Ne brže od života!

Primena propisa, crna hronika
Odgovori
Vlaki Type S
Postovi: 36
Pridružio se: 30 Sep 2014, 20:46
Garaža: Honda Accord Type S
Lokacija: Backa Palanka

Re: Ne brže od života!

Post od Vlaki Type S » 21 Dec 2014, 22:52

27 krivicnih prijava za 2ipo godine koliko ima vozacku.9x je padao vozacki a iz 10tog je tek polozio.Naravno da cu ga krivi i njega i roditelje sto je vozio mrtav pijan a ni jednom nije kaznjen kako treba da bude kaznjen...

Korisnikov avatar
Sinisa92
Postovi: 108
Pridružio se: 01 Avg 2014, 00:03
Garaža: Omega 2.0 16v http://forum.garaza.rs/viewtopic.php?t=2996
Lokacija: Beograd-borca

Re: Ne brže od života!

Post od Sinisa92 » 21 Dec 2014, 23:05

Pa svi su to objavili i to kao 100% tacnu informaciju,naravno ako nije tacno onda pada to sve u vodu a sto se tice tih prijava ne moguce da je imao toliko krivicnih prijava moguce prekrsajnih ali ne krivicnih.
E sad ako je padao 10 puta ne znam sta reci na to,sacuvaj me Boze ko sve vozi ovim putevima.
Sta je tu je,a posto si blizak njima jer znas sta je tacno bilo jer izgleda da je pola toga netacno pa zato ljudi i pisu svasta na osnovu medija cisto da se razjasni


Inace auto dobro poznajem sa jednog foruma gde ga je predstavljao prosli vlasnik i sigurno je mogao da ide i brze

Korisnikov avatar
nikaragva
Postovi: 14754
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:03
Garaža: Zafir
Lokacija: Vulinjak

Re: Ne brže od života!

Post od nikaragva » 21 Dec 2014, 23:35

Taj put poznajem bolje od svog dvorišta i ostajem pri tvrdnji da je loš. Da nije tu izleteo, pitanje je dokle bi dogurao u tom stanju i pri toj brzini.

Bilo je dosta žestokih momaka za volanom, ali retko koji su dočekali penziju, pogotovo oni koji su voleli i dobru kapljicu.

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: Ne brže od života!

Post od methane.master » 22 Dec 2014, 00:01

Nemam problem sa ljudima koji iz tih razloga ne dočekaju penziju, naprotiv, neka ih, ali imam problem što gotovo po pravilu odvuku i one koji nisu ni krivi ni dužni.
Širim haos!

Korisnikov avatar
H4wkeye
Postovi: 8760
Pridružio se: 12 Feb 2013, 02:48
Garaža: Citroen C5 X7 Exclusive 2.0 HDI
Lokacija: PO

Re: Ne brže od života!

Post od H4wkeye » 22 Dec 2014, 00:50

+1

Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21087
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Ne brže od života!

Post od nidza » 22 Dec 2014, 00:50

Svi su imali izbor.

Tapatalk

Vlaki Type S
Postovi: 36
Pridružio se: 30 Sep 2014, 20:46
Garaža: Honda Accord Type S
Lokacija: Backa Palanka

Re: Ne brže od života!

Post od Vlaki Type S » 22 Dec 2014, 08:20

Sinisa 27 prijava za alkohol i prekoracenje brzine.Zar to nosu teske prijave?Inace ta Vectra je do pre godinu ipo bila moja...Nije tacno da ih je zvao na slavlje.Misi jeste tog dana bio rodjendan ali su uvece bili kod treceg decka Nemanje.I taj sto je vozio je dosao tamo ali ne znamo kako jer ni u jednom telefonu nema poziva i poruka.Jedina logicna stvar je sto je taj treci decko prodavao duvan pa ovaj svratio da kupi.A poruke izmedju Mise i Nemanje smo procitali i sve je bio dogovor da budu kod Nemanje.Znaci Srdjan vozac se nigde ne spominje.
Taj put poznajem jako dobro.Prolazim i po vise puta puta svaki dan.Jeste los jer je krpljen milion puta ali pravac je dugacak i prvo ide jedna malo ostrija krivina koja mora da se sece da bi se izvukla pri vecoj brzini.Jednom sam uleteo sa nekih 150km/i bilo mi je onako cimanje...
Oni su tom pravcu obisli njih 3 i onda devojku pre samog izletanja.Devojku su promasili za par cm tako da su mogli i nju da povuku.Uleteli su u kanal kroz koji su isli pravo nekih 100-120m bez i jednog cm traga kocenja.Pre kraja kanala se poluokrecu i kanal ih izbacuje.Oni lete i u letu prave okret da bi udarili krovom u banderu na visi preko 1m.Preleteli su put za atare koji je sirok 6-7m.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30005
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Ne brže od života!

Post od trojanac » 22 Dec 2014, 08:25

Uh, baš gadno.
Posetite www.garaza.rs !

Vlaki Type S
Postovi: 36
Pridružio se: 30 Sep 2014, 20:46
Garaža: Honda Accord Type S
Lokacija: Backa Palanka

Re: Ne brže od života!

Post od Vlaki Type S » 22 Dec 2014, 08:56

Ne zelis da znas kako su izgledali.Misu nismo prepoznali.Tast ga je prepoznao samo po siskama i prstima.Lobanja skroz bila razbijena jer je on glavom udario od banderu i onda sa sedistem do pola ispao napolje.Nemanja,treci decko,nije dobio jak udarac u glavu.Onako ali telo su mu sastavljali.Kazu po telu nisu mogli da skontaju jel musko ili zensko...Zamisli tu sekundu kada pri toj brzini udaras glavom od beton...Delovi od kola,npr kompletan i ceo far sa balastom je odleteo na oko 40m...

Korisnikov avatar
Sinisa92
Postovi: 108
Pridružio se: 01 Avg 2014, 00:03
Garaža: Omega 2.0 16v http://forum.garaza.rs/viewtopic.php?t=2996
Lokacija: Beograd-borca

Re: Ne brže od života!

Post od Sinisa92 » 22 Dec 2014, 12:49

Ne znam,ispada da ovi novinari lazu i muljaju samo da bi povecali tiraz(U Blicu sam citao izjavu sestre Vasiljeva i kaze sve su to deca koja su od detinjstva najbolji drugovi,odrasli zajedno ...)a Vectru znam dobro jer jedno vreme sam hteo da je kupim ali tad nije bila u palanci ima je jos na oglasima zato kazem da znam da je mogla da ide brzo jer je auto ubica na putu.
Sta vise reci,jednu jedinu gresku su napravili koju su skupo platili a to je sto su seli sa njim a nisu se nikako druzili

Vlaki Type S
Postovi: 36
Pridružio se: 30 Sep 2014, 20:46
Garaža: Honda Accord Type S
Lokacija: Backa Palanka

Re: Ne brže od života!

Post od Vlaki Type S » 22 Dec 2014, 13:00

Ma lupeta bre buraz.Pozirala za novine.Prica nebuloze.Pa oni su sutra dan posle sahrane klali svinje i sirili beli ves na striku napolje.Da li je to normalno.Evo da dodjes u Begec i da pitas za Cenejce svi ce ti reci isto.Teski alkosi.Kakvo druzenje.Jesu Misa i Srdja kuca do kuce ali nikad ni do coska nisu otisli zajedno.Sto se niko od Misinih ili Nemanjinih nije slikao?Nisu ni pitali a ta sestra Srdjina je trazila da je slikaju.Covece pored krsta su stavili casu na kojoj pise Srecna slava.Luda kuca bre...
Da taj auto je bio kod mene u Palanci.Uradjen u fullu motor,limarija,kocnice,instalacija itd itd.Ostao mi samo enterijer nesto malo i bio bi tip top.Bio ga prodao jer mi bio visak jer mi otac bio umro.On je bio stavio na oglase da proda jer su duzni Bogu i narodu a slike koristio moje jer je on nju bio raskantao.Izudarana bila sa svih strana,glava varena na 3 mesta itd itd...Alkohol je ucinio svoje.Samo da je pipnuo kocnicu bilo bi drugacije jer je ta Vectra imala Brembo napred i kocila duplo bolje od mog Accorda.Taj auto sam pravio za sebe.Na Auto putu po navigaciji 236 na plinu...

Korisnikov avatar
nikaragva
Postovi: 14754
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:03
Garaža: Zafir
Lokacija: Vulinjak

Re: Ne brže od života!

Post od nikaragva » 22 Dec 2014, 13:11

Džabe brembo na autu, treba brembo staviti u glavu.

Korisnikov avatar
Sinisa92
Postovi: 108
Pridružio se: 01 Avg 2014, 00:03
Garaža: Omega 2.0 16v http://forum.garaza.rs/viewtopic.php?t=2996
Lokacija: Beograd-borca

Re: Ne brže od života!

Post od Sinisa92 » 22 Dec 2014, 13:12

Brate veruj mi da citam i ne verujem da takvi ljudi postoje,pogine ti brat i ti samo mislis kako da izadjes u novine,a sutradan koljes svinje i slavis slavu !?!?!??!?!?!?!?eeeeeeee de je tu mozak ma.er mu .ebem auuu ako je ovo istina onda strasno dokle je ovaj narod dogurao ccccc

Auto je dosta i sredjivao prethodni vlasnik pre tebe i bio ja jako jako dobar bas mi je bio zapao za oko kad sam video sliku posle sudara u novinama odmah sam se setio

Vlaki Type S
Postovi: 36
Pridružio se: 30 Sep 2014, 20:46
Garaža: Honda Accord Type S
Lokacija: Backa Palanka

Re: Ne brže od života!

Post od Vlaki Type S » 22 Dec 2014, 13:19

Dodji pa ces videti.Nema sta da lazem.Ali casa je bila pobedila.Vlasnik pre mene je bio iz BG i ja kad sam je kupio bila je raskantana.Znaci sve zivo sam morao raditi ali bukvalno sve.Pukao sam para i para da je sredim.Kad sam je kupio nije mogla ni 200 da ide.Ma haos bio.I onda kad sam prodao i kad sam video kako je ovaj unistava plakao sam i hteo sam da je otkupim ali onda mi stiglo dete pa nisam imao para toliko.To si video slike kad sam je ja sredio verovatno...
Ta sestra Vasiljeva je imala iq 63.Sta dalje da ti pricam...

Korisnikov avatar
Sinisa92
Postovi: 108
Pridružio se: 01 Avg 2014, 00:03
Garaža: Omega 2.0 16v http://forum.garaza.rs/viewtopic.php?t=2996
Lokacija: Beograd-borca

Re: Ne brže od života!

Post od Sinisa92 » 22 Dec 2014, 13:24

Strasno,da je kuce crklo pa da ti bude zao a ovo...sad mi nekako dodje zao i ovog decka jer pored takvih nije mogao bolji da bude vidi se koliko su ga voleli ali doci ce im iz dupeta u glavu ali ce uveliko biti kasno

Da vectru je sredjivao vlasnik iz Bg-a ali on je vise radio na stajlingu nego na motoru ali je lepa bila pre svega

Odgovori