THULE krovni koferi i nosači

ICE, GPS, handsfree, chip, parking senzori, auto-grafika, zatamnjena stakla, tuning/styling i ostalo
Odgovori
ADrei
Postovi: 2699
Pridružio se: 21 Sep 2012, 18:34

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od ADrei » 25 Nov 2013, 19:53

kupio sam thule motion 800.... deluje mi da ima dovoljno mesta, provericu za par dana :)
definitivno pravi manju buku nego kad su skije u onim nosacima, cuje se i dalje al je nekako zvuk ujednaceniji-prijatniji (tako da manje smeta)

Korisnikov avatar
BAJKER
Postovi: 6087
Pridružio se: 13 Jan 2012, 15:34
Garaža: Suzuki SX4 1.5 MTB Cannondale bike
Lokacija: Zemun,Beograd,SRBIJA.

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od BAJKER » 25 Nov 2013, 21:05

Prilicno velik kofer od 205cm u duzini. Ima da stane sve sto ti treba za na planinu i na more kada budes isao :)
Slika

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od Vladapetr » 16 Apr 2014, 08:54

Pre neki dan sam skinuo nosače sa mog C-Maxa, godinu dana se kanim da to uradim ali nikako da nađem vremena :mrgreen:
Išao sam na put do Vranja, pa taman da vidim koliko će se smanjiti buka u vožnji autoputem. Naravno, krenem sa akcijom u 11 uveče, nemam ključ koji mi treba pa moram do DIS-a da pazarim alat :rofl:

U svakom slučaju, skinuo sam nosače i sledeći dan išao do Vranja i nazad. U ova 3-4 dana sam uspeo da stignem i do Novog Sada i Rume, isto autoput. Kolika je to razlika u zvuku tj buci, neverovatno! I sad nema šanse da ih vratim nazad samo zbog toga, a opet mi se baš mnogo sviđa kako mu stoje ti nosači... Plus što su veoma praktični, na parkinzima nikada ne moram da tražim svoj auto, sa nosačima je vidljiv na kilometar. Nisam pametan šta da radim.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
dag81
Postovi: 7259
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:09
Garaža: BMW1 118d i Doblo JTD radna makina :)
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Одг: THULE krovni koferi i nosači

Post od dag81 » 16 Apr 2014, 09:26

Ne vracaj ih dok ti ne zatrebaju ako vozis cesto van grada.Jbs izgled bitniji je komfor.

Послато са GT-I9195 користећи Тапаток 2

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od Vladapetr » 16 Apr 2014, 09:33

Jbg, ima to i drugu stranu: izvezeš se na autoput i voziš 160, žena nešto čantra a ti je ništa ne čuješ... nije li i to komfor :kreza:
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30006
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od trojanac » 16 Apr 2014, 09:52

Treba drugaru Ocean 200.
Ako neko prodaje ili zna nekog da prodaje ili znate gde ima povoljno da se kupi, javljajte.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Sloba
Site Admin
Postovi: 10571
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:03
Garaža: Ford Fiesta Ecoboost, Mazda CX-30 AWD
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od Sloba » 16 Apr 2014, 09:55

Vladapetr je napisao:Pre neki dan sam skinuo nosače sa mog C-Maxa, godinu dana se kanim da to uradim ali nikako da nađem vremena :mrgreen:
Išao sam na put do Vranja, pa taman da vidim koliko će se smanjiti buka u vožnji autoputem. Naravno, krenem sa akcijom u 11 uveče, nemam ključ koji mi treba pa moram do DIS-a da pazarim alat :rofl:

U svakom slučaju, skinuo sam nosače i sledeći dan išao do Vranja i nazad. U ova 3-4 dana sam uspeo da stignem i do Novog Sada i Rume, isto autoput. Kolika je to razlika u zvuku tj buci, neverovatno! I sad nema šanse da ih vratim nazad samo zbog toga, a opet mi se baš mnogo sviđa kako mu stoje ti nosači... Plus što su veoma praktični, na parkinzima nikada ne moram da tražim svoj auto, sa nosačima je vidljiv na kilometar. Nisam pametan šta da radim.
Gledao sam tvoj topic, misleći da imaš prečke kvadratnog preseka, ali video sam da imaš zaobljene, tzv. aero, a one ne bi trebale da se čuju. Verovatno ima veze i sa samom karoserijom. Ja imam Thule aero, samo noviji model, i zaista se ne čuju, sve dok se ne stavi kofer. Ako ti smeta, stavljaj ih po potrebi. Ako to nije prečesto, ne moraš ih stalno imati na kolima.

Korisnikov avatar
BAJKER
Postovi: 6087
Pridružio se: 13 Jan 2012, 15:34
Garaža: Suzuki SX4 1.5 MTB Cannondale bike
Lokacija: Zemun,Beograd,SRBIJA.

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od BAJKER » 19 Apr 2014, 13:14

trojanac je napisao:Treba drugaru Ocean 200.
Ako neko prodaje ili zna nekog da prodaje ili znate gde ima povoljno da se kupi, javljajte.
Vidi kod ovog lika iz Surcina, prodaje polovne. Mozda ima nesto slicno na lageru.
http://www.cikloberza.com/show.php?id=148759
Slika

Korisnikov avatar
aleksa
Postovi: 3484
Pridružio se: 23 Apr 2012, 13:33

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od aleksa » 19 Apr 2014, 13:48

Ja sam kod tog lika dva puta kupovao nosace, uvek ima velik izbor, a nije ni skup....

Korisnikov avatar
Sloba
Site Admin
Postovi: 10571
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:03
Garaža: Ford Fiesta Ecoboost, Mazda CX-30 AWD
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od Sloba » 05 Jun 2014, 11:03

Spam poruka BINAUTO DOO pomerena u mod sobu (i postovi napisani kao reakcija), korisnik banovan.

Jebi ga.

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od methane.master » 05 Jun 2014, 11:37

Šta se oprerećujete, vidite da nam administracija radi ko sat. ;)
Širim haos!

Korisnikov avatar
Rakhil
Postovi: 8335
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:01
Garaža: Ford Focus Mk2 1.6 16V, KTM Leggero Cross
Lokacija: Beograd

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od Rakhil » 06 Jun 2014, 21:14

Ima li nekoga na forumu ko je raspolozen da mi iznajmi krovni kofer za period 22.06 - 15.07? Isto vazi i za krovne nosace sa Focusa, ali to je vec long shot.
Trazio sam vec kod ovih sa raznih oglasa, ali su to uglavnom cifre da mi je isplativije da kupim svoje nosace i kofer.

Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7066
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od DukeNS » 24 Jun 2014, 20:15

Na Spensu, u prolazu izmedju suda i Paradiza, otvorena Thule radnja. Danas prodjoh tuda i bas sam se iznenadio. Otvaraju izgleda i u Bg-u. Pored nosaca i kofera imaju i biciklove, torbe..., jos neke opreme, a prodavac najavljuje prosirenje asortimana (decija kolica npr.)...

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od Vladapetr » 28 Nov 2014, 18:37

Danas smo pomenuli krovne nosače koje sam još davno obećao Rakhilu, pitanje je da li nosači za C-Max pašu na Focusa. Gruja kaže da ne pašu, da su širi. Sad sam ih iskopao na terasi i uslikao nabrzaka: da li ovaj žljeb znači da ih je moguće pomeriti tj štelovati?

Slika

Slika

Poslato telepatski
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
McGruja
Site Admin
Postovi: 13409
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:48
Garaža: Suzuki Vitara 1.6 16v AT

Re: THULE krovni koferi i nosači

Post od McGruja » 28 Nov 2014, 18:41

Ja za Focusa sam pozajmio CAM, koji se srafe u one otvore fabricke na krovu, i mogao si da siris i suzavas, ali mislim da nisam uspeo da ih podesim za Maxa

Odgovori