Suzuki Swift 1.0 2001. godište

Iskustva sa servisima, cene održavanja, pranje i poliranje
Odgovori
kmb
Postovi: 1
Pridružio se: 07 Sep 2017, 10:53

Suzuki Swift 1.0 2001. godište

Post od kmb » 07 Sep 2017, 14:05

Zdravo,

Potrebna mi je pomoć za spremanje auta za prodaju, sa trenutnim stanjem nije realno da ga prodam, pa želim da bude u dobrom stanju da bi se prodao po nekoj realnoj ceni.

Problemi su sledeći:
• Zadnja vrata:
o Otvaraju se samo u odnosu na to kako je podešen prekidač, i kad se otvaraju iznutra i kad se otvaraju spolja (ne radi centralna brava)
o Ne rade stoperi vrata(valjda se tako kaže, da ostane u 2-3 položaja kad su otvorena), isto važi i za suvozačeva vrata
• Ne radi grejanje (probano pre neki dan da izađe vazduh pa da ne bude neprijatan miris kad neko dođe da ga pogleda a ono ne radi, možda samo osigurač, možda zamena ventilatora ili čega već)
• Potreban nov poklopac unutrašnje suvozačeve brave(ili cela unutrašnja brava), plus se ujedno može videti zašto ne radi podizač suvozačevog stakla (vozačev radi)
• Zamena ili alternativa za patosnice, rupa na tepihu iza suvozača i između dva zadnja mesta(glupe štikle napravile problem tokom zime).

Najviše me zanima koliko bi to sve koštalo. Mislim da je pametnije da sve sredim nego da i dalje čekam da mi se javi neko ko će ga takvog kupiti, a samim tim i sniziti cenu. Ovako je dobar auto, radi kako treba, malo je prešao, hoću da kupim bar 5 godina mlađi ali nikako da prodam.
Hvala.

Pozdrav :bye:

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45782
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Suzuki Swift 1.0 2001. godište

Post od Geza » 07 Sep 2017, 17:27

Prodaj u viđenom stanju. Jednostavno bolje da smanjiš cenu za koji evro nego da sam juriš po otpadima i servisima.
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
mića
Postovi: 2217
Pridružio se: 10 Apr 2013, 09:43
Garaža: Corolla
Lokacija: beograd

Re: Suzuki Swift 1.0 2001. godište

Post od mića » 07 Sep 2017, 17:37

Ne radi grejanje ili ventilator ne radi? Ja bi samo to eventualno sredio i probao bi kod elektricara taj prekidac za prozor. Sve ostalo je zub vremena. Gde ces tepih da nadjes!? Ni oko tih vrata, brave se ne bi zezao. Takav je kakav je, prodaje se u vidjenom stanju i gotovo. Izvoskiraj ga, lepo uglancaj i navedi sta mu fali, uz spustanje cene od 100€ ti za to niko nece zameriti.

Gesendet von meinem VTR-L29 mit Tapatalk


Odgovori