Ne brže od života!

Primena propisa, crna hronika
Odgovori
Korisnikov avatar
nikaragva
Postovi: 14754
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:03
Garaža: Zafir
Lokacija: Vulinjak

Re: Ne brže od života!

Post od nikaragva » 24 Feb 2015, 15:04

Jednom sam ja mogao da satrem kamiondžiju koji je pretrčavao autoput. Bila kolona na Batrovcima, dugačka, u zaustavnoj traci. Ne znam šta je pretrčavao na drugu stranu, kada tamo nema ništa. Možda da sačeka nekoga. Bukvalno se onako izvio stomakom napred, kao skakači u dalj da ga ne bi zviznuo. Mislim da mu se govno zaledilo :kezo:
Tek posle 200m sam skontao šta je moglo da se desi :D

Još sam preventivno vozio trakom za preticanje, a on iskočio sa one ograde, pa pravo pred mene. Mrak bio. Udario bih ga prednjim desnim delom, ili makar retrovizorom, nisam imao gde levo da bežim od njega. Sva sreća nisam pokušavao nikakav manevar na desno, prebacio bi ga preko krova samo bi mu patike ostale dole :D

Korisnikov avatar
H4wkeye
Postovi: 8761
Pridružio se: 12 Feb 2013, 02:48
Garaža: Citroen C5 X7 Exclusive 2.0 HDI
Lokacija: PO

Re: Ne brže od života!

Post od H4wkeye » 24 Feb 2015, 16:49

Kuzmanovic je napisao:PREVRNUO SE AUTO NA GAZELI: Povređeno dvoje dece

Prosao sam danas kad se ovo desilo tj. posle incidenta, policija je regulisala saobracaj i automobil je bio na tockovima, samo sam video devojcicu kako je krvava u predelu uveta ali svesna i pila je vodu. Skenjao sam se u sekundi.

Inace dogodila se nezgoda u kojoj ima dosta povredjenih imigranata: http://www.kurir.rs/crna-hronika/leskov ... ak-1689022

Jezivo
Dobro da niko nije poginuo. Strasno. Nije mi jasno kako su svi stali u taj kombi, oni su valjda sedeli jedni na drugima!

Korisnikov avatar
Velja
Banned
Postovi: 12135
Pridružio se: 06 Avg 2013, 18:43

Re: Ne brže od života!

Post od Velja » 24 Feb 2015, 17:38

Bilo je i dece u kombiju.

Korisnikov avatar
Kuzmanovic
Postovi: 15138
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:31
Garaža: Alfa Romeo MiTo 1.4 TB MultiAir
Lokacija: Beograd

Re: Ne brže od života!

Post od Kuzmanovic » 24 Feb 2015, 18:25

H4wkeye je napisao:Dobro da niko nije poginuo. Strasno. Nije mi jasno kako su svi stali u taj kombi, oni su valjda sedeli jedni na drugima!
Verujem da u toj situaciji najmanje razmisljaju o bezbednosti, vec samo da dodju do EU i azila, ali to je neka druga prica.

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Ne brže od života!

Post od Paja » 24 Feb 2015, 18:38

Niko njih ništa ne pita. Oni su roba koja se prevozi, a ne ljudi.
Uopšte ne mogu da shvatim kako je toliko ljudi nagurano u mali furgon.

Korisnikov avatar
H4wkeye
Postovi: 8761
Pridružio se: 12 Feb 2013, 02:48
Garaža: Citroen C5 X7 Exclusive 2.0 HDI
Lokacija: PO

Re: Ne brže od života!

Post od H4wkeye » 24 Feb 2015, 18:51

To da, oni ih samo strpaju i bas ih zabole. Uzeli pare. :kuku:

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30014
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Ne brže od života!

Post od trojanac » 25 Feb 2015, 21:57

Udes kod Lazarevca, poginule dve osobe!

Na lokalnom putu Novi Crljeni - Vreoci, dogodila se saobraćajna nesreća, prema prvim infomacijama poginuli su vozači automobila koji su učestvovali u udesu

DVE osobe su poginule večeras u udesu koji se dogodio kod Lazarevca! Prema prvim informacijama saobraćajna nesreća se desila oko 20 sati na putu Veliki Crljeni - Vreoci, a poginuli su vozači automobila koji su učestvovali u udesu.

Za sada se ne zna da li u nesreći ima povređenih učesnika u saobraćaju.


http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74. ... -dve-osobe
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30014
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Ne brže od života!

Post od trojanac » 05 Mar 2015, 06:55

Ne znam koliko se vidi sa slika, ovo je slikamo pre neko veče kod mene u naselju. Čovek izlazio sa pumpe, nije imao preglednost zbog kombija koji je stajao sa leve strane. Elem, on izvirio napolje, a naleteli momci u BMW-u, nisu mogli da ga izbegnu i eto sudara. Sreća pa nije bilo povreda, a blokirali su ceo taj deo ulice, nije mogao niko proći pa sam išao okolo.

uploadfromtaptalk1425534667698.jpg
uploadfromtaptalk1425534655205.jpg
uploadfromtaptalk1425534633512.jpg
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
cozmo
Postovi: 5039
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:50
Garaža: Peugeot 307 1.6 HDI, Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI
Lokacija: Novi Sad

Re: Ne brže od života!

Post od cozmo » 05 Mar 2015, 10:09

Zar nije bilo troje povredjenih? Bila je vest na svim portalima da su bili povredjeni sa razderotinama i slicno. Ili je to drugi neki udes bio, mada mislim da je to taj.

"Tri osobe povređene su u udesu oko 21 čas u Ulici Tomice Popovića u Zemun Polju.

“Devojka stara oko 20 godina zadobila je povredu istezanje vrata, muškarac star 45 godina zadobio je razderotinu na glavi. Muškarac star 43 godine zadobio je tom prilikom modricu i otok oko gornjeg kapka, rekla je Macura i dodala da su povređeni prevezeni u KBC Zemun. "
"This is Chief Inspector Clouseau’s residence. This is Chief Inspector Clouseau speaking on the pheun.”

Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21090
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Ne brže od života!

Post od nidza » 05 Mar 2015, 10:17

Uvek me je strah od ovakvih situacija kada me markira neko nepregledno dostavno vozilo ili terenac. Mrzim lutriju za volanom. Iz tog razloga veoma pazim kada primetim tako parkirana vozila iza kojih neko može da naleti, bilo vozilo ili pešak.

Takođe bih rekao da je vozilo koje se uključivalo na put iza kombija to učinilo preoptimistično. Izašao je dosta dalje od linije preglednosti.

Pitanje, ako neko zna, da li u bilo kom slučaju vlasnik kombija može da odgovara?

Korisnikov avatar
cozmo
Postovi: 5039
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:50
Garaža: Peugeot 307 1.6 HDI, Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI
Lokacija: Novi Sad

Re: Ne brže od života!

Post od cozmo » 05 Mar 2015, 10:23

Ja zivim 50m odatle. Ta raskrsnica je pakao. I pored svih mogucih znakova (STOP), pesackih prelaza, plus znaka da je ulica sa prvenstvom prolaza, jako cesto se desavaju udesi i cukanja, 99% zbog nepostovanja znaka STOP i prava prvenstva prolaza.

A sto se tice pumpe, taj kombi se redovno tu parkira (i ne samo on) i preglednost je nikakva. Sama izlazak sa pumpe je takav.

Mislim da znam ovog lika sa Micubijisem. Realno on je kriv, ali garant ovi klinci iz BMW-a nisu nevinasca. Divljaju cesto uvece (ulecu tu u krivinu sa skripom guma i klizanjem) i slicno. I bez obzira na STOP znake i prvenstvo na toj raksrsnici niko nikog ne pusta, ovi sto imaju STOP uopste ne staju nego 90% njih punom brzinom prolece bez obzira sto im sviras i slicno, i onda svi koce.

Haos.
"This is Chief Inspector Clouseau’s residence. This is Chief Inspector Clouseau speaking on the pheun.”

Korisnikov avatar
aleksa
Postovi: 3484
Pridružio se: 23 Apr 2012, 13:33

Re: Ne brže od života!

Post od aleksa » 05 Mar 2015, 20:25

Gaginh0 je napisao:http://www.svet.rs/hronika/zabalj-jedna ... la-u-udesu

Poginula moja poznanica/drugarica. Sta reci, alkohol...

Ta ulica je toliko "neuslovna" da se vozi brzo, da ne znam kako je on postigao tu brzinu da je 80 metara leteo/klizao/nije mogao da se zaustavi...
VOZIO PIJAN: Za smrt Milane osuđen na 3 godine zatvora!

http://www.kurir.rs/crna-hronika/vozio- ... ak-1696929

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Ne brže od života!

Post od Paja » 05 Mar 2015, 20:46

Izaćiće za 2 godine. Jako malo za ovoliko alkohola.

Korisnikov avatar
iggyboy
Postovi: 1134
Pridružio se: 16 Jul 2012, 14:31
Garaža: 407 coupe 2.2 petrol
Lokacija: pozarevac

Re: Ne brže od života!

Post od iggyboy » 05 Mar 2015, 21:09

ovaj dobio premiju, strasno na sta je tuzilac pristao
▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒

Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd
Birthday

Re: Ne brže od života!

Post od Grujic » 05 Mar 2015, 21:25

Ne znam da li je uticalo to sto su stradali samo putnici u tom autu...

Odgovori