Crna Gora kolima

Iskustva sa putovanja, razne informacije
Odgovori
Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9060
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Crna Gora kolima

Post od Darko » 28 Avg 2017, 08:26

Petrovac je vise za porodicnu varijantu sa decom??

Da li neko ima preporuku za trokrevetnu sobu u budvi sa parkingom?

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Crna Gora kolima

Post od Ogi » 28 Avg 2017, 08:29

Kako god, Budva ti je blizu a mesto je mnogo bolje iI lepse, ako hoces da juris sojke kapiram da na Lucicama moze da se probere...

Korisnikov avatar
Ji 4Tze
Postovi: 8094
Pridružio se: 22 Jan 2012, 23:10
Garaža: Honda CR-V 2.0 4WD
Lokacija: Beograd

Re: Crna Gora kolima

Post od Ji 4Tze » 28 Avg 2017, 08:41

Pa ako mu treba trokrevetna soba sigurno ne ide sa ženskom.
Što se papira tiče, totalno je kretenski.
Piše na saobraćajnoj da si korisnik vozila.
Piše na papiru na tri jezika.
Ali treba taj žuti kurton da se overi i onda ostavljaš taj original u AMSSu i vraćaš se u lizing kuću da tu ga overe.
Boringly average, but also perfect for school run mums

Korisnikov avatar
Vlada11070
Postovi: 156
Pridružio se: 29 Jan 2017, 01:33
Lokacija: Beograd

Re: Crna Gora kolima

Post od Vlada11070 » 28 Avg 2017, 08:42

Juče sam bio u Petrovcu, malo u Lučicama i u Budvi. Ako pitaš za Budvu, vidim da ima nekih ljudi sa papirima stoje pored puta za izdavanje soba/apartmana tako da predpostavljam da ima da se nađje neki pristojan smeštaj, ali je uvek bolje na vreme rezervisati.
Što se tiče gužve, nije kao što ume da bude, ali nije ni prazno. U svakom slučaju lep provod.

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9060
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Crna Gora kolima

Post od Darko » 28 Avg 2017, 08:46

Gledam na bookingu, trokevetni apartman sa kuhinjom i parkingom, 150e za 4 nocenja. Valjda je to korektna cena?

Bio sam vise puta u budvi i nekako sam tamo navikao, svidja mi se stari grad, slovenska plaza, becici, dugacko setaliste, i kupanje na ostrvu sveti nikola. Vec znam gde su u budvi srpska odmaralista sa dobrom i jeftinom klopom po srb cenama..itd

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8813
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Crna Gora kolima

Post od Gaginh0 » 28 Avg 2017, 09:21

Sve to stoji sem da je slovenska plaza lepa :D :pivo:

Meni prosle godine na granici nisu trazili nista od papira sem saobracajne, a auto nije bio na mene i nisam imao ovlascenje, punomoc...
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9060
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Crna Gora kolima

Post od Darko » 28 Avg 2017, 09:24

Mislim na naselje slovenska. Ima duh starih vremena. Ima jedan retro kafic u slovenskoj, ziva muzika iz vremena sfrj, stare stolice, osetis se kao da si u 70 tim 80 tim, skroz dobar feeling. Pevac se zove Zlopi, valjda svako vece svira.


Slika

Korisnikov avatar
Markoni
Postovi: 9724
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:47
Lokacija: Београд

Re: Crna Gora kolima

Post od Markoni » 28 Avg 2017, 09:40

Ogi daj taj kontakt za Petrovac. Ovamo gde sam ja bio sve zauzeto u septembru.

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14187
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Crna Gora kolima

Post od pedja » 28 Avg 2017, 09:41

Vlada11070 je napisao:
28 Avg 2017, 08:42
Ako pitaš za Budvu, vidim da ima nekih ljudi sa papirima stoje pored puta za izdavanje soba/apartmana tako da predpostavljam da ima da se nađje neki pristojan smeštaj, ali je uvek bolje na vreme rezervisati.
Pre nekih mesec dana, jedan od tih "sa ulice" nahvatao neki par izbosnu u Audiju.
Otprilike, Audi više vredi od kuće (memljiva, u nekoj lozi) u koju ih vodi. Još ide iz auta i priča kako je ekstra kako će im se svideti, a lik iz Audija ne može da se sagne koliko je nisko stepenište ka spratu kuće. Dok sam otišao da ostavim nešto u hotelu i vratio se, niđe Audija :kezo:

Velika većina takvih smeštaja je krš, pa koga prevare. Čast izuzecima.

Korisnikov avatar
cozmo
Postovi: 5030
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:50
Garaža: Peugeot 307 1.6 HDI, Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI
Lokacija: Novi Sad

Re: Crna Gora kolima

Post od cozmo » 28 Avg 2017, 09:42

Darko je napisao:
28 Avg 2017, 00:04
Hvala.

@Luka jel ti deluje da ima slobodnog smestaja u budvi po privatnim apartmanima ili da unapred nesto nadjem na bookingu?
Petrovac je mnogo bolji od Budve. Lepši, čistiji... parkinga sad ima na pretek, ja sam bio u sezoni i nisam imao problem s parkingom. Blizu su Lučice i Buljarice i Drobni Pijesak, odlične plaže, čiste, sređene. Budva ti je blizu kolima, a plaže tamo, osim Jaza, neću da komentarišem. Načičkano, nije tako čisto, neurednije dosta. Ja sam prešao dole preko 150km a vozikao se svaki dan, tako da je trošak za gorivo smešan, čak i da se ide do Budve svaki dan.

Ja imam preporuku za vrhunski smeštaj u Petrovcu, ali je apartman za 5 osoba. Van sezone je 40-42 u sezoni 50-55e najam. Dakle od 9 do 11e po osobi ako ide petoro. Doduše ja sam platio po nižim cenama u sezoni jer sam već bio. Villa Nadezda.

https://www.booking.com/hotel/me/villa- ... tal;ucfs=1&

Cene na bookingu ne gledaj, imam telefon od vlasnice. Sve preporuke za smeštaj.
"This is Chief Inspector Clouseau’s residence. This is Chief Inspector Clouseau speaking on the pheun.”

Korisnikov avatar
grujicd
Postovi: 8366
Pridružio se: 16 Jan 2012, 13:32
Garaža: Honda Jazz 1.4 2007 & CR-V 2.0 2012
Lokacija: Beograd

Re: Crna Gora kolima

Post od grujicd » 28 Avg 2017, 09:52

Šta ima novo od parkinga u Petrovcu? Nisam primetio kad sam bio u junu.

Korisnikov avatar
cozmo
Postovi: 5030
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:50
Garaža: Peugeot 307 1.6 HDI, Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI
Lokacija: Novi Sad

Re: Crna Gora kolima

Post od cozmo » 28 Avg 2017, 10:03

Nema ništa novo, ali ja sam uvek imao mesto ispred ove vile (što sam dao link), a odmah tu prekoputa ima mesta takođe. Desilo mi se možda dva puta da sam morao da stanem da zagradim neke koji se ne miču na možda sat vremena da se oslobodi neko mesto, ali pazi, špic sezone... van sezone ima mesta napretek. U okolini ove vile, ima 4 parking mesta koja su free:

Slika
"This is Chief Inspector Clouseau’s residence. This is Chief Inspector Clouseau speaking on the pheun.”

Korisnikov avatar
Darko
Postovi: 9060
Pridružio se: 12 Sep 2012, 16:05
Garaža: Fiat Stilo 1.9 Mjet
Lokacija: Lungomare

Re: Crna Gora kolima

Post od Darko » 28 Avg 2017, 10:21

Sta fali plazi mogren? i plazi na svetom nikoli? I u becicima je fina plaza.

Koliko su sad krajem sezone lezaljke i suncobran na prosecnim mestima.

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8813
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Crna Gora kolima

Post od Gaginh0 » 28 Avg 2017, 10:28

Meni je prva asocijacija ma Sv. Nikolu one ptice (ili sta je vec) u onoj borovoj "sumi", sto u mozak probijaju kad odes da uhvatis malo hlada ili jedes/pijes.

Jednom sam samo bio i jako mi je zao sto nisam skako sa stena, mrzelo me da se penjem sam, a devojka ne sme :kezo:
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
cozmo
Postovi: 5030
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:50
Garaža: Peugeot 307 1.6 HDI, Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI
Lokacija: Novi Sad

Re: Crna Gora kolima

Post od cozmo » 28 Avg 2017, 10:30

@darko

Fali im to što je prljavo. I fali to što im nije izmeštena kanalizacija kao na potezu od Rafailovića do Čanja. Plaže na kojima je izmeštena kanalizacija, dakle ne ide direktno oko plaža su:

- Kamenovo kod Rafailovića, Drobni Pijesak, Reževići, Perazića Do, Petrovac, Lučice, Buljarica. Bećićka plaža i dalje ima problem sa tim odvodom. Na Buljaricama i Lučicama imaš i čamac čistač koji sklanja prljavštine od čamaca i ovo što turisti bacaju.

Jaz je sređivan isto, nešto je odvod skrenut ka ostrvu sv. Nikola.

Čistu vodu kao na ovim plažama nećeš naći na tim plažama što si pomenuo. Inače, na ovom delu koji sam pomenu, odrađen je i novi vodovod.

Moj tast je radio na tome pre 9 godina pa znam o čemu se radi i gde se treba kupati :)
"This is Chief Inspector Clouseau’s residence. This is Chief Inspector Clouseau speaking on the pheun.”

Odgovori