Deflektori

ICE, GPS, handsfree, chip, parking senzori, auto-grafika, zatamnjena stakla, tuning/styling i ostalo
Korisnikov avatar
noodles
Postovi: 946
Pridružio se: 21 Jun 2016, 19:54
Garaža: KIA Sportage 1.6 GDi
Lokacija: Beograd

Re: Deflektori

Post od noodles » 22 Jun 2016, 13:13

imao sam te bočne vetrobrane, tj. deflektore i na prethodnim kolima i sada. pre svega sam ih stavio zbog mogućnosti otvaranja prozora po kiši, da ne moram klimu da palim za odmagljivanje. na autoputu, pri velikim brzinama, definitivno se čuje strujanje vazduha, i to primetno. ja sam ih oba puta stavljao u već pomenutom spider-u, na avalskom putu. zbog specifičnog strujanja vazduha, i kod blago otvorenog prozora, meni je više "duvalo u glavu" jer sam visok, ali mi nije smetalo. deflektori (barem ovi iz spider-a) se postavljaju zajedno sa metalnim žabicama (3 ili 4) koje se ubacuju u okvir prozora, što za posledicu ima jedan neprijatan zvuk prilikom zatvaranja prozora, kada stavklo ulazi u te žabice. takođe je pitanje šta bi bilo sa folijom ako je neko ima. originalni, oem deflektori recimo iz KIA-e, dolaze bez tih metalnih žabica, ali su vizuelno isti. meni lično, deflektori lepo čučnu autu.
ljudi koji imaju malu decu, stavljaju deflektore i na zadnjim prozorima, jer klincima onda ne duva kao inače.
u svakom trenutku mogu da se skinu/postave, bez problema.
Sa budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo, a onda te dotuku na iskustvo!

Korisnikov avatar
Sloba
Site Admin
Postovi: 10563
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:03
Garaža: Ford Fiesta Ecoboost, Mazda CX-30 AWD
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Deflektori

Post od Sloba » 22 Jun 2016, 13:30

Imao sam ih na 206 i super su stvar, jedino sto metalne kopce grebu staklo.

Sent from my Sony EXPERIA M2 Aqua

Korisnikov avatar
mića
Postovi: 2217
Pridružio se: 10 Apr 2013, 09:43
Garaža: Corolla
Lokacija: beograd

Re: Deflektori

Post od mića » 22 Jun 2016, 13:32

Spider auto je djubre, imao, skinuo posle mesec dana. Ajd sto suste nego sto imam osecaj da ce prozor da se iscupa iz nosaca koliko zaglavljuju. Oni montirali. Kupio neke made in poland-perfektno sve.

Послато са SM-G360F уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
petarboj
Postovi: 1309
Pridružio se: 19 Mar 2013, 16:47
Lokacija: Novi Sad

Re: Deflektori

Post od petarboj » 22 Jun 2016, 14:34

I moji su poljski, Heco marka. Odlicna stvar.

Tapatalked from LG V10

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Deflektori

Post od Vladapetr » 22 Jun 2016, 16:35

Gde da nađemo te poljske?
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
mića
Postovi: 2217
Pridružio se: 10 Apr 2013, 09:43
Garaža: Corolla
Lokacija: beograd

Re: Deflektori

Post od mića » 22 Jun 2016, 16:55

Preko nekog tipa sa kp iz niš.ima svasta, evo svih njegovih oglasa pa ga cimni.
https://www.kupujemprodajem.com/269005- ... gn=Private
Ove sam ja uzeo, vidim da ima i neke nemacke.

https://www.kupujemprodajem.com/Bocni-V ... -oglas.htm
Послато са SM-G360F уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
noodles
Postovi: 946
Pridružio se: 21 Jun 2016, 19:54
Garaža: KIA Sportage 1.6 GDi
Lokacija: Beograd

Re: Deflektori

Post od noodles » 22 Jun 2016, 20:33

Jel' te poljske takođe dolaze sa onim žabicama? Da li su dizajnerski različite od spider-a za tvoj auto?
Po slikama, te heko deluju da su tamne/crne. Ove iz spider-a su nekako dim/neutralne boje, pa se u mom slučaju perfektno uklapaju sa bojom toniranog stakla.

Zaboravio sam da napomenem još jednu fenomenalnu stvar oko deflektora, da kad su vrućine, laganica ostavite prednje prozore po 2-3cm spuštene, da struji vazduh, a spolja se uopšte ne vidi. ;)
mića je napisao:Spider auto je djubre, imao, skinuo posle mesec dana. Ajd sto suste nego sto imam osecaj da ce prozor da se iscupa iz nosaca koliko zaglavljuju. Oni montirali. Kupio neke made in poland-perfektno sve.
Sa budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo, a onda te dotuku na iskustvo!

Korisnikov avatar
nuk
Postovi: 7607
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:49
Garaža: Renault Espace 2.0dCi
Lokacija: Ns
Kontakt:

Re: Deflektori

Post od nuk » 22 Jun 2016, 21:41

Za ove spiderove ne idu žabice na svaki auto, kod mene se samo ubace u gumu i ništa nigde ne zapinje, tako je bilo i na meganu, jedina mana je što prođe poneka kap vode kad perem sa puškom

Korisnikov avatar
noodles
Postovi: 946
Pridružio se: 21 Jun 2016, 19:54
Garaža: KIA Sportage 1.6 GDi
Lokacija: Beograd

Re: Deflektori

Post od noodles » 22 Jun 2016, 22:53

nuk je napisao:jedina mana je što prođe poneka kap vode kad perem sa puškom
da, u pravu si, ovo zaboravih da pomenem ;)
Sa budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo, a onda te dotuku na iskustvo!

Odgovori