Zanimljivo sređeni automobili

Razne teme, pitanja, iskustva
Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Scuderia » 30 Jul 2012, 21:18

MilisaV je napisao:tako da bilo ko ko poznaje gti-jeve neće pobrkati naš sa ed30. pogotovu i zato što ed30 ima još različitih detalja. a onaj ko ne poznaje gti-jeve on neće ni znati razliku između običnog i ed 30. najverovatnije neće ni znati da postoji ed30


ono što hoću da kažem da mi smo ulepšavali, a on je kopirao.
Ko poznaje GTIjeve znace i za ovog da nije pravi gti, tako da me bas zanima po kom osnovu si ti ulepsao auto, a ovaj 1.6 je kopija i nije ulepsan? :kuku:

Korisnikov avatar
Markoni
Postovi: 9731
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:47
Lokacija: Београд

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Markoni » 30 Jul 2012, 21:22

OK, slazem se da nije ista stvar, samo sam dao primer. Mislim da on nije imao alternativu i da je jedino sa GTI/GTD branicima mogao da ulepsa auto, a da ne vuce na kic... ;)

Tapatalk Post

Korisnikov avatar
Dusan
Postovi: 4285
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:26
Lokacija: Wien

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Dusan » 30 Jul 2012, 21:42

Gaginh0 je napisao:Video sam na netu Golf V R32 sa nalepnicom 1.2 :D Komedija...
Vrv ona originalna sa pola 1.2 znacka. :rofl: :rofl: :rofl:
There's nothing worse than making your hand and losing it all, because you were drawing dead to start with.

Korisnikov avatar
mix024
Postovi: 686
Pridružio se: 25 Apr 2012, 22:12
Garaža: VW Caddy 2.0 TDI 150 KS
Lokacija: Subotica

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od mix024 » 30 Jul 2012, 21:59

Čekajte, ovaj sa 1.6 tdi je još i dobar.

Ima jedan "GTI" VI tu kod nas, ali mu je motor 1.4 od 80 KS. Izgleda sve to solidno, felne su OK, ali ni ja se ne slažem sa glumljenjem nečega što nisi. Ni kod automobila, ni kod bilo čega u životu.

Taman sam se danas vozio iza njega i čekao da stanemo na semafor, ali je skrenuo par ulica ranije.

Korisnikov avatar
fq400
Postovi: 1458
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:59
Garaža: Lancer

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od fq400 » 30 Jul 2012, 22:07

Scuderia je napisao:tako da me bas zanima po kom osnovu si ti ulepsao auto, a ovaj 1.6 je kopija i nije ulepsan? :kuku:
Pa valjda po tome što je ovaj lik stavio 'GTI' oznaku...? :think:
Ulepšavanje je jedno, ali označiti auto kao nešto što nije je ipak malo... previše.

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Scuderia » 30 Jul 2012, 22:22

Jel ja treba 16x da napisem kako je znacka tezak fail da mi me neko shvatio za ozbiljno? :pardon: Bar 4x sam pomenuo kako pricam o autu bez znacke! :)

Milisav je rekao da je i tako seljana, a da je sa znackom ultra seljana. Pa me zanima koja je razlika izmedju pomenute konverzije gti > ed30 i ove 1.6>gti (bez znacke), tj. zanima me po kom je parametru ovo prvo ulepsavanje, a ovo drugo kopija?

Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10425
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od sebekkg » 30 Jul 2012, 22:54

@milisav

pa sta ti bode oci, covek je za svoje pare ga uredio kako njemu odgovara i to je to. Ako ti je on LJAKSE sta su ti oni koji stavljaju HROM-PLASTICNE patosnice i sto stavljaju kvazi led trakice na branike? :glavomuzid:
Slika

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od NexT » 30 Jul 2012, 23:01

morao sam negde da turim sliku :D

Titanijumski izduv za M3 by Akrapovic

Slika

(vlasnik auta Jorge Lorenzo)



Izduv sa M5 F10 (akrapovicev titanijumski, 12 kg laksi od fabrickog)
Slika

Slika

Slika
Poslednja izmena od NexT u 30 Jul 2012, 23:14, izmenjeno 2 puta ukupno.

Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10425
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od sebekkg » 30 Jul 2012, 23:05

jel arkapovic bese slovenac?

stvarno perverzija od auspuha
Slika

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Floyd » 30 Jul 2012, 23:07

Jeste Slovenc :)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od methane.master » 30 Jul 2012, 23:09

To ulepšavanje (personalizacija ili šta već) je prilično klizav teren i barem meni prilično nezahvalan za komentarisanje. Em je u pitanju idnividualni ukus pojedinca, em jedan pogrešan potez i eto te u dragvorlovoj temi. :djavo:
sebekkg je napisao:jel arkapovic bese slovenac?

stvarno perverzija od auspuha
Iz Ivančne Gorice. Bivši motociklista, mislim da je čak bio i prvak u vreme SFRJ.
Širim haos!

MilisaV
Postovi: 317
Pridružio se: 11 Jul 2012, 15:39
Garaža: bmw 525d
Lokacija: Novi Beograd

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od MilisaV » 31 Jul 2012, 00:04

scuderia već sam objasnio u prethodnom postu, ali me ne mrzi da to ponovim.

mi nismo pravili da naš gti izgleda kao ed30. ni u jednom trenutku. niti on izgleda kao ed30.
ima mnogo razlika između običnog i ed30, branici, farovi, sedišta, ručica menjača..... mi nijedan kozmetički deo sa ed30 nismo stavili na naš gti. sve što smo mi uradili je da smo ofarbali branike . i to ne isto kao na ed30, odnosno ceo branik, nego samo gornju polovinu. ljudi su ovo što smo mi uradili radili mnogo pre pojave ed30,

a ovaj lik ciljano išao na to da mu njegov 1.6 tdi bude isti kao gti. i toliko je dobro uradio stvar da ja da ga vidim parkiranog bih bio ubeđen da je to pravi gti. samo kad bih ga čuo i obratio pažnju provalio bih da je dizel. još kako se danas čuju dizeli, a ovaj tsi ima malo traktorskiji zvuk, možda ne bi ni provalio iz prve.


eto to je razlika. to me podseća na one što prodaju kirbi, pa obuku odelo i glume biznismene, a valjaju usisivače....
žena može biti sa sela a auto mora iz nemačke

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Xepoj87 » 31 Jul 2012, 00:15

Ista stvar je sa bordo CLS 55 AMG sto smo videli da je prosao pored nas na okupljanju,a on 350...
Ima jos jedan beli CLS 55 AMG i jedan crni cini mi se 63 AMG CLS i svi su 350 benzinci...
Seljana jednaka Bane,Baki,Djuro,Pera i Zika tablicama...
Jos je gore sa gore navedenim Mercedesima,posto imaju AMG paket koji super izgleda i zaista tek tu nema potrebe stavljati originalne AMG delove sa AMG modela...
A moram vam priznati da mi se ne svidja ni 1.4 oznaka na Gti-ju i slicne fore...
Nije seljana,ali je lozana.
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Scuderia » 31 Jul 2012, 00:19

Ok, samo me je zanimalo misljenje :doubleup: Mada po tome ispada da je i fabricki GTD sabanija jer traktorise, a izgleda kao GTI (uz par razlika koje mogu da prepoznaju samo dobri poznavaoci). Inace i ovog, uz zvuk, odaje jos par stvari da nije pravi GTI.
Jos je gore sa gore navedenim Mercedesima,posto imaju AMG paket koji super izgleda i zaista tek tu nema potrebe stavljati originalne AMG delove sa AMG modela...
Stvar je ukusa da li ima potrebe stavljati originalne AMG delove jer AMG pack i pravi AMG nisu isti, a meni npr licno je lepsi pravi AMG.

Stvar je pojedinca cime je zadovoljan, neko klotanovicem, neko amg paketom, neko ni sa tim. Jako je ruzno zbog razlicitog ukusa nekog koga ne poznajemo nazvati seljakom. Ajd ok zbog znacke, mada dajem ruku da bi bilo istih komentara i da nema te znacke koja izgleda bas bode oci.

Sve u svemu slazem se sa Methaneom da je ovakve projekte jako nezahvalno komentarisati.

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Xepoj87 » 31 Jul 2012, 00:32

Malopre vidim lik stavio Brabus spojler i natpis BRABUS pozadi na C klasu kao moju...
Ja ne mogu da verujem da je nekome ok da od C 200 CDI napravis 63 AMG...
Mislim znam da ima ljudi kojima je to ok i o tim ljudima i pricamo ovde,samo nisam znao da ih ima na forumu :)
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Odgovori