Webasto klima - naknadna ugradnja

ICE, GPS, handsfree, chip, parking senzori, auto-grafika, zatamnjena stakla, tuning/styling i ostalo
ljubitelj
Postovi: 10588
Pridružio se: 10 Sep 2012, 21:16
Lokacija: Beograd

Re: Webasto klima - naknadna ugradnja

Post od ljubitelj » 18 Dec 2015, 20:20

Ji 4Tze je napisao:
ljubitelj je napisao:Koji ti je?
Jel ne razumes sta sam napisao?
Mogao si da kupis pre mnogo vremena kao dodatnu opremu. Kod mnogih proizvodjaca a mogao si i da kupis u radnji komplet.
Kada kupis normalno radi, otkuda ti toliko predrasuda... :o
Pa sâm si rekao da na tvom modelu ne radi kako treba?!
Nista slicno nisam rekao.
Model Volvo 940, radi kako treba, kao i na svakom drugom autu gde je ugradjen kao oprema pri narucivanju vozila. Pomenuo sam jos BMW i Golf 2 jer sa njima imam iskustva. Konkretno BMW 730i slicnog godista ima identicna uredjaj koji je koristio Volvo.
Svi oni imali su Eberspaecher-ov uredjaj.

Ajde razmisli, sto bi prodavale fabrike toliko godina nesto a da ne radi kako treba.
Samo kazem da radi dosta sporo i da je stoga vise pogodno ako imas fiksno vreme kada koristis auto pa dovoljno unapred zadas da se aktivira.

Korisnikov avatar
Raki_Audi
Postovi: 1280
Pridružio se: 13 Mar 2014, 20:24

Re: Webasto klima - naknadna ugradnja

Post od Raki_Audi » 19 Dec 2015, 09:45

Kako sam ja ovu stvar poceo gotiviti. :) Postala mi je omiljena stvarcica. Sada kada je hladno napolju, a ti udjes u auto i sve je toplo. Krenes da vozis i sve ti extra. Volan, sedista ... Milina.

Inace jako skupa dodatna oprema. Oko 1700€ za A6. Opet jako vredi ko nema garazu sa grejanjem.

Korisnikov avatar
Peca
Postovi: 47
Pridružio se: 02 Okt 2012, 10:40
Lokacija: Beograd

Re: Webasto klima - naknadna ugradnja

Post od Peca » 19 Dec 2015, 20:18

Kamionska kabina se zagreje posle nekih 5min. rada webasta na max racunajuci vreme od kada pocinje da greje. Napolju je da kazem temp. oko nule. Vec posle 15-20 min. se sedi u majici kratkih rukava i smanjuje jacina jer postaje pretoplo.
Some say, he's Samurai...

Korisnikov avatar
aleksa
Postovi: 3484
Pridružio se: 23 Apr 2012, 13:33

Re: Webasto klima - naknadna ugradnja

Post od aleksa » 19 Dec 2015, 20:22

A cigancica krajputasica moze skroz da se raskomoti... :D

@raki_audi

Aj napisi kako ga koristis, kako ga ukljucujes, memorises... mislim kako ide ceo proces sto se tice vozaca?

Odgovori