Servis za mini cooper s r53

Iskustva sa servisima, cene održavanja, pranje i poliranje
Odgovori
Korisnikov avatar
thund3r
Postovi: 6
Pridružio se: 05 Jul 2016, 09:25
Garaža: mini cooper s r53

Servis za mini cooper s r53

Post od thund3r » 24 Apr 2017, 15:24

Pozdrav drugari,
Imam pitanje u vezi odrzavanja mog vozila, mini cooper s r53 2005god, zanima me da li moze neko da mi preporuci nekog ko ima iskustva sa odrzavanjem ovakvih automobila, servis ili coveka kojih ih popravlja, odrzava i zna sta radi. Bio bih veoma zahvalan ukoliko moze neko da mi pomogne. Inace auto je do sad odrzavan po zvucnim servisima (ne bih da ih imenujem) i moze se reci da sam se lose proveo po pitanju svega.
Hvala unapred, pozdrav !

Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21084
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Servis za mini cooper s r53

Post od nidza » 24 Apr 2017, 15:43

Pitaj ovde za početak, traži servis:
http://www.britishmotors.rs/kontakt/

BRITISH MOTORS DOO

Zrenjaninski put 11, 11000 Beograd, Srbija.
TELEFON

+381 11 413 4444

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Servis za mini cooper s r53

Post od starac vujadin » 24 Apr 2017, 15:54

Moj drugar održava svoj Mini i X3 u T motors u centru Zemuna i vrlo je zadovoljan. On je pedantan i nije mu problem da plati. No, preporuka za servis, pogotovu BMW/Mini kod nas ume da bude vrlo nezahvalna. S jedne strane umeju da bezobrazno deru, a s druge strane ima dosta vlasnka koji bi voleli da voze BMW za male pare, da imaju uslugu kao u Minhenu, ali bi da plate kao u Gabonu, tako da je teško razlučiti ko je objektivan, ko subjektivan u preporuci.

Korisnikov avatar
thund3r
Postovi: 6
Pridružio se: 05 Jul 2016, 09:25
Garaža: mini cooper s r53

Re: Servis za mini cooper s r53

Post od thund3r » 25 Apr 2017, 12:55

Hvala puno na odgovorima, nikad ne pravim problem ni pitanje oko cene, koliko kazu toliko i platim i castim, ali problem nastaje kada platim i sednem u auto i jave se problemi koje nisam imao pre dolaska u servis i auto ide osetno losije(da ne objasnjavam sad konkretno sta je u pitanju), uglavnom samo neka preporuka ko se stvarno razume oko ove prve generacije minija sa 1.6 tritec motorom i kompresorom bilo bi super da nadjem pravi servis...Pozdrav !

Odgovori