Golf 6 1.6 TDI CR 105KS

Utisci nakon vožnje nekog automobila
Odgovori
Korisnikov avatar
Bax
Postovi: 11044
Pridružio se: 11 Jan 2012, 22:37

Golf 6 1.6 TDI CR 105KS

Post od Bax » 03 Nov 2013, 00:08

Pre neki dan, takodje sam imao priliku da provozam i ovo vozilo, staro 3 godine, 80.000km predjenih.
Utisci sa voznje ovog automobila, su mi interesantni, jer i sam imam AstruG(bratova), koja je slicnog godista i kilometraze.

Za divno cudo, i nisam imao puno prilike da vozim novije generacije Golfova, tako da je ovo svakako bilo lepo iskustvo.
Sam Golf 6, je jednostavno, odlican auto, jako je lepo voziti ga, sedista su dobra, kvacilo, menjac, direktan volan, kocinice, sve je to uradjeno vrhunski.

Sam motor 1,6 nije ostavio neki superioran utisak, lepo povuce u trecoj, ali u cetvrtoj, se vec vidi, da taj auto nema preteranog viska snage, bar je to neki moj utisak, nije pravio onaj wov efekat.

Takodje generalno stanje auta, jako dobro, ipak sam osetio da je vozilo napravilo neku kilometrazu, i da je trag koriscenja veci nego na mojoj Astri G, ovo se ponajvise osetilo u radu kvacila, koje je malo, jedva primetno, vibriralo na spajanju.
Mozda je i krivica u tome sto je auto vozen sluzbeno, pa sigurno i nije mnogo cuvan.
Lepse je voziti slab auto brzo, nego snazan sporo.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29864
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Golf 6 1,6 TDI CR, oko 100ks

Post od trojanac » 03 Mar 2014, 18:49

Off topic prebačen u novu temu... viewtopic.php?f=10&t=2711
Posetite www.garaza.rs !

Odgovori