Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Iskustva sa gorivima i uljima
Odgovori
Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7073
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od DukeNS » 09 Mar 2024, 10:19

A šta će biti drugi benefiti?

Shell daje 7 dinara popust na stotku četvrtkom...

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6249
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od Heineken » 09 Mar 2024, 12:14

Skupljate poene tokom godine i napredujete kroz nivoe od Green do Vip. Popusti za gorivo, kafe, proizvode iz pekare itd..
Popust od 10 rsd na aditivirano gorivo važi za sve korisnike do 6.04. ako ne produže. Prilikom registracije dobijate vaučer za besplatnu, kafu , energetsko piće ... Ako registrujete postojeću karticu bonus od 400 poena.

Korisnikov avatar
Kornjaca Rade
Postovi: 3812
Pridružio se: 15 Feb 2014, 08:57
Garaža: Lancia Delta 1.8 Di T-Jet
Lokacija: Bg

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od Kornjaca Rade » 09 Mar 2024, 14:21

U sustini za standardna goriva najmanji popust od svih. 1din, ili 2 ako si neki visi nivo.

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6249
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od Heineken » 09 Mar 2024, 14:31

Na početnom nivou nema popusta za obična goriva. Silver, Gold, Vip 2 dinara.
"Premium" goriva po nivoima od 2 do 8 dinara.

Korisnikov avatar
Skipper
Postovi: 2330
Pridružio se: 26 Jul 2016, 21:02
Garaža: Toyota Avensis MK3
Lokacija: Beograd

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od Skipper » 09 Mar 2024, 16:19

Ja najčešće sipam na Mol pošto mi je najbliži. Trošim oko 20k mesečno za gorivo.

Sent from my motorola edge 30 ultra using Tapatalk


Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14214
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od pedja » 09 Mar 2024, 18:53


Heineken je napisao:
Popust od 10 rsd na aditivirano gorivo važi za sve korisnike do 6.04. ako ne produže.
Ali samo jednokratno, ako sam dobro shvatio?


TapaT


Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6249
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od Heineken » 09 Mar 2024, 21:23

Tako je, samo kod prvog sipanja sa novom aplikacijom popust je 10 dinara na "premijum" goriva. Svako sledece sipanje i popust koji ostvarite zavisice od nivoa na kom ste.
Ko ima vec staru lojalty neka je upise prilikom aktivacije..E sad ko je imao vec neku vecu potrosnju na starom sistemu nece dobiti bonus poene na startu vec ce ga smestiti na odgovarajuc nivo.

Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7073
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od DukeNS » 05 Maj 2024, 12:24

Heineken je napisao:
09 Mar 2024, 12:14
Skupljate poene tokom godine i napredujete kroz nivoe od Green do Vip. Popusti za gorivo, kafe, proizvode iz pekare itd..
Popust od 10 rsd na aditivirano gorivo važi za sve korisnike do 6.04. ako ne produže. Prilikom registracije dobijate vaučer za besplatnu, kafu , energetsko piće ... Ako registrujete postojeću karticu bonus od 400 poena.


Kako sam se danas iznervirao. Skinuo konačno aplikaciju, uvezao je sa starom karticom i otišao da sipam. Nisam dobio 400 bonus poena, a nisam dobio ni popust na gorivo. Kad sam platio i dobio račun, pitam zbog čega nisam dobio popust (ovih 400 bonus poena tek sad ovde vidim) i kaže mi radnik kao: "Kartica ima lice i naličje. Kad mi pokažete lice, samo dobijete poene, a na naličju su pogodnosti". Koji k? Ja samo pružio telefon kao što sam do sad radio na Molu, a i na drugim pumpama, kontajući da će mi odmah obračunati popust, kad kita... Baš sam se iznervirao zbog takvog pederluka.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30064
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od trojanac » 05 Maj 2024, 12:34

Nisam baš dugo otvarao ovu temu. Čitam, pa mi nije jasno. Inače post je iz marta 2022.
Heineken je napisao:
06 Mar 2022, 13:02
Na MOL-u uz lojaliti karticu x3 poeni na EVO Plus goriva. Dizel plus juce otisao na 198 dinara, na gradskim je koji dinar manje
Nismo puno poskupeli od tada.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6249
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od Heineken » 05 Maj 2024, 13:25

DukeNS je napisao:
05 Maj 2024, 12:24
Heineken je napisao:
09 Mar 2024, 12:14
Skupljate poene tokom godine i napredujete kroz nivoe od Green do Vip. Popusti za gorivo, kafe, proizvode iz pekare itd..
Popust od 10 rsd na aditivirano gorivo važi za sve korisnike do 6.04. ako ne produže. Prilikom registracije dobijate vaučer za besplatnu, kafu , energetsko piće ... Ako registrujete postojeću karticu bonus od 400 poena.


Kako sam se danas iznervirao. Skinuo konačno aplikaciju, uvezao je sa starom karticom i otišao da sipam. Nisam dobio 400 bonus poena, a nisam dobio ni popust na gorivo. Kad sam platio i dobio račun, pitam zbog čega nisam dobio popust (ovih 400 bonus poena tek sad ovde vidim) i kaže mi radnik kao: "Kartica ima lice i naličje. Kad mi pokažete lice, samo dobijete poene, a na naličju su pogodnosti". Koji k? Ja samo pružio telefon kao što sam do sad radio na Molu, a i na drugim pumpama, kontajući da će mi odmah obračunati popust, kad kita... Baš sam se iznervirao zbog takvog pederluka.
Na koji nivo te je postavio posle registracije stare kartice ? Verovatno si u nekom višem nivou čim ti nisu dali tih 400 poena. Samo početni nivo dobija 400 poena mada to nisu u početku naglasili odmah.
Uđi u nagrade i pogledaj koje vaučere imaš.
Ako imaš vaučer za besplatnu kafu, hot dog, pecivo prvo mora da ti očita karticu pa tek onda da mu daš da ti očita taj vaučer za besplatan proizvod. :ccc:
Popuste za 2 ili više kafa trebalo bi da mu izbaci na kasi i onda on izabere opciju koristi popust tj ponudiće mu koje popuste možeš da iskoristiš. Popust od 2 dinara na gorivo treba da mu izbaci na kasi kada ti očita karticu i krene u naplatu .
Kako si plaćao gotovina, kartica ili Mol kartica ?
Može biti da je radnik na kasi zajebao ili sama aplikacija tj sistem da nije funkcionisao u tom trenutku jer dešava se da puca u zadnje vreme.

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14214
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od pedja » 05 Maj 2024, 13:43

Mali of, na geđu aplikacija:
Uđem u MegaMaxi, svuda piše da im ne rade terminali za kartice.

Ali, rade bankomati, ko ima keša.

No, nigde nisu naglasili da ne radi ni loyalty program, a samim tim ni neke povlašćene cene za korisnike aplikacije nisu važeće + ne mogu da se kupe neke činije sa popustom


Ja bio u prolazu, kupio nekoliko stvari na brzinu. Ljudi se hvataju za glavu na kasi, puna kolica, a popust ne važi .... Neku uzimali te činije, pa vraćaj, pa vadi stvari iz kolica... Cirkus.

TapaT


Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7073
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od DukeNS » 05 Maj 2024, 14:20

Heineken je napisao:
05 Maj 2024, 13:25
DukeNS je napisao:
05 Maj 2024, 12:24
Heineken je napisao:
09 Mar 2024, 12:14
Skupljate poene tokom godine i napredujete kroz nivoe od Green do Vip. Popusti za gorivo, kafe, proizvode iz pekare itd..
Popust od 10 rsd na aditivirano gorivo važi za sve korisnike do 6.04. ako ne produže. Prilikom registracije dobijate vaučer za besplatnu, kafu , energetsko piće ... Ako registrujete postojeću karticu bonus od 400 poena.


Kako sam se danas iznervirao. Skinuo konačno aplikaciju, uvezao je sa starom karticom i otišao da sipam. Nisam dobio 400 bonus poena, a nisam dobio ni popust na gorivo. Kad sam platio i dobio račun, pitam zbog čega nisam dobio popust (ovih 400 bonus poena tek sad ovde vidim) i kaže mi radnik kao: "Kartica ima lice i naličje. Kad mi pokažete lice, samo dobijete poene, a na naličju su pogodnosti". Koji k? Ja samo pružio telefon kao što sam do sad radio na Molu, a i na drugim pumpama, kontajući da će mi odmah obračunati popust, kad kita... Baš sam se iznervirao zbog takvog pederluka.
Na koji nivo te je postavio posle registracije stare kartice ? Verovatno si u nekom višem nivou čim ti nisu dali tih 400 poena. Samo početni nivo dobija 400 poena mada to nisu u početku naglasili odmah.
Uđi u nagrade i pogledaj koje vaučere imaš.
Ako imaš vaučer za besplatnu kafu, hot dog, pecivo prvo mora da ti očita karticu pa tek onda da mu daš da ti očita taj vaučer za besplatan proizvod. :ccc:
Popuste za 2 ili više kafa trebalo bi da mu izbaci na kasi i onda on izabere opciju koristi popust tj ponudiće mu koje popuste možeš da iskoristiš. Popust od 2 dinara na gorivo treba da mu izbaci na kasi kada ti očita karticu i krene u naplatu .
Kako si plaćao gotovina, kartica ili Mol kartica ?
Može biti da je radnik na kasi zajebao ili sama aplikacija tj sistem da nije funkcionisao u tom trenutku jer dešava se da puca u zadnje vreme.

Izbacilo mu je, jer mi je rekao da je on imao opcije na kasi, ali pošto mu ja kao nisam naglasio...

Plaćao sam karticom, a stavili su me na silver nivo odmah...

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6249
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od Heineken » 05 Maj 2024, 15:13

Znači on nije išao na "Koristi popust". :kezo:
...biser

Vi koji plaćate kompanijskim Mol Gold karticama instalirajte tu Mol aplikaciju i svaki put je očitajte. Nemate popust na gorivo ali skupljate bodove kao i svi. Popuste na kafe i ostale proizvode možete da ostvarite

Korisnikov avatar
Skipper
Postovi: 2330
Pridružio se: 26 Jul 2016, 21:02
Garaža: Toyota Avensis MK3
Lokacija: Beograd

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od Skipper » 05 Maj 2024, 18:18

Da, to sam primetio da od nove app mogu i bodovi za gold kompanijsku. Meni mol 500m od kuće i uglavnom tu sipam. Takođe su me odmah prebacili u silver.

Sent from my motorola edge 30 ultra using Tapatalk


Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14214
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Akcije na pumpama - popusti za kupovinu proizvoda

Post od pedja » 05 Maj 2024, 18:58

Mene je izlogovao iz aplikacije i ne mogu da se ulogujem.

TapaT


Odgovori