Problem sa paljenjem,Passat 5B "97.

Iskustva sa servisima, cene održavanja, pranje i poliranje
Odgovori
Dany
Postovi: 1
Pridružio se: 23 Jan 2017, 18:02

Problem sa paljenjem,Passat 5B "97.

Post od Dany » 23 Jan 2017, 19:00

Imam problem sa autom nece uopste upali,prije 1 dan je normalno radio i navece sam ga pokusao upaliti i zavergla uapli radi jedno 5-6 sekundi i ugasi se,upalim ga opet vergla,vergla kao da crkava i nece uopste upali,i kasnije opet nakon 3-4 pokusaja upali radi 3-4 sekunde ugasi,ali kada pocne verglati cuje se kao ono neko struganje,zujanje kada se ugasi lampice su radile i svijetla.I danas opet reko da ga probam upaliti kada ono ni da zavergla dopunim mu akumulator i pocne skroz malo verglati mozda jednom se zacuje i ugasi se.Auto je na plin,sipao sam mu gorivo gasio plin pustio ga da proba upaliti na gorivu ali ne radi opet,prikljucio sam opet akumulator pa cu ga ostaviti neka se puni.Citao sam na forumima u nekih auta kazu da je problem do alnasera (i ja sam na prvi pogled kontao da je do njega,onako ofrlje reko mozda je do toga,inace se ne razumijem u mehaniku),a neki kazu i da je do akumulatora.Sada da li se nekome desavala ovakva situacija,i da li mi moze neko pomoci oko ovoga?.

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45819
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Problem sa paljenjem,Passat 5B "97.

Post od Geza » 23 Jan 2017, 21:06

Traži negde rezervne kablove i svećice, pa kreni od njih.
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Odgovori