Grand Show Srbija

Razne teme, pitanja, iskustva
Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Grand Show Srbija

Post od Texonja » 11 Apr 2012, 14:47

Prepisivali od Gebelsa... Hmmmm... Da prelistam ja malo "Mein Kampf" pa da se uclanim u neku stranku sa novim idejama? :think:
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Korisnikov avatar
nikaragva
Postovi: 14754
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:03
Garaža: Zafir
Lokacija: Vulinjak

Re: Grand Show Srbija

Post od nikaragva » 11 Apr 2012, 16:04

Nije poenta prepisivanje, nego uclanjenje u gomilu stranaka i proturanja jedne te iste ideje, jos prepisane, a da niko to ne skonta, jer verovatno 99% politicara ni ne zna ko je Gebels.

Zveroljub
Postovi: 928
Pridružio se: 14 Jan 2012, 20:33
Garaža: Astra j

Re: Grand Show Srbija

Post od Zveroljub » 11 Apr 2012, 19:46

Dinkic? :D

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45861
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Grand Show Srbija

Post od Geza » 23 Apr 2012, 18:44

Prevarom do stipendije i NASA
Izvor: B92

Beograd -- Fizički fakultet u Beogradu podneo je krivičnu prijavu protiv mladog naučnika Stefana Veljkovića zbog sumnje da je falsifikovanim ocenama dobio stipendiju.

Reč je o mladiću o kome su mediji pre mesec dana pisali da je kao naučnik i doktorant na Tehnološkom institutu u Cirihu, ubedio NASA da napravi "srpski satelit". On je dobio stipendiju "Dositeja" Fonda za mlade talente u iznosu od 578.000 dinara, a kao dokumentaciju je podneo, kako tvrdi fakultet, falsifikovane desetke sa ispita koje nikada nije položio.

Dekan Fizičkog fakulteta Ljubiša Zeković kaže za B92 da su krivičnu prijavu protiv Stefana Veljkovića podneli krajem prošle nedelje nakon što su profesori tog fakulteta došli do informacije da je on dobio stipendiju Fonda sa falsifikovanim podacima o položenim ispitima i falsifikovanim potpisom prodekana za nastavu Ivana Dojčinovića.

"Proverom na fakultetu smo utvrdili da je taj mladić kod nas položio samo sedam ispita i da nema diplomu Fizičkog fakulteta. O tome smo obavestili i Fond za mlade talente koji će, kako očekujemo preduzeti određene korake i obustaviti stipendiju, a takođe ćemo pokrenuti i disciplinski postupak na fakultetu jer ovaj student kod nas ima zamrznuti status. Istovremeno ćemo obavestiti i institut u Švajcarskoj", kaže dekan Zeković.

Dekan dodaje da je "ovo jedna vrlo neprijatna situacija za fakultet, ali da potezima kao što je krivična prijava mora da se štiti ugled institucije".

Pažnju zaposlenima na Fizičkom fakultetu skrenuli su studenti koji su u medijima pratili priču o "srpskom satelitu" koji će lansirati NASA. Čim se pojavila sumnja, Fizički fakultet je kontaktirao Fond za mlade talente koji im je dostavio prijavu i dokumentaciju ovog studenta u kojoj se navodi da je položio 25 ispita sa desetkama.

U Fondu za mlade talente su za B92 rekli da i dalje čekaju dokaze Fizičkog fakulteta, nakon čega će pokrenuti proceduru za povraćaj stredstava od dodeljene stipendije.

Stefan Veljković je krajem prošle godine bio među 414 stipendista koji su dobili novac od države za školovanje, u njegovom slučaju za doktorske studije na Tehnolo[kom institutu u Cirihu.

Povodom ove vesti, grupa bivših i sadašnjih studenata Beogradskog Univerziteta, kao i članovi Društva za promociju i popularizaciju nauke uputili su apel Univerzitetu da javno objavi i saopšti listu osoba koje nose diplome BU. Takođe su napravili i grupu na Fejsbuku "Inicijativa za otvorene liste".

Podsećanja radi - http://www.smedia.rs/vesti/vest/88414/
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23815
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Grand Show Srbija

Post od dragvorl » 15 Sep 2012, 13:40

Čurug: U prodavnici igračaka na prodaju i vibratori

U kineskoj radnji u centru Čuruga, u blizini osnovne škole i crkve, na polici na kojoj se prodaju igračke među plišanim medama na prodaju su ponuđeni i vibratori raznih boja i gabarita.

U okviru redovne ponude, među policama sa dečjim igračkama poređani vibratori mogu da se kupe za svega 1.000 dinara. Plus dve baterije. Tu su naravno i detalji o upotrebi na engleskom jeziku.

Kako se uverio reporter Radija 021, u ovu prodavnicu ulaze svi, od majki sa malom decom do starijih ljudi. Sve kutije su zapakovane, sem jednog primerka koji je do pola izvadjen kako bi se bolje uočio.
- Povela sam sina od pet godina da odaberemo igračku za drugaricu koja slavi rođendan. Dok sam pretraživala policu s plišanim medama, on je dohvatio duguljastu kutiju i rekao da neće ništa drugo osim toga. Kad sam videla da se radi o vibratoru, umalo se nisam šlogirala! Jedva sam mu to čudo iščupala iz ruku, a dete je plačući izašlo iz radnje. Zaista ne znam šta takve stvari rade u prodavnici u koju ulaze deca i stari ljudi - kazala je ogorčena Čuružanka.

Prodavačica B. P. s ponosom je istakla da je upravo ona zaslužna za to što su se vibratori pojavili među Čuružanima. - Kad mogu da se prodaju u Žablju, što ne bi mogli i ovde. Nismo ništa gori od njih. Gazdarica je na moje insistiranje donela nekoliko komada. Zasad imamo samo ove od 25 centimetara, ali ako prodaja bude dobro išla, nabavićemo i one "jače". Ljudi se interesuju, ali glume kao da ih ne zanima ili da je to nešto gadno. Da vidite samo kako razgledaju kad su sami u prodavnici - otkriva prodavačica dok pokazuje osnovni model.
Ova izuzetno posećena prodavnica u Čurugu nalazi se na sto metara od osnovne škole, na 50 metara od budućeg Memorijalnog muzeja i na 100 metara od crkve.

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Curug- ... atori.html
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Grand Show Srbija

Post od Floyd » 15 Sep 2012, 13:48

:rofl: :rofl:

Kakva budalastina, nemogu da verujem.
Cuj nju, dete plakalo kad mu iscupala vibrator iz ruke koji je on hteo da kupi drugarici za rodj. :uf:
Msm, mogla je i da preskoci te detalje...

Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10407
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Grand Show Srbija

Post od sebekkg » 15 Sep 2012, 14:02

:loool: :loool: :loool: :loool: :loool: :loool: :loool:
Slika

Korisnikov avatar
oli
Postovi: 881
Pridružio se: 13 Jan 2012, 19:39

Re: Одг: Grand Show Srbija

Post od oli » 15 Sep 2012, 15:51

:grin:

Послато са XT910

Korisnikov avatar
djiuliju
Postovi: 1468
Pridružio se: 13 Jan 2012, 13:56
Garaža: Clio II ph2 1.2 16v
Lokacija: Jagodina

Re: Grand Show Srbija

Post od djiuliju » 15 Sep 2012, 15:54

Bas me zanima sta pise u uputstvu za upotrebu vibratora
Msm...zar je uopste potrebno uputsvo

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14197
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Grand Show Srbija

Post od pedja » 15 Sep 2012, 17:49

Pa verovatno pise da se ne cackaju usi sa njim, a i za mucenje slaga nije nesto...

Korisnikov avatar
Rakhil
Postovi: 8335
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:01
Garaža: Ford Focus Mk2 1.6 16V, KTM Leggero Cross
Lokacija: Beograd

Re: Grand Show Srbija

Post od Rakhil » 15 Sep 2012, 20:06

"Zasad imamo samo ove od 25 centimetara, ali ako prodaja bude dobro išla, nabavićemo i one "jače""

!?!?!?!

Zene u Curugu su bas zahtevne....

Cherokee
Postovi: 1536
Pridružio se: 17 Jan 2012, 21:35
Garaža: Audi A4 B9 Avant 2.0TDI
Lokacija: München

Re: Grand Show Srbija

Post od Cherokee » 15 Sep 2012, 20:07

Sta mozes ocekivati od Curuzana, nemaju oni dzabe tamo ludaru. kezo

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Grand Show Srbija

Post od Texonja » 15 Sep 2012, 21:43

Ludaru? Znam za Kovin i Vrsac.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Cherokee
Postovi: 1536
Pridružio se: 17 Jan 2012, 21:35
Garaža: Audi A4 B9 Avant 2.0TDI
Lokacija: München

Re: Grand Show Srbija

Post od Cherokee » 15 Sep 2012, 22:20

Tex ima u Curugu dom za :ludak: lica

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: Grand Show Srbija

Post od methane.master » 15 Sep 2012, 23:08

Ja sam mislio da ima (ili je kamar bio) dom u Jabuci. :zbunjen:
Širim haos!

Odgovori