AMSS članstvo - pomoć na putu

Iskustva sa servisima, cene održavanja, pranje i poliranje
Odgovori
Korisnikov avatar
samo polako
Postovi: 3361
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:15

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od samo polako » 13 Mar 2013, 10:16

Off topic
U porodici imamo dva automobila, jedan je osiguran (pomoć na putu) kod AMSS a drugi u konkurentskoj firmi.
U toj drugoj firmi sam se pre neko veče u neko doba noći zezao i rekoh da vidim da li će mi se neko javiti na poziv i okrenem. Kad javi se uredno ženski glas i ja, ni sam ne znam šta mi bi, spustim slušalicu. Neki minut kasnije zvoni meni telefon isti taj glas me pita da li mi treba pomoć na putu, ja onako poprilično zadovoljno zabezeknut joj samo rekoh-greška. :) Ali sam i dalje prijatno iznenađen da su me okrenuli da provere poziv.
Mene zanima da mi vi mene kazete gde ima jevtina kavurma, čvarci... Mene to brine jutros...

Korisnikov avatar
nuk
Postovi: 7607
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:49
Garaža: Renault Espace 2.0dCi
Lokacija: Ns
Kontakt:

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od nuk » 13 Mar 2013, 10:32

tebi je bas dosadno u zivotu..

Sent from my BlackBerry using Tapatalk

Korisnikov avatar
samo polako
Postovi: 3361
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:15

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od samo polako » 13 Mar 2013, 10:44

Nije. Nego me prijatelj naložio da ovi drugi nemaju dobru podršku.
Mene zanima da mi vi mene kazete gde ima jevtina kavurma, čvarci... Mene to brine jutros...

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29864
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od trojanac » 13 Mar 2013, 15:49

Ja se odavno kanim da uplatim članstvo, pa nikako. Uvek smetnem sa uma. Moraću jer zaista, tih 2000 dinara nije neka lova, a kad se desi i najmanji problem, lakše kad znaš da imaš bilo kakvu pomoć.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
nuk
Postovi: 7607
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:49
Garaža: Renault Espace 2.0dCi
Lokacija: Ns
Kontakt:

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od nuk » 13 Mar 2013, 17:34

Ista situacija iako sam to godinama koriistio dok sam vozio jugica I biosam ono, bas aktivan clan :)

Sent from my BlackBerry using Tapatalk

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14140
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od pedja » 13 Mar 2013, 19:02

Pre neki dan obnovismo za sva sluzbena kola.

TT

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29864
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od trojanac » 14 Feb 2015, 00:03

Do kraja ovog meseca u 160 poslovnica AMSS širom Srbije važi februarska akcija popusta na članstvo od 10 %! Velika akcija podrazumeva promotivnu godišnju cenu za super članstvo od samo 1.800 dinara i traje od 12. do 28. februara.

U 160 poslovnica širom Srbije tokom 16 promotivnih dana dok traje akcija vozačima se pruža mogućnost da uz popust postanu vlasnici super članske kartice i tako steknu pravo na privilegije i prednosti koje na putu može da im pruži AMSS.

Uz super članstvo AMSS tokom cele godine sigurnije je svako putovanje! Pozivom broja 1987 (iz Srbije ili Evrope) dobijate dežurne operatere AMSS koji su tu da vlasniku Super članske kartice 24 sata organizuju:

– Šlepovanje vozila u slučaju kvara (do 140 km)
– Šlepovanje vozila u slučaju saobraćajne nezgode (neograničena kilometraža u Srbiji i Evropi)
– 4 popravke na putu u Srbiji (do 40 km)
– Popravka vozila na putu ili prevoz do najbližeg servisa u kontinentalnom delu Evrope
– 20 % popusta na šlepovanje pri isteku kilometara predviđenih paketom
– Refundacija troškova hotelskog smeštaja i prevoza u slučaju saobraćajne nezgode
– Kredit za popravku, šlepovanje ili prevoz porodice, po garanciji

Prvo što možete da iskorostite, a nemate običaj da to činite redovno, jeste da besplatno u AMSS prekontrolišite tehničku ispravnost svog vozila.

Promotivna akcija donosi vozačima bezbednu i sigurniju vožnju kroz celu Evropu. Pravni savet takođe je privilegija člana AMSS koji je deo evropske zajednice nacionalnih auto-moto klubova. Vasnici Super članske kartice zato imaju pravo i na značajne popuste u okviru međunarodnog sistema „Show your card“ na 28.000 mesta širom Evrope, u određenim hotelima, motelima, restoranima, rent-a-kar agencijama, muzejima, galerijama i na turističkim atrakcijama.

Tokom akcije koja traje do kraja februara ne prestaje da važi i stalni „on line“ popust. Posetite stranicu za online učlanjenje i postanite vlasnik Super članske kartice putem interneta po još 10 odsto jeftinijoj ceni. Tako ćete sledećih godinu dana uživati u brojnim pogodnostima za svega 1.600 dinara.

Članstvo u nacionalnim auto-moto klubovima Evrope je običaj i deo saobraćajne kulture. Svaka nacija je dužna na sve načine da utiče na svest o bezbednosti svakom učesniku u saobraćaju. AMSS u februarskoj akciji znatnim popustom vozačima olakšava i približava pristup AMSS kao društveno odgovornoj instituciji koja brine o svojim članovima ali i svim vozačima. Zato iskoristite zimsku akciju i postanite vlasnik Super članske kartice AMSS po promotivnoj ceni od samo 1.800 dinara.

AMSS brine o svojim članovima!


http://blog.garaza.rs/veliki-februarski ... PdQoi.dpuf
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
ivica122
Postovi: 1526
Pridružio se: 26 Sep 2014, 21:30
Garaža: Honda Accord CL7
Lokacija: Pirot, Србија

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od ivica122 » 14 Feb 2015, 09:59

Ja imam vec trecu godinu zlatnu karticu, uzimam je bas zbog odlaska na more ili bilo gde van zemlje, da me ne bi odrali za slepanje. To je u Grckoj, na primer, skuplje nego popravka dosta stvari a i velika je prednost ako se desi da auto stane u sred neke nedodjije, i jos gore, nocu, da mogu jednim pozivom da dobijem besplatan slep do prvog servisa. Opste je poznato da slepovi i majstori koji ordiniraju po putu nisu bas visokog morala, kako kod nas, tako i i u okolnim zemljama, pa mi ovo dodatno uliva sigurnost da necu stopirati na putu nekog prevaranta.

Inace, prodao sam auto, kupio drugi, a clanstvo mi vazi do maja meseca. Nisam nacisto, da li mi clanstvo i dalje vazi ili je strogo vezano za vozilo? Mislim da je druga opcija u pitanju, posto se prilikom uclanjivanja ostavljaju generalije za auto, al da ne bih nagadjao, vec danas cu da popunim formular preko njihovog sajta, da vidim kako ce da ide to. Mada je drzavni praznik od ponedeljka, pa ne ocekujem odgovor pre srede.

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45621
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od Geza » 13 Feb 2016, 11:04

Pridružite nam se online i iskoristite popust od 20% na Super članstvo AMSS!
http://www.amss.org.rs/index.php?option ... &Itemid=66

Poštovani posetioci, povodom promotivne akcije od 10 - 29. februara, AMSS Vam nudi mogućnost da postanete član uz 20% popusta, popunjavanjem online formulara na ovoj stranici. Ispunite pristupnicu (obavezan je upis SVIH traženih podataka) i pošaljite je.

Po prijemu podataka, na Vašu e-mail adresu dobićete uplatni račun, poziv na broj i iznos koji treba da uplatite. Po evidentiranju Vaše uplate na tekući račun AMSS, poslaćemo Vam članski materijal poštom. O privatnosti: AMSS se obavezuje da podatke koje ste upisali prilikom popunjavanja pristupnice neće nikada i ni u kojem slučaju staviti na raspolaganje trećoj strani, osim u slučaju postojanja pravosnažnog sudskog naloga.
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
ivica122
Postovi: 1526
Pridružio se: 26 Sep 2014, 21:30
Garaža: Honda Accord CL7
Lokacija: Pirot, Србија

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od ivica122 » 13 Feb 2016, 11:07

To je akcija kao prošle godine, i tad sam platio 1600din preko neta.

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45621
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od Geza » 18 Feb 2016, 20:02

Malo sam razgledao mapu šlep službi u Srbiji, a ono što me buni je nedostatak auto baza sa šlepovima u Vojvodini. Odakle dolaze kamioni ili majstori ako mi kola stanu npr. u sred Vojvodine? Nešto mi je daleko da se čeka njihov dolazak iz NS, a i finansijski nije baš povoljna varijanta.
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
nikaragva
Postovi: 14754
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:03
Garaža: Zafir
Lokacija: Vulinjak

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od nikaragva » 18 Feb 2016, 20:54

Iz bp :)

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29864
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od trojanac » 17 Nov 2016, 12:30

Alternativa AMSS-u.

MOTOO AutoSOS

VAUČER GARANCIJE MOBILNOSTI MOTOO AUTOSOS SRBIJA
Vrednost: 790 din
Rok važenja: godinu dana

Besplatna vuča u slučaju kvara ili nesrećnog slučaja (do 100 km u oba pravca)
Popravka vozila na licu mesta – 2 puta (do 70 km u oba pravca i do 1h rada – struja na vozilu, probušena guma, nestanak goriva i sl.)
Pravni savet, tehnički saveti, opšte informacije
Dolazak u roku od 1h od poziva
Informacije o putnim pravcima
Gotovinska pozajmica za popravku, vuču ili prevoz članova porodice, do 1.000 EUR uz depozit
Popust za vuču izvan limita pokrivenosti
Rent-a-car popust

Vaučer garancije mobilnosti MOTOO AutoSOS Evropa
Vrednost: 1990 din
Rok važenja: godinu dana
Pokriće u Srbiji:

Besplatna vuča u slučaju mehaničkog kvara ili nesrećnog slučaja (do 200 km u oba pravca)
Popravka vozila na licu mesta – 2 puta (do 100 km u oba pravca i do 1h rada: struja na vozilu, probušena guma, nestanak goriva i sl.)
Pravni savet, tehnički saveti, opšte informacije
Dolazak u roku od 1h od poziva
Informacije o putnim pravcima
Gotovinska pozajmica za popravku, vuču ili prevoz članova porodice, do 1.000 EUR uz depozit
Popust za vuču izvan limita pokrivenosti
Rent-a-car popust
Besplatno čuvanje vozila u slučaju saobraćajne nezgode do 3 dana
Besplatan nastavak putovanja ili povratka do kuće u slučaju saobraćajne nezgode
Besplatna usluga organizacije prenoćišta
Zamensko vozilo u slučaju saobraćajne nezgode do 2 dana

Pokriće u Inostranstvu:

Besplatan prevoz vozila u slučaju saobraćajne nezgode do prebivališta korisnika
U slučaju kvara, popravka (do 1h rada) ili vuča do najbližeg servisa
Dolazak u roku od 1h od poziva
Informacije o putnim pravcimna
Gotovinska pozajmnica za popravku, vuču ili prevoz članova porodice, do 1.000 EUR uz depozit
Pgavni savet, tehnički saveti, opšte informacije
Besplatno čuvanje vozila u slučaju saobraćajne nezgode do 3 dana
Besplatan nastavak putovanja ili povratka do kuće u slučaju saobraćajne nezgode
Besplatna usluga organizacije prenoćista
Zamensko vozilo u slučaju saobraćajne nezgode do 2 dana
Zdravstvena asistencija – doktor na telefonu, medicinski saveti i upućivanje na lekara



http://motoo.rs/motoo-auto-servis/pomoc ... o-autosos/
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28017
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od Xepoj87 » 17 Nov 2016, 12:35

Pa tu ako mi se pokvari auto u Nisu, poduvao sam ga, posto je maksimum do 100km slepanje.
Isto je i u AMSSU, sada videh...ccc

Sent from my D6603 using Tapatalk
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29864
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: AMSS članstvo - pomoć na putu

Post od trojanac » 17 Nov 2016, 12:40

Ti dođi do Kragujevca, odatle ćemo mi da te spasimo. ;)
Posetite www.garaza.rs !

Odgovori