Mazda CX-5

Opšte diskusije o markama i modelima automobila
Odgovori
Korisnikov avatar
Xepoj87
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Kontakt:

Re: Mazda CX-5

Post od Xepoj87 » 05 Maj 2017, 20:47

Dokolica je u stvari radjenje neceg neobaveznog u slobodno vreme, moze i u vreme dosade. Dakle, kada uzmes nesto da radis, jer nemas nista drugo ili ne znas sta drugo da radis.

Ja se u trenutcima dosade zanimam ocekivanjem zvuka iz nesportskih automobila i to je moja dokonost ;)

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
>>>Mi to radimo najbolje!<<<
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Dusan888
Pridružio se: 14 Nov 2017, 17:26

Post od Dusan888 » 14 Nov 2017, 23:07

Zdravo svima pre svega...
Vozac sam mazde cx-5 savet svima na svakih 800-najvise 1000km gradske voznje provera ulja nernomalno svaka podize ulje problem je patrika filter,kada podigne ulje do onog x na meracu nema mu dalje voznje slepovanje do majstora i obavezna zamena ulja ukoliko se to ne uradi i mastavi dalje da se vozi sa tim crkava turbina a posle turbine i motor tako da je mazda ovde napravila jako veliki propust i najgora stvar od svega toga je ta sto je to neresiv problem poznajem jako puno vozaca koni su tako prosli a ovlasceni servis za mazdu im nine priznao garanciju niti bilo sta drugo zato sto je duznost vozaca da proverava ulje idealno ke da konstantno bude na minimumu... olaksica u svemu tome je ta sto se posle 10-15 minuta voznje na auto putu vraca sve u normalu. Tako da je najbolje posle potrosenog svakog rezervoara goriva proveravati ulje to je minut posla. Inace zamena turbine i jos nekih sitnih stvarcica je preko 3000€.... poz ukoliko neko ima problema sa tim i ukoliko je neko kojim slucajem nasao resenje za to neka ga podeli sa svima nama. Ukoliko se vodi racuna o tom nivou ulja motori 2.2 sky su im fenomenalni postoje primerci koji su presli preko 500 hiljada bez ikakvih kvarova samo redovno odrzavanje....

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49

Post od Geza » 14 Nov 2017, 23:35

Sreća pa si u Austriji, da si kod nas pitanje da li bi priznali problem.
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
Delija
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: plava munja
Kontakt:

Post od Delija » 14 Nov 2017, 23:38

Slika

:mrgreen:
Bahati vozac BMW-a

Odgovori