Ovlašćeni servisi - iskustva !

Iskustva sa servisima, cene održavanja, pranje i poliranje
Odgovori
Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29982
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Ovlašćeni servisi - iskustva !

Post od trojanac » 07 Apr 2017, 12:49

Da, otvorili su skoro. Stojanov se baš širi, a videćemo koliko će to uticati na kvalitet usluge. Do sada su važili za dobar servis.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12306
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Ovlašćeni servisi - iskustva !

Post od shandu90 » 07 Apr 2017, 12:50

Svaka mu cast

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Ogi » 16 Apr 2017, 09:10

Kakav je Porsche kao serviser ? Kako stoje sa delovima ?

Korisnikov avatar
Markoni
Postovi: 9721
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:47
Lokacija: Београд

Re: Dobro veče

Post od Markoni » 16 Apr 2017, 09:19

Najbolje u Srbiji sto se delova tice.

Tapatalk Post

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Ogi » 16 Apr 2017, 09:23

Zaljubio sam se u Leon. Zakazacu probnu voznju.

Korisnikov avatar
mića
Postovi: 2217
Pridružio se: 10 Apr 2013, 09:43
Garaža: Corolla
Lokacija: beograd

Re: Dobro veče

Post od mića » 16 Apr 2017, 09:35

Pa valjda ako kupis nov auto nemas potrebe za delovima bar 7-10 godina

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Ogi » 16 Apr 2017, 10:06

Nikada se ne zna. Mori me I to sto postoji JEDAN servis za celu Srbiju, sigurno je jeziva guzva. Best buy je definitivno.


Doplata za pastelnu boju 250 EUR, za metalik boju 500 EUR

Standardna oprema Style

● 5 vrata ● ESC sistem (Electronic stability control)
● Aluminijumske felne 6,5 J x 16" DESIGN 30/2, sa pneumaticima 205/55 R16 91V ● ABS sistem kočenja + ASR (sistem protiv proklizavanja prednjih točkova)
● Spoljni retrovizori sa elektronskim podešavanjem i grejanjem, ● XDS sistem (blokada diferencijala, dinamička kontrola proklizavanja)
manuelno preklopivi ● Senzor za kontrolu pritiska u gumama
● Rezervni točak smanjenih dimenzija za privremenu upotrebu ● Vazdušni jastuci za vozača i suvozača
● Spoljni retrovizori i kvake na vratima u boji karoserije ● Bočni vazdušni jastuci napred i zavesasti vazdušni jastuci
● Sigurnosni zavrtnji za točkove ● Vazdušni jastuk za kolena vozača
● Prednja sedišta podesiva po visini ● Halogena dvodelna svetla sa LED dnevnim svetlima
● Štitnici od sunca sa ogledalom i osvetljenjem ● Brisač zadnjeg stakla sa funkcionisanjem u intervalima
● Svetla za čitanje napred (2 kom) i pozadi (2 kom) ● "Coming Home" funkcija sa manuelnom aktivacijom
● Hromirane unutrašnje ručice vrata ● Centralna brava sa daljinskom komandom i otvaranjem prljažnika (3 dugmeta)
● Džepovi na poleđini naslona prednjih sedišta ● Merač spoljne temperature
● Ručica menjača presvučena kožom ● Prednji brisači sa podešavanjem intervala (4 različita intervala)
● Podešavanje lumbalnog dela vozačevog sedišta ● Upozoravajući signal za nevezivanje sigurnosnih pojaseva
● Centralni naslon za ruke napred sa pregradom za odlaganje ● Kožni multifunkcionalni volan sa komandama za Radio/MP3 uređaj
● Prostor za odlaganje stvari ispod vozačevog sedišta ● Tempomat (Cruise control) - uređaj za regulisanje i održavanje brzine
● Prednji pretinac za sitnice sa osvetljenjem ● Integrisani prednji farovi za maglu sa "Cornering" funkcijom
● Deljiva zadnja klupa (odnos 60%-40%) ● Automatski klima uređaj "Climatronic" u 2 zone
● Nasloni za glavu nazad (3 komada) mogućnost podešavanja visine ● Elektronski podizači prozora napred i nazad, napred sa komfornim uključivanjem
● Nasloni za glavu napred, mogućnost podešavanja visine i nagiba ● Putni računar (Board computer)
● Sistem za pričvršćivanje dečijih sedišta po ISOFIX standardu ● Bluetooth interfejs za telefon
● Držač za čaše u srednjoj konzoli ● Elektronska parking kočnica sa Auto-Hold funkcijom
● Unutrašnji retrovizor sa funkcijom protiv zaslepljenja ● Start/Stop sistem sa rekuperacijom energije kočenja
● Progresivni servo volan ● Media System Colour (Radio/MP3 uređaj, 6 zvučnika, ulaz za SD kartice i USB,
● Volan podesiv po visini i dubini Touch screen 5" u boji)

Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3397
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Dobro veče

Post od kragujevac » 16 Apr 2017, 10:11

mića je napisao:Pa valjda ako kupis nov auto nemas potrebe za delovima bar 7-10 godina Slika
Ovo je možda moglo da važi tamo negde do 2000. godine. U današnje vreme teško, jako teško.
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Korisnikov avatar
mića
Postovi: 2217
Pridružio se: 10 Apr 2013, 09:43
Garaža: Corolla
Lokacija: beograd

Re: Dobro veče

Post od mića » 16 Apr 2017, 10:12

Ogi, svaki nov auto je odlican, do pet godina se retko koji kvari a mahom svi daju toliku garanciju. Ako planiras da vozis taj ili neki drugi auto duze od pet ili sedam godina gledaj statistiku automobila koji se najmanje kvare u rasponu 5-10 god. Lep je seat, ne znam koliku garanciju daju tako da imas posle i druge dobre servise osim porschea

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
passenger
Postovi: 14231
Pridružio se: 07 Maj 2016, 10:20
Garaža: KIA Cee'd sw 1.6 crdi Opel Corsa C GSI

Re: Dobro veče

Post od passenger » 16 Apr 2017, 10:12

Koji motor?
''...and into the forest I go to lose my mind and find my soul''

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Dobro veče

Post od Scuderia » 16 Apr 2017, 10:14

To onaj sa sajma za 14 i nesto? Dobra je ponuda. I onaj Golf za 16 mi super izgleda.

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14181
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od pedja » 16 Apr 2017, 10:19

Markoni je napisao:Najbolje u Srbiji sto se delova tice.

Tapatalk Post
Onda smo tuga veća nego što sam mislio.
Iskustvo u firmi, gde nekoliko vozila odrzava(s)mo kod njih, je takvo da se većina stvari, koje nisu za redovan servis ili potrošna roba (brisači i baterije), čekaju. Sa jedne strane jeste logično, malo smo tržište, ali nije da nema VWa na ulicama, sa manje istim motorima i drugim sklopovima. Kako na koji servis ode auto, jave da treba još nešto raditi, ali se čeka deo, pa da se dođe opet. Znam, jer (od)vozim vlasnika jednog od automobila na te servise / po auto, usput mi je.

Kada smo hteli da kupimo Seata skoro, oko jednostavne dodatne opreme (tipa sigurnosni šrafovi, prva pomoć i tako to) je bilo povuci potegni, da li ima nema, kada može da se dobavi itd.

Verujem da ostali nisu nešto bolji, ali je daleko od bajnog ili očekivanog za pare koje uzimaju. Da ne bacam hejt na Uskrs, neću o tome kakav su nam automobil vratili sa manje limarijske intervencije, a to nema veze sa Ogijevim pitanjem, samo se sada setih.

I ne brini Ogi, nije gužva, odnosno zakazuje se. Izuzetno su ljubazni, predusretljivi, kulturni itd. Nezgodno je vreme preuzimanja vozila, za one koji ne mogu izaći sa posla, ili bar nama uvek kažu da moramo preuzeti vozilo do 4 ili tako nešto. Utisak se kvari računom, ali na to se pristane kada se kupi vozilo, niko te ne tera na to, a i kompletan ugođaj i besplatno piće imaju cenu :mrgreen:

Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Grujic » 16 Apr 2017, 10:25

Ja imam utisak da je za sva kola losa situacija, sta god se pricalo.
Za Hyu su iskustva bila jeziva pre oko 10 i kusur godina, kada sam to napisao ovde pisano je da je sada druacije, centralni magacin je blizu, sve stize za max 3 dana itd itd, i evo sada opruge to demantovale...

Sent from my HTC One using Tapatalk

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Ogi » 16 Apr 2017, 10:25

Da, vidim da im je radno vreme potpuno neozbiljno.

Motor 1.2Tsi 110Ks.

Korisnikov avatar
mića
Postovi: 2217
Pridružio se: 10 Apr 2013, 09:43
Garaža: Corolla
Lokacija: beograd

Re: Dobro veče

Post od mića » 16 Apr 2017, 10:26

@pedja isto sve kao i kod toyote. Mada ovi imaju dosta toga na stanju. Tast je recimo trazio retrovizor za yaris mk1 imali ga, ja trazio neke sijalice i zabice nema, ceka se 7 dana. Malo smo trzište i nece da prave lager.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Odgovori