Policijske patrole i radari

Primena propisa, crna hronika
Odgovori
Korisnikov avatar
Uroš S.
Postovi: 10886
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:17
Garaža: Fabia 1.0 TSI DSG | Yamaha X-Max 300 TechMax 2023. | Polar Forester
Lokacija: Blokovi

Re: Policijske patrole i radari

Post od Uroš S. » 19 Mar 2017, 16:46

Haha, mene isto šefica kad zamoli da uradim nešto ja u stvari to ne moram. Pa jbt...

RN3 Pro via TT

Korisnikov avatar
TheWickerMan
Postovi: 10471
Pridružio se: 13 Jan 2012, 12:46
Garaža: AR Giluietta TCT
Lokacija: Stuttgart,DE

Re: Policijske patrole i radari

Post od TheWickerMan » 19 Mar 2017, 16:56

Полицајац192 je napisao:Нема ниједан саобраћајац број колико мора казни дневно да напише, то је глупост... Само старешине те увек као „замоле“ да што више казни напишеш, али нико није у обавези да то ради.
Nije tačno, imaju kvotu ;) znam par saobraćajaca.

sent from Huawei P8 Lite using Tapatalk

Korisnikov avatar
AleksaM
Postovi: 513
Pridružio se: 26 Okt 2015, 00:06
Garaža: VW Golf 6 1.4TSI
Lokacija: Belgrade

Re: Policijske patrole i radari

Post od AleksaM » 19 Mar 2017, 17:12

Полицајац192 je napisao:Нема ниједан саобраћајац број колико мора казни дневно да напише, то је глупост... Само старешине те увек као „замоле“ да што више казни напишеш, али нико није у обавези да то ради.
Kako nije tačno kad mi je lično policajac koji me je zaustavio rekao da ima kvotu i da sam mu ja trinaesti od jutros? Samo sam "baksuz" ili je ipak istina?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12317
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Policijske patrole i radari

Post od shandu90 » 19 Mar 2017, 17:24

Meni zemljak koji radi u interventnoj isto prica da ih sef salje da idu da legitimisu po gradu, i oni tako arce narodni dizel.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Korisnikov avatar
dusman
Postovi: 431
Pridružio se: 16 Avg 2013, 15:06
Lokacija: Blockhouse

Re: Policijske patrole i radari

Post od dusman » 19 Mar 2017, 19:08

Полицајац192 je napisao:Нема ниједан саобраћајац број колико мора казни дневно да напише, то је глупост... Само старешине те увек као „замоле“ да што више казни напишеш, али нико није у обавези да то ради.
Po onome sto ja znam od vise policajaca koji su visoko u hijerarhiji i od dva prijatelja saobracajca svi su rekli da postoji kvota koja mora/treba da se ispuni, to su ozbiljni ljudi i ne bi me lagali prijatelji smo.
Tako da nesto ne stima u tvom postu.
Ali ajde ako kazes da te sef "zamoli" ja postujem to.

Sent from my TT
Postujte saobracajne propise!!!

Korisnikov avatar
superboss
Postovi: 3771
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:09
Lokacija: Speck in the Sea

Re: Policijske patrole i radari

Post od superboss » 19 Mar 2017, 19:14

Off topic
dusman je napisao:Off topic
A ti moras u svakoj temi o politici.
Skapirali smo da si bot doduse sad bez vlasti dok tvoji ne dodju, sta te bre briga za te autobuse, hoces da im se pridruzis?
Policijske patrole i radari je tema ne AV imas brate teme gde se on pljuje pa navali mojne svaku temu da zasipas svojom mrznjom prema picoustom.
Ja ga nit mrzim, nit volim niti sam njime opterecen zato ga ni ne spominjem, ali ti....


Sent from my ONEPLUS+A3003 using Tapatalk
Off topic


Stvarno se potresem kad mi čovek koji je oličenje moralnih normi održi bukvicu. Da ti je IQ veći od dvocifrenog shvatio bi šta je zajebancija. Ako neko malo komentariše na ovom forumu,po bilo kom osnovu onda sam to ja.

Za tvoju informaciju, nikada se nisam politikom bavio, a da kritikujem imam pravo. Isto koliko ti imas pravo da napises da je voziti 300 na sat normalno. Vidis, to nije normalno, ali ti ja nisam napisao da si idiot.
What i do for the livin'? I live for the livin'.

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Policijske patrole i radari

Post od Vladapetr » 19 Mar 2017, 19:47

Naš omiljeni filmski lik Dusman u epizodi: Botovi uzvraćaju udarac :mrgreen:

Taman kada smo pomislili da ih je porazio svojim argumentima, botovi sendvičari se vraćaju opasniji nego ikad. Da li će naš junak Dušman, čovek koji zbog svoje pitome naravi ima prijatelje kako među običnom rajom (saobraćajci) tako i na vrlo visokim pozicijama, koji se druži i sa decom ministara, biti jači od ove horde ispranih mozgova?
Da li će svojim britkim jezikom pobediti njihove podmukle parizer napade?

Ostanite uz nas, nastavljamo posle reklama :rofl:
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45825
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Policijske patrole i radari

Post od Geza » 19 Mar 2017, 19:55

Vratite se na kolosek, zezanje neki drugi put.
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Policijske patrole i radari

Post od Xepoj87 » 19 Mar 2017, 21:38

Gu.

Sent from the 7th edge of the 3rd world.
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Policijske patrole i radari

Post od Delija » 19 Mar 2017, 21:53

Slika
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

maniaxxx
Postovi: 6359
Pridružio se: 14 Nov 2012, 20:34
Lokacija: Slovenija

Re: Policijske patrole i radari

Post od maniaxxx » 19 Mar 2017, 22:12

pedja je napisao:Zaustavili me u posle trajekta, ka Tivtu.
Kaže da mora pisati neki nalog jer sam prekoračio za 12km/h.

Pitam koliko je ograničenje, a on će meni "Paaa 50".
Znači da sam vozio 62?!
Nema šanse! Pišite šta god. Čekam rasplet, pa da tražim da mi pokaže gde je snimio tih 62.

Ode, vrati se. Pa znate, morali bi u poštu, da se ne cimate sada, rano je. Vrati mi dokumenta i poželi srećan put.

Inače, ograničenje je 60 km/h :D


TapaT
Mene su neku deceniju unazad isto tu zaustavili, ali u kontra smeru ( ka trajektu ), kazna 9e..dao sam 10 i rekao nek zadrži kusur :D . ( čak je pominjao i neko pisanje računa ili ne znam čega )

A ograničenje je 60 bilo i tad.

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14193
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Policijske patrole i radari

Post od pedja » 19 Mar 2017, 22:23

U kontra smeru stoji znak 50 :D

TapaT

Korisnikov avatar
dusman
Postovi: 431
Pridružio se: 16 Avg 2013, 15:06
Lokacija: Blockhouse

Re: Policijske patrole i radari

Post od dusman » 19 Mar 2017, 22:52

superboss je napisao:Off topic
dusman je napisao:Off topic
A ti moras u svakoj temi o politici.
Skapirali smo da si bot doduse sad bez vlasti dok tvoji ne dodju, sta te bre briga za te autobuse, hoces da im se pridruzis?
Policijske patrole i radari je tema ne AV imas brate teme gde se on pljuje pa navali mojne svaku temu da zasipas svojom mrznjom prema picoustom.
Ja ga nit mrzim, nit volim niti sam njime opterecen zato ga ni ne spominjem, ali ti....


Sent from my ONEPLUS+A3003 using Tapatalk
Off topic


Stvarno se potresem kad mi čovek koji je oličenje moralnih normi održi bukvicu. Da ti je IQ veći od dvocifrenog shvatio bi šta je zajebancija. Ako neko malo komentariše na ovom forumu,po bilo kom osnovu onda sam to ja.

Za tvoju informaciju, nikada se nisam politikom bavio, a da kritikujem imam pravo. Isto koliko ti imas pravo da napises da je voziti 300 na sat normalno. Vidis, to nije normalno, ali ti ja nisam napisao da si idiot.
Za IQ necu da komentarisem jer za razliku od vas nekih koji kad nemate argumente ili ne znate da se odbranite odmah druge pokusavate da ponizavate, to je vasa nemoc, ne moja.
Nikada necu toliko nisko pasti kao neki pa da vam kazete kao sto neki pisu(da sam pacenik, spominju iq, da ne nabrajam dalje) nikada u mojim postovima vas necu omalovaziti, a vi nastavite, ja uzivam dok citam kako se neki nerviraju u nemocu da forzmaski prihvatljivim recnikom bez vredjanja odgovore.

Drugo, ma pisi o politici savrseno me zabole ako modovi to dozvoljavaju a ima tema i to je ok i ja sam pisao o politici ali u temi koja je za to, sto sam ti i napisao.
Ne smeta meni da pises o tome i treba, vec sto ubacujes tu politicku konotaciju u ovu temu, nista vise.
Vladapetr je napisao:Naš omiljeni filmski lik Dusman u epizodi: Botovi uzvraćaju udarac :mrgreen:

Taman kada smo pomislili da ih je porazio svojim argumentima, botovi sendvičari se vraćaju opasniji nego ikad. Da li će naš junak Dušman, čovek koji zbog svoje pitome naravi ima prijatelje kako među običnom rajom (saobraćajci) tako i na vrlo visokim pozicijama, koji se druži i sa decom ministara, biti jači od ove horde ispranih mozgova?
Da li će svojim britkim jezikom pobediti njihove podmukle parizer napade?

Ostanite uz nas, nastavljamo posle reklama :rofl:
Kad te speed pusti i kad sidjes na dno(gde i jesi i cemu pripadas jer se sprdas samo i to jedino znas) de se plakni malo hladnom vodom, sutra je ponedeljak trebas se baviti decom "profesore".

Xepoj87 je napisao:Gu.

Sent from the 7th edge of the 3rd world.


Normalno, nisam ni mislio da ces neku prosto prosirenu recenicu da napises, bilo bi veliko naprezanje.
Sto lepo neodgovori sa citatima kao ja?
Mozes i na PM da ne idemo dalje u off, drugi ne zasluzuju da citaju vase gluposti, pa ono da se vratite na temu.
OK?

Izvinjavam se ostalima na OFF-u!!!!

Sent from my ONEPLUS+A3003 using Tapatalk
Poslednja izmena od dusman u 19 Mar 2017, 23:00, izmenjeno 2 puta ukupno.
Postujte saobracajne propise!!!

maniaxxx
Postovi: 6359
Pridružio se: 14 Nov 2012, 20:34
Lokacija: Slovenija

Re: Policijske patrole i radari

Post od maniaxxx » 19 Mar 2017, 23:01

pedja je napisao:U kontra smeru stoji znak 50 :D

TapaT

Od kad? Ja sam skoro siguran da je 60 a ja sam vozio oko 70...ili je možda bilo oko 60 na ograničenje 50? :pardon: :think: ...ima jedno 10 godina od tog događaja pa sam možda i malo zabrljao ( a i nije da mi je to jedina kazna pa da se je toliko sečam :oops: )

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Policijske patrole i radari

Post od Xepoj87 » 19 Mar 2017, 23:07

Slika

Sent from the 7th edge of the 3rd world.
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Odgovori