Dobro veče

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
passenger
Postovi: 14231
Pridružio se: 07 Maj 2016, 10:20
Garaža: KIA Cee'd sw 1.6 crdi Opel Corsa C GSI

Re: Dobro veče

Post od passenger » 03 Dec 2017, 09:46

Imam dva dormeo jastuka I prostirku za dusek. Dobri su
''...and into the forest I go to lose my mind and find my soul''

Korisnikov avatar
Velja
Banned
Postovi: 12135
Pridružio se: 06 Avg 2013, 18:43

Re: Dobro veče

Post od Velja » 03 Dec 2017, 09:55

Slažem se za proizvode, ali poslovna euforija i stav zaposlenih mi je ,,herbastičan"...

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12321
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Dobro veče

Post od shandu90 » 03 Dec 2017, 11:52

Ono cebe im je dobro ali mi jastuk nikako ne odgovara.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk


Korisnikov avatar
carov2
Postovi: 4176
Pridružio se: 23 Apr 2012, 20:24
Garaža: Audi A4
Lokacija: Pirot, Kladovo
Kontakt:

Re: Dobro veče

Post od carov2 » 03 Dec 2017, 12:30

Moja branša... :)
Kada smo već kod toga...da li se ovde neko bavio mrežnim marketingom?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Igy021
Postovi: 7
Pridružio se: 21 Jul 2017, 09:58
Lokacija: novi sad

Re: Dobro veče

Post od Igy021 » 05 Dec 2017, 10:31

stefankmn je napisao:
31 Okt 2017, 21:46
ddanijell je napisao:
stefankmn je napisao:
31 Okt 2017, 14:00
Da, zvao sam ih da se raspitam. To je ta cena za taj period. Ali su im uslovi nenormalni. Depozit za vw poli npr 600e sto je I ucesce sto si rekao ako se desi šteta. Nikad ssbi ne bi dozvolio da potpisem tako nesto. Mislio sam ds to oko rente ide drugacije.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Meni kada je trebao auto da stoji ceo dan na servisu (trebalo alarm da rade pa sam odustao kada sam cuo detalje) posto ne daju zamensko preporucili europcar kao varijantu posto ga imaju u salonu i odmah tamo mogu da preuzmem vozilo i vratim.
Medjutim prvi problem je bio sto ne primaju debitne kartice (jer ne mogu da urade preautorizaciju), mora kreditna koju u tom momentu nisam imao. Trebalo je 500e depozita, a kesh ne moze. Uslovi strasni, u prevodu ne dao bog da se nesto desi, najebao si ga.
Aute koje sam gledao su bili vec od 20-25e po danu , a meni trebao od ujutru do uvece sto mi je cenovno apsolutno odgovaralo, medjutim kada sam malo bolje sagledao uslove i sta treba da se potpise, neka hvala, vise mi se isplatilo da platim taxi za 50km, bar mirno spavam.
Bas tako, treba mi auto ali ne toliko da bih prihvatio sve njihove uslove. A sta ako me neka budala udsri na ulici ili nesto. Neka hvala

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
uvek je bolje rentirati kod ovih manjih rent a car agencija, nego kod tih internacionalnih. em je povoljnije, em bolji uslovi, ne traže ti boga oca i broj cipela. Ja sam imao dobro iskustvo sa ovom beogradskom firmom http://www.easyrent.rs/sr-yu/ ispali su korektni

Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3398
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Dobro veče

Post od kragujevac » 05 Dec 2017, 15:14

Prvih hiljadu feedback-a na Ebay-u :D .
Slika
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14196
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od pedja » 05 Dec 2017, 21:45

Dođoh u Bijelu (CG). Svratio da operem automobil, ostavio brdo snega u perionici :D

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: Dobro veče

Post od methane.master » 05 Dec 2017, 21:53

Ako :thumbup:


Sent using Tapatalk
Širim haos!

Mares
Postovi: 878
Pridružio se: 13 Avg 2012, 19:44
Lokacija: NS

Re: Dobro veče

Post od Mares » 06 Dec 2017, 00:58

Imaju li kozna sedista prednosti prvenstveno po pitanju udobnosti u odnosu na alkantra/koza (polu kozna) sedista?

Pojedini modeli kola koje gledam (polovna do 5-6 god starosti) u zavisnosti od paketa opreme dolaze sa koznim tj. alkantra (ili stof) i koza (to su valjda polu kozna sedista).

Ja nemam neko veliko iskustvo sa koznim sedistima osim sto sam par puta vozio caletov auto koji ima kozna (bivsi auto, w211 e klasa) i generalno mi se nisu svidela zbog onog klasicnog tripa, leti kad sednes u njih peku, a zimi budu jako hladna.

E sad, ako hocu auto sa jacim paketom opreme, uglavnom se nude sa koznim sedistima te nemam pojma da li bi se navikao na njih, a zapravo udobna sedista su mi jedna od glavnih stvari u autu. Takodje, na duzim voznjama ledja mi se oznoje, pa pretpostavljam da bi mi kozna jos pogorsala stvar.

Interesuje me da li je i sa sedistima isto kao kod vecine kada predje tipa sa manualca na automatski menjac, da vise ne razmislja o povratku na manualni?...hocu reci, da li jednom kad se predje na kozna ova alkantra i polukozna vise ne ulaze u obzir? Jebem li ga, kontam da je sve to subjektivno, ali da vidim sta vecina kaze, koliko su zapravo prakticna osim sto "luksuznije" izgledaju.



Sent from my SM-J320FN using Tapatalk



Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od Vladapetr » 06 Dec 2017, 01:04

Javiće se i forumaši sa više iskustva, meni lično čisto kožna sedišta ne odgovaraju baš iz razloga koje si i ti naveo. Cenim da je tu, osim same kože, potrebno i još par dodatnih stavki (ventilacija, grejači...) kako bi ugodjaj bio potpun.
Ne znam koje automobile gledaš, ja sam sebi bez problema nalazio primerke sa bogatijom opremom a bez čisto kožnih sedišta.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Mares
Postovi: 878
Pridružio se: 13 Avg 2012, 19:44
Lokacija: NS

Re: Dobro veče

Post od Mares » 06 Dec 2017, 01:34

Za sada "lutam" sa modelima, imam potencijalne za uzi izbor ali ko zna sta ce na kraju biti (zato mi bzvze sad da ih navodim) ali ono sto sam primetio generalno da uz kozna sedista ide jaci paket opreme. Ok za zimu kontam ne bi bio problem jer svi ovi sto ih gledam imaju grejace sedista (e sad koliko su u praksi korisni ne znam).

Najvise me brine da se "ne ulepim" u njima tokom toplijeg perioda tipa prolece - leto (nije klasa kola koja ima i ventilaciju sedista).

Povezujem kozna sedista sa koznim namestajem (tipa kozne fotelje i garniture) gde kad malo duzem sedim sav se uparim i ulepim, ono tipa ustanem posle nekog sastanka i osetim da mi se bulja i pantalone oznojale , zato me u startu odvlace kozna sedista u kolima, ali moguce da gresim pa da cujem druga misljenja, ipak dosta kola dolazi sa kozom.

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk



Korisnikov avatar
kragujevac
Postovi: 3398
Pridružio se: 16 Jul 2016, 08:46
Garaža: Jaguar XF 4.2 V8
Lokacija: Minhen/BRD

Re: Dobro veče

Post od kragujevac » 06 Dec 2017, 07:51

Meni je koža nekako nezaobilazna stvar u autu. Mnogo manje se prlja a i kad se isprlja lakše se čisti, u autu je milion puta manje prašine kad ima kožnu opremu. Ona povlače sa sobom i kožne obloge za vrata, što sve zajedno izgleda lepše (a i to se manje prlja i lakše čisti). Zima nije problem, ogroman procenat auta sa kožnim sedištima ima grejanje istih (moguće je da auti koji su uvezeni iz Italije ili Španije nemaju), jedino je leti guravo ako su crna sedišta a auto stoji na suncu neko vreme.Ventilacija sedišta je ipak relativno redak feature. Koliko se brzo greju zavisi od modela do modela. U E39 mu je na primer trebalo tri minuta da se ugreje, dok sad na XFu bukvalno za 15 sekundi osetim da je sedište toplo. Šurak ima Audi A6 sa alkantarom, meni se lično ne svidja (izgleda mi u fazonu "hteo sam kožu a nemam dovoljno love"), a obzirom da je i to vrsta tekstila prlja se kao i obična sedišta.
Za bolesnike postoji bolnica, za ludake ludnica. Samo za budale nema ništa, zato ih se toliko i nakotilo.
Ljuba Moljac

ftj
Postovi: 13045
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od ftj » 06 Dec 2017, 08:03

Meni je koza u automobilu znatno udobnija od tekstila. Ok, leti na 40+ i zimi na -10 moz da bude malo neprijatno al to su ekstremi.

Kauc u kuci je druga prica i tu nisam za kozu.

Korisnikov avatar
grujicd
Postovi: 8374
Pridružio se: 16 Jan 2012, 13:32
Garaža: Honda Jazz 1.4 2007 & CR-V 2.0 2012
Lokacija: Beograd

Re: Dobro veče

Post od grujicd » 06 Dec 2017, 08:15

Po meni baš koža na garnituri u kući ima više smisla nego u kolima - nema tih temperaturnih ekstrema, temperatura ne izlazi van opsega 22-30C tokom cele godine. A i mnogo se više aka i prlja, jede se, prosipa se, rade se razne druge stvari koje se ne rade u kolima :mrgreen:

Korisnikov avatar
McGruja
Site Admin
Postovi: 13409
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:48
Garaža: Suzuki Vitara 1.6 16v AT

Re: Dobro veče

Post od McGruja » 06 Dec 2017, 08:32

Ja isto ne volim kožu u kolima, sem kod Mercedesa, svugde su neudobnija i tvrđa
Imam hlađenje sedišta, da toga nema, vozio bih se na peškiru :)

Odgovori