovi: 382
Pridružio se: 26 Dec 2018, 20:23
Garaža: BMW F30

Re: Pomoć na putu

Post od TeaseR » 25 Maj 2023, 11:33

Covek kaze da vec par dana cita temu, a ocigledno ne cita do kraja.

Glavna i jedina stvar oko koje se kako ti kazes ljutimo jeste to sto je vecina nas uplatila bas Vozzi jer su u slucaju kvara nudili slepanje nazad i sto su to ukinuli u TOKU TRAJANJA PAKETA. Niko se ne ljuti sto ne moze da dobije generalnu na sred puta ili sta vec, nego sto menjaju uslove i pakete kako im se prohte, pritom sam siguran da to nije zakonu, nego ih jos niko nije tuzio pa ih zabole. Znaci da ponovim, niko ne ocekuje generalnu, niko ne ocekuje da mu se popravi kvar od 2000eur za dzabe, ono sto ljudi ocekuju jeste da dobiju ono sto su platili, a to sad nije moguce jer su promenili uslove i ne ostavljaju vise mogucnost izbora vec si prisiljen ili da te oderu za popravku ili da na kraju sam platis slep nazad u Srbiju.

Bas ovo sto kaze @Gazu , ako su ih vec iskoriscavali i umesto da za kvar od 300-400eur dodaju razliku u novcu trazili slepanje nazad, mogli su da uvedu nesto tipa, u slucaju da je kvar do 400eur, korisnik nema pravo slepanja nazad u Srbiju. Oni pokrivaju do 200eur, ti treba da dodas 300eur i nastavis put i to je skroz ok. Ako kvar prelazi 400eur, moze da bira hoce li da popravlja auto ili da ga slepaju nazad. Nesto na tu foru.

Korisnikov avatar
Inzaghi
Postovi: 330
Pridružio se: 11 Okt 2017, 11:31
Garaža: Peugeot 308 1.6 2010
Lokacija: nbgd

Re: Pomoć na putu

Post od Inzaghi » 25 Maj 2023, 11:40

Opet akcija Vozzi i SNNP.

Ukoliko kupujete VOZZi paket, ostvarujete pravo na:

10% cash back za kupovinu paketa VOZZi RS (399.9 bonus poena)
15% cash back za kupovinu paketa VOZZI Evropa (824.85 bonus poena)
20% cash back za kupovinu paketa VOZZi Evropa Max (2199.8 bonus poena)
Ukoliko nadograđujete postojeći VOZZi paket, dobijate 10% cash back:

sa VOZZi RS na VOZZi Evropa paket (150 bonus poena)
sa VOZZi 40 na VOZZi RS paket (300 bonus poena)
Ukoliko nadograđujete postojeći VOZZi paket, dobijate 15% cash back:

sa VOZZi RS na VOZZi Evropa Max paket (1050 bonus poena)
sa VOZZi Evropa na VOZZi Evropa Max paket (825 bonus poena)
sa VOZZi 40 na VOZZi Evropa paket (675 bonus poena)
sa VOZZi 40 na Evropa Max paket (1500 bonus poena)

https://rs.vozzi.app/sr/promo/saradnja- ... cWRpAiAAAA

Korisnikov avatar
hyundai_i30
Postovi: 353
Pridružio se: 02 Avg 2022, 05:13
Garaža: Hyundai i30 1.4 16V, 2011. (plin + benzin)
Lokacija: Niš

Re: Pomoć na putu

Post od hyundai_i30 » 25 Maj 2023, 13:02

TeaseR je napisao:Covek kaze da vec par dana cita temu, a ocigledno ne cita do kraja.

Glavna i jedina stvar oko koje se kako ti kazes ljutimo jeste to sto je vecina nas uplatila bas Vozzi jer su u slucaju kvara nudili slepanje nazad i sto su to ukinuli u TOKU TRAJANJA PAKETA. Niko se ne ljuti sto ne moze da dobije generalnu na sred puta ili sta vec, nego sto menjaju uslove i pakete kako im se prohte, pritom sam siguran da to nije zakonu, nego ih jos niko nije tuzio pa ih zabole. Znaci da ponovim, niko ne ocekuje generalnu, niko ne ocekuje da mu se popravi kvar od 2000eur za dzabe, ono sto ljudi ocekuju jeste da dobiju ono sto su platili, a to sad nije moguce jer su promenili uslove i ne ostavljaju vise mogucnost izbora vec si prisiljen ili da te oderu za popravku ili da na kraju sam platis slep nazad u Srbiju.

Bas ovo sto kaze [mention]Gazu[/mention] , ako su ih vec iskoriscavali i umesto da za kvar od 300-400eur dodaju razliku u novcu trazili slepanje nazad, mogli su da uvedu nesto tipa, u slucaju da je kvar do 400eur, korisnik nema pravo slepanja nazad u Srbiju. Oni pokrivaju do 200eur, ti treba da dodas 300eur i nastavis put i to je skroz ok. Ako kvar prelazi 400eur, moze da bira hoce li da popravlja auto ili da ga slepaju nazad. Nesto na tu foru.
Upravo tako i potpuno je neverovatno kako ljudi gube sustinu ovoga iako je to vec u vise navrata ponovljeno. Mozda je neophodno svaki put pisati velikim slovima sta je zapravo sustina jer sto kazes ljudi kao prate, a zapravo se uhvate za nesto sto nema veze sa svim prethodno napisanim...ili ima pa najmanje moguce veze. Ipak, bilo je mnogo postova, pa je i to razumljivo, ali meni je najjaci komentar "citam vec nekoliko dana i ne verujem" i onda neko potpuno levo shvatanje, tako da dzaba citanje i istroseno vreme Slika.

Izgleda se zaista bunimo bezveze, kad samo hocemo ono sto smo platili?!?! Ne znam nikog ko se ne bi bunio za bilo kakvu uslugu, servis, ugovor takav da pristane na odredjene uslove koji propise druga strana, uredno to plati, a da u toku "ugovorne obaveze" dodje do izmene uslova na stetu onog ko je platio uslugu i da kupcu na kraju kazu da je on pristao na te izmene jer nije odgovorio na neki nepostojeci mail ili anketu na sajtu ili gde vec i time se slozio sa izmenama.

Znaci, platis nesto i posle nekog vremena u mobilnoj app vidis da su izmenili to sto si platio jer si se ti kao slozio sa tim i nista nisi odgovorio na mail od pre 6 meseci koji pritom nikad nisi ni dobio...

To su samo marketinski trikovi i naravno da se svi bunimo oko toga, ali nista strasno i nista sto vec nije vidjeno kod mobilnih operatera, internet provajdera, banaka itd.

Tako da i pored toga sto je Vozzi igrao prljavo, onom kome smeta tako nesto je svakako to dovoljan razlog da ih pozdravi i zato ovih dana uveliko trazimo alternative i ovaj forum je bar meni posluzio da se iskristalise opcija. I svi koji su pratili sad makar znaju da kod svih postoje cake, Vozzi, Tesla, AMSS, AMC klub. Bukvalno za sada Atlas nema skrivenih stavki ili nismo culi nesto lose o njima, sto ne znaci da necemo, ali se nadamo da ce ispuniti ono sto navode u paketima.

Postoje opcije i izbor, nekom odgovara i dalje ovo sto nudi Vozzi i to je potpuno ok, nekima od nas ne odgovara da pristanu na njihove aktuelne nebulozne uslove i opet strepimo da ce ih Vozzi ponovo promeniti u toku narednih 12 meseci trajanja paketa kad mu se prohte.

Jednostavno je nekorektno i neprofesionalno sa njihove strane, ali opet znaci ljudima ovo lose iskustvo - nekima da znaju sta mogu da ocekuju, a nama koji smo bili pogodjeni da ih nadalje zaobilazimo u sirokom luku Slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk





Kompresor
Postovi: 66
Pridružio se: 28 Feb 2021, 17:04

Re: Pomoć na putu

Post od Kompresor » 25 Maj 2023, 13:54

Inzaghi je napisao:
25 Maj 2023, 11:40
Opet akcija Vozzi i SNNP.

Ukoliko kupujete VOZZi paket, ostvarujete pravo na:

10% cash back za kupovinu paketa VOZZi RS (399.9 bonus poena)
15% cash back za kupovinu paketa VOZZI Evropa (824.85 bonus poena)
20% cash back za kupovinu paketa VOZZi Evropa Max (2199.8 bonus poena)
Ukoliko nadograđujete postojeći VOZZi paket, dobijate 10% cash back:

sa VOZZi RS na VOZZi Evropa paket (150 bonus poena)
sa VOZZi 40 na VOZZi RS paket (300 bonus poena)
Ukoliko nadograđujete postojeći VOZZi paket, dobijate 15% cash back:

sa VOZZi RS na VOZZi Evropa Max paket (1050 bonus poena)
sa VOZZi Evropa na VOZZi Evropa Max paket (825 bonus poena)
sa VOZZi 40 na VOZZi Evropa paket (675 bonus poena)
sa VOZZi 40 na Evropa Max paket (1500 bonus poena)

https://rs.vozzi.app/sr/promo/saradnja- ... cWRpAiAAAA
Da li si ti siguran da je to za ovu godinu, koliko vidim pise 01.07.2022 a i na njihovom sajtu nema o ovome, odakle ti ova informacija.

Odgovori