Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni salon

Stanje na putevima, registracija, osiguranje i druge informacije
Odgovori
Korisnikov avatar
Velja
Banned
Postovi: 12135
Pridružio se: 06 Avg 2013, 18:43

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od Velja » 31 Mar 2017, 16:49

Napokon je prihvaćena prava vrednost najbolje verzije Golfa TDI, trebao je da se desi Dizelgejt da bi ljudi shvatili...

Korisnikov avatar
Milos
Postovi: 8563
Pridružio se: 04 Feb 2012, 23:30
Garaža: tedeijevi geteijevi

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od Milos » 31 Mar 2017, 16:57

Velja je napisao:Napokon je prihvaćena prava vrednost najbolje verzije Golfa , trebao je da se desi Dizelgejt da bi ljudi shvatili...
Fixed
Xepoj87 je napisao:
03 Feb 2023, 11:30
Sve je poslo naopako kada sam prodao prvi Mercedes.

Korisnikov avatar
Velja
Banned
Postovi: 12135
Pridružio se: 06 Avg 2013, 18:43

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od Velja » 31 Mar 2017, 17:03

Vala jes'... I ja tipkam bespotrebno :D

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29864
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od trojanac » 31 Mar 2017, 17:40

https://vimeo.com/210238513
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29864
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od trojanac » 31 Mar 2017, 20:20

PREUZIMANЈE AUTOMOBILA OSVOJENIH U TREĆEM KOLU NAGRADNE IGRE "UZMI RAČUN I POBEDI"

Obaveštavamo vas da će u sklopu 53. Salona automobila biti organizovana svečana primopredaji osam vozila "fijat 500l" srećnim dobitnicima iz trećeg kola nagradne igre "Uzmi račun i pobedi".

Svečanosti će prisustvovati i državni sekretar Ministarstva državne uprave i lokalne samouprave Željko Ožegović, koji će tom prilikom uručiti ključeve automobila dobitnicima.

Primopredaji će prisustvovati i predstavnici Republičke direkcije za imovinu Republike Srbije i Nacionalne alijanse za lokalni ekonomski razvoj.

Svečanost počinje u subotu, 1. aprila, u 11.30 časova, na štandu Fijata u hali 4 Beogradskog sajma.

Press služba Beogradskog sajam
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 550
Pridružio se: 29 Apr 2012, 16:50
Lokacija: Stara Pazova

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od Milan » 31 Mar 2017, 23:50

I ja bio danas na sajmu, prokomentarisaću samo civica. Stojim pored njega, i gledam ga, zaobilzim, virim.. Glavni utisak mi je da sam ravnodušan, jednostavno ne znam da li mi se sviđa ili ne. Očigledno ne toliko, čim je izostao wow efekat. Čak mi ni enterijer nije nešto posebno, doduše, nisam seo. Video sam mnogo lepših i zanimljivijih, barem na oko. Možda jer nisu bila upaljena svetla na tabli...

Najbolji štand mi je mazdin. Prelepi su im svi modeli. A nisu toliko ni skupi. Dobro, i BMW-ov štand je zlo, ali koštaju po 230.000e. Neki štandovi su istakli toliko ružne boje da mi je to prosto neverovatno. Još jedan utisak su mi mnogo, mnogo ružnih crnih felni. :)

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12278
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od shandu90 » 01 Apr 2017, 00:11

Ima Radulovic akcije, i dobra se oprema dobije za seriju 3. Pokrili su sve bitnije stavke, ostalo je vec zalazenje u sitna crevca.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Korisnikov avatar
Ji 4Tze
Postovi: 8088
Pridružio se: 22 Jan 2012, 23:10
Garaža: Honda CR-V 2.0 4WD
Lokacija: Beograd

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od Ji 4Tze » 01 Apr 2017, 02:08

TypeR još i povoljno zvuči pored ovih cena za brze Golfove...
Boringly average, but also perfect for school run mums

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28017
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od Xepoj87 » 01 Apr 2017, 05:49

A tek Focus rs za 41k u full opremi :)
E sada, Golf je prijatniji auto od oba, barem za klasu.
Naravno, cene su i dalje sulude, pogotovo sto mogu biti jos skuplji, jer na primer, nijedan nema kozna sedista, koja postoje kao doplata, a mislim da i boje mogu da se doplate i iskreno ne znam sta jos, nisam se preterano informisao :)

Sent from the 7th edge of the 3rd world.
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29864
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od trojanac » 01 Apr 2017, 08:43

Da, Focus RS ispade još najeftiniji. Meane ne znam može li i da se poruči, a kontam da bi bio skuplji. Ja bi rado uzeo onog Focusa, jedino mu ona šerpa plava boja nešto ne stoji.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Markoni
Postovi: 9712
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:47
Lokacija: Београд

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od Markoni » 01 Apr 2017, 09:05

Moze da se poruci, ali se ceka godinu dana.

Tapatalk Post

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od Scuderia » 01 Apr 2017, 21:22

Ja otidoh danas neplanirano. U soku sam prvo zbog odsustva guzve, meni je ono danas bilo poluprazno s obzirom na iskustvo od pre par godina u subotu popodne. Bio sam u periodu od pola 3 do pola 6.

Odlican je sajam, sve top verzije. Kod VWa me je odusevio Tiguan R line, stvarno prelep. Pored je bio neki skromnije opremljen, napolju dva klota isto, ono veze nema sa belim R lineom, kao drugi auto. Golfovi su standardno prelepi, a cena za GTD mi je previsoka, 46 na sajamskoj akciji, R 50.

Audi R8 je savrsen, A5 SB odlican, meni lepsi od obicnog kupea iako su mi inace 2v kupei omiljena klasa i najlepsi automobili, kod proslog je bila takva situacija, medjutim B9 mi bolji SB nekako. SQ7 velik kao autobus i tu se sva prica oko pojave zavrsava, verujem da je vrhunski auto u svakom pogledu, ali nikakav izgled, ja ga ne bi pogledao pored X5/Cayenne/XC90. TT odlican, pogotovo unutra. Q5 me uzivo nije dojmio kao na fotkama, nista posebno. A4 isto nis posebno, a nikako za 65k eur i to ne do kraja opremljen 2.0. Znaci 3.0 + exclusive enterijer lagano 80, a gde je onda S, pa RS...

Kod Mercedesa A AMG onaj zeleni prelep, S kupe savrsen, bio je izlozen AMG pack 3.0 benzin, G klasa crna odlicna, ostalo 'nako, vec vidjeno. GLC kupe mi je cak i simpatican, a obican GLC nikakav, ne bi ga pogledao ni pored Tiguana, a kamoli neceg iz njegove klase. C i E kupe, nije mi to to spolja, ta izduzena linija mi bas ne lezi nikako, mozda se promeni misljenje vremenom.

Kod Bimmera, M2 savrsen, samo da je saltung, auto taman za mene :D M6 je neko napisao da je ocajan unutra, ja bi rekao da je ocajna bela intarzija, a enterijer sam po sebi je prelep, ovakav identican samo sa belom plastikom umesto crne/karbona. Da je crna savrseno bi izgledalo, boja eksterijera mi se ne svidja, ne volim mat boje. X1 rucica menjaca krs, ostalo odlicno na onom plavom :doubleup: JCW mini :doubleup: 6ica GC, bila je i crna ispred na parkingu, sjajan auto, bez obzira sto je na zalasku karijere jedan mi od najdrazih BMWova, G30 unutra odlican, spolja isto misljenje kao i sa fotki, napred/sa strane odlican, pozadi onako, stopke nisu deal breaker, ali ni ne svidjaju mi se, moglo je bolje, generalno komplet auto 'onako, nista wow, kao FL F10. 7ica V12, sta tu komentarisati, boja mi je top ona plava.

Od ostalih enterijer velikog Rangea vrhunski, ali to je vec ''matoro'', nije neka premijera, XE je lep auto, nisam sedao, ali ona ventilacija deluje stvarno nespretno postavljeno, kao i na slikama, a vidim i neki su zamerali to na testovima, dzip F pace lep. Giulia lep auto, na parkingu bila ona braon/zlatna sa zbicarama, jos lepsa nego ove unutra, enterijer odlican na oko, ali nisam sedao da opipam. Focus RS dobro izgleda, Mustang vrhunski, Fiat 500 Riva uh, sjajan (enterijer), ponadao sam se da je 9990e, ali mi nije islo u istu recenicu Riva i bazna cena, posle skontah da je cena opremljenog primerka skoro 19k, Abarth takodje vrh, ali je duplo skuplji od Rive, a Riva duplo od standardnog 500 tak' da, paprika cene, ali vrhunski izgledaju ficke. Onaj novi MX5, lepa rucica menjaca i enterijer overall, od motora R nine T mi se svidja, prosla me zelja za Rom.

Drugar se zalepio za Kiu pro Ceed, 13.5k - 1.4 100ks, 135ks - 14-15k eur, ja ga ubedjujem da doda malo i uzme onog bordo Golfa 1.0TSI za 16500, dobar mi je i Leon za 15, ali njemu se ne svidja seat nikako.

Wtf koliko teksta, trebalo je da bude svidja mi se to to i to i kraj, a ono ispade :nesvest: Sad mi zao da brisem. Al' dobro koga ne mrzi da cita nek cita :kezo: Zakljucak kol'ko para toliko i muzike, sve sto izgleda vrhunski ili bar iznad proseka toliko i kosta, vec pomenuh Tiguan, onaj od 35 i 50 nisu dva ista auta. Nekom verovatno jesu i ima ljudi koji toliko ne cene opremu, ali po meni nidje veze, isto kao i Golf R line i taj spolja za 16.

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od Scuderia » 01 Apr 2017, 22:08

Istekao edit, sad se setih Volvo, savrseni enterijeri, XC i spolja prelep, a u Jeepu levi bok vozackog sedista urnisan, ne znam jel to od sajma ili i pre toga u salonu, ali ja ne bi punu cenu platio za onaj auto s obzirom da izgleda taj deo kao kod polovnjaka od 50ak hiljada km.

Q60 lep spolja u onoj boji. :thumbup:

488 spyder :doubleup: :doubleup: Steta sto nije crveni :)

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12278
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od shandu90 » 01 Apr 2017, 23:27

Bila je guzva prosli vikend, zato nisam ni hteo da idem kolima.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10350
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Godine prolaze, strast ne prestaje – 53. Međunarodni sal

Post od sebekkg » 01 Apr 2017, 23:56

Danas sam bio na sajmu i imalo je dosta toga lepog da se vidi. Ono sto me je interesovalo uglavnom se moglo videti i uci unutra ili barem otvoriti vrata. Razocaralo me je sto je kod mercedesa, bmwa i audija sve zakljucano. Samo pored nafurane promoterke. Mora da se zove peodavac da se cima... Ja sam dosao da vidim i da dotaknem neki auto. Vidim da li je nesto sto mi se svidja od novih auta i u stvarnosti tako dobro. Ako vec samo treba da se gleda sa 2 metra to mogu da uradim i na svakom parkingu u Beogradu, u kg ih bas i nema raznolikih. :-)

Dobra akcija za a3 u nekom solidnom paketu 1.6 tdi.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Slika

Odgovori