Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Razne informacije u vezi kupovine automobila
Odgovori
ikac2000
Postovi: 5857
Pridružio se: 08 Jul 2012, 22:50

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od ikac2000 » 22 Sep 2017, 20:04

Ne znam da li ste culi za novi vid kupovine novog auta po EU.

Sajtovi poput MeinAuto.de i Carwow ( ima ga u DE i UK) imaju konfigurator isti kao na dilerskom sajtu, i nakon toga salju upite na 10ak predstavnistva i traze ponude. Krajnjeg korisnika ne kosta nista, a sajt verovatno uzima neki procenat.

Iskonfigurisao sam tako novu KUGU koja me totalno odusevljava (imam 4 komada u komsiluku, gledam ih svakodnevno). List Price je 29000 EUR, i stiglo mi je 6 ponuda od 22.8 do 24.2k EUR sa 1.5 turbo benzincem, titanium opremom, i jos mi svaki od dilera ponudio nesto jos od dodataka za te novce.

Generalno dobra fora.

Inace ista KUGA u Srbiji je skuplja sa akcijskom cenom.

Ralee
Postovi: 3478
Pridružio se: 13 Jan 2015, 22:09

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od Ralee » 23 Sep 2017, 21:38

Jel ovo ona ista akcija? Nije bila neko vreme, samo za dizel.

http://www.honda-srbija.rs/automobili/a ... a.333.html

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45801
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od Geza » 04 Okt 2017, 21:10

Renault ponuda u oktobru - Renault vozila uz dodatne 4 zimske gume

Tokom oktobra Renault za sve kupce putničkih vozila nastavlja sa svojom fantastičnom ponudom „Za čistu peticu“ koja sada podrazumeva...

• 4 dodatne zimske gume
• 5 godina garancije
• Dodatna oprema po izboru kupca u iznosu od 200 € sa pdv-om.

Što se Renault finansiranja tiče izdvaja se kredit u eur sa kamatnom stopom od 3,99% i uključenim kasko osiguranjem za prvu godinu.

Pored ove finansijske ponude Renault nastavlja sa dobro poznatim beskamatnim mikro kreditom u iznosu do 5000 € na period do 36 meseci.

Iz bogate Renault ponude posebno se ističe Clio koji startuje sa cenom 9990 € u verziji Life sa paketom Cool. Izdavaja se i Megane Limited sa benzinskim motorom 1.6 115 KS čija je cena 13990 €, sa bogatim paketom opreme koja izmedju ostalog podrazumeva aluminijumske felne, automatski klima uredjaj i LED dnevna svetla u obliku slova C. Po ceni od samo 200 € više može se kupiti i Megane Grandcoupe sa istim paketom opreme.

Dacia ponuda za oktobar

U susret zimskim mesecima kada su svi vozači dužni da letnje gume zamene adekvatnim zimskim pneumaticima Dacia je spremila posebnu pogodnost za svoje kupce. Svi kupci koji se odluče za kupovinu bilo kog vozila iz Dacija game, nezavisno od vida finansiranja, tokom oktobra mogu da računaju na dodatne 4 zimske gume.

Iz bogate Dacia ponude se izdvaja Sandero Ambiance sa benzinskim motorom 1.0 sa klima uredjajem koji startuje po ceni već od 8.100 €.

Što se Dacia finansiranja tiče izdvaja se kredit u eur sa kamatnom stopom od 3,99% i uključenim kasko osiguranjem za prvu godinu.

Svi kupci koji se odluče za kupovinu vozilu uz pomoć Dacia finansiranja ostvaruju pravo na dodatni benefit u vidu 5 godina garancije.
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od Ogi » 06 Okt 2017, 11:43

AKCIJA BEZBEDNOSTI U SAOBRAĆAJU SUPERHEROJI NA PUTU SE NASTAVLJA!

Prikupljamo donacije za Osnovnu školu “Miodrag Matić”, školu za decu sa cerebralnom paralizom.

Hyundai te poziva da u subotu, 14.10.2017, između 10 i 14h posetiš Hyundai centar na Novom Beogradu i podržiš akciju prikupljanja sredstava za Osnovnu školu "Miodrag Matić". Za svaku test vožnju koja bude obavljena toga dana, Hyundai Srbija će donirati novac školi. Osnovna škola "Miodrag Matić", jedina je škola za decu sa cerebralnom paralizom u Srbiji.

Ako odlučiš da se priključiš ovoj humanitarnoj akciji, očekuje te:

Besplatno testiranje novog modela i30 i drugih Hyundai modela
Besplatan kontrolni pregled vozila bilo kog brenda
Kunsultacije sa mehaničarem
Osveženje i prijatno druženje

Zveroljub
Postovi: 928
Pridružio se: 14 Jan 2012, 20:33
Garaža: Astra j

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od Zveroljub » 06 Okt 2017, 17:54

Ko moze, treba da ode.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30006
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od trojanac » 06 Okt 2017, 21:22

Dobra akcija. Imam nešto u planu sledeće subote ali gledaću da odem.

Sent using Tapatalk

Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30006
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od trojanac » 08 Okt 2017, 00:35

BMW Srbija je za svoje klijente pripremio specijalnu cenu od 47.990 evra za BMW X4 20d xDrive sa xLine paketom opreme, koja donosi uštedu preko 12.000 evra.

Od najznačajnijih detalja iz dodatne opreme izdvajaju se: 8-stepeni automatski menjač steptronic sa komandama na volanu, xline paket opreme sa koža/štof sedištima i aluminijumskim felnama 18”, kamera za vožnju u nazad, automatsko zatamnjivanje unutrašnjih i spoljašnjih retrovizora, parking senzori (PDC) napred i pozadi, automatski klima uređaj sa dve zone, tempomat, paket ambijetalnog osvetljenja, Harman Kardon sistem ozvučenja i navigacioni sistem Professional, a BMW X4 nudi još mnogo toga.

http://blog.garaza.rs/bmw-x4-xdrive-20d ... lnoj-ceni/
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30006
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od trojanac » 09 Okt 2017, 11:30

Mada je za kupce novih automobila Nissan u beogradskom LF Auto Centru svaki dan izuzetan, evo prilike da se po drugi put ove godine uvere kako je u ovoj auto kući „petak 13.“ postao naročito poseban. Nova šansa da se po osetno nižoj ceni nabavi neki od modela ovog proizvođača je petak 13. oktobar.

http://blog.garaza.rs/petak-13-oktobar- ... utomobila/
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45801
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od Geza » 09 Okt 2017, 23:18

Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od Ogi » 13 Okt 2017, 10:26

Pomozite skoli za decu sa cerebralnom paralizom besplatnom test voznjom. Svaka test voznja povecava donaciju skoli. Ocekuje vas novi i30 i ostali Hyundai modeli. 14.10. od 10-14h. Hyundai centar, Milutina Milankovica 7v

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30006
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od trojanac » 14 Okt 2017, 07:51

Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
McGruja
Site Admin
Postovi: 13409
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:48
Garaža: Suzuki Vitara 1.6 16v AT

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od McGruja » 14 Okt 2017, 14:20

Tu nema iskazanih cena na sajtu, nego tražiš ponudu?

Zveroljub
Postovi: 928
Pridružio se: 14 Jan 2012, 20:33
Garaža: Astra j

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od Zveroljub » 14 Okt 2017, 20:26

Ostavis im podatke pa te kontaktiraju. Ne znam zasto je problem napisati cene...

Korisnikov avatar
perfiko
Postovi: 2213
Pridružio se: 16 Jan 2012, 07:53
Garaža: Fiat Croma
Lokacija: BG

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od perfiko » 14 Okt 2017, 20:53

Zato što im se onda niko ne bi javio. :)
Biti zaljubljen, to je isto kao kad se usereš u gaće...Svi vide, ali samo ti imaš onaj poseban osećaj topline.
Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovite.
Mogu ja to tebi objasniti, ali ti to ne možeš shvatiti!

Zveroljub
Postovi: 928
Pridružio se: 14 Jan 2012, 20:33
Garaža: Astra j

Re: Sniženja i promocije ovlašćenih distributera

Post od Zveroljub » 14 Okt 2017, 22:03

Tacno tako.
Prosle godine su u jednom trenutku pokrenuli akciju zamene staro za novo. Posto je tada bila u planu kupovina novog vozila, bio sam u toku sa cenama pre akcije. Ono sto je pre akcije kostalo xxxxx evra, za vreme "akcije" imalo je istu cenu u evrima + da im dam staro vozilo. :glavomuzid:
Mozda sam glup, ali propustio sam tu "akciju"...

Odgovori