Limarski radovi

Iskustva sa servisima, cene održavanja, pranje i poliranje
Korisnikov avatar
dunx81
Postovi: 5576
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:20
Garaža: Civic 1.8
Lokacija: Zrenjanin

Limarski radovi

Post od dunx81 » 17 Jul 2012, 08:50

Brat je pre par dana imao udes pa mu je potreban dobar majstor (NS,ZR i okolina) koji ce posledice bocnog ugara sanirati kako valja. Evo kako ostecenje izgleda:

Slika

Slika

Slika

Jel imate neki savet ili preporuku,gde kod koga i koliko bi, grubo receno, sve moglo da kosta?
Scenic 2008 je u pitanju,jastuci nisu ispucani..

Korisnikov avatar
dunx81
Postovi: 5576
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:20
Garaža: Civic 1.8
Lokacija: Zrenjanin

Re: Limarski radovi

Post od dunx81 » 27 Avg 2012, 22:27

Evo da napisem bratovo iskustvo iz ovlascenog servisa a vezano za popravku ove stete.
Odvezao je auto u Master Group u NS. Kada je dovezao auto (ponedeljak) receno mu je da ce auto verovatno biti u perak ili sl. ponedeljak. Cekao je do sl.srede i posto niko nista nije javljao okrene tel.da vidi kakva je situacija. Naravno auto nije bio gotov. Bilo je tu onda bice za par dana pa jos par dana i na kraju cekao je oko 3-4 nedelje da bi auto konacno bio gotov. Kada je otisao da ga preuzme odmah je primetio da su rucice na vratima lakirane a treba da su mat,ono kao fino ispeskarene. Znaci s jedne (radjene) strane auta su lakirane a s druge normalne mat fabricke. Druga stvar koju je primetio jeste da se lajsne ne poklapaju sto je vizuelno odavalo usirak lose uklopljenih vrata. Treca stvar je bila ta da mu je bluetooth uredjaj non stop krcao (opravdanje je bilo pa skidali smo kleme). Na sve te primedbe judi su slegli ramenima i rekli da ako hoce ostavi auto da to srede ili da ga doveze od nedelje (posto je bio petak). Brat se odluci za tu varijentu jer mu je dopiz*elo vise bez auta i samo sto je izasao u Rumenacku,prozor na suvozackim vratima mu sam od sebe spadne dole. Tu se okrenuo,vratio nazad auto dok mu sve ne srede.
Ovlasceni servis.... :ccc:
Imao sam ok misljenje o njima obzirom da sam tu povremeno odrzavao logana al ovo je bas :thumbdown:

Inace bacite pogled na cene....krajnje popularne. 400.000din :nesvest:

Slika

Slika

Cherokee
Postovi: 1536
Pridružio se: 17 Jan 2012, 21:35
Garaža: Audi A4 B9 Avant 2.0TDI
Lokacija: München

Re: Limarski radovi

Post od Cherokee » 27 Avg 2012, 22:33

:uf:

Jel ovo osiguranje placalo?

Korisnikov avatar
dunx81
Postovi: 5576
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:20
Garaža: Civic 1.8
Lokacija: Zrenjanin

Re: Limarski radovi

Post od dunx81 » 27 Avg 2012, 22:34

Da,osiguranje ovog koji ga je zveknuo.

Korisnikov avatar
dunx81
Postovi: 5576
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:20
Garaža: Civic 1.8
Lokacija: Zrenjanin

Re: Limarski radovi

Post od dunx81 » 29 Avg 2012, 22:07

Idila se nastavlja..... auto je danas preuzet posle reklamacije na izvrsene radove.
Podizac i kvake su sredili al su lajsnu upadljivo nakrivili da se poklopi sa susednom a bluetooth su tako ostavili uz obrazlozenje da je stav kuce taj da je to bilo neispravno pre nego je auto dovezen (iako netacno jer je isti u dolasku koriscen bez problema)
Brat je presao preko svega i konacno krenuo za ZR da bi ubrzo skontao da mu sada ne radi tempomat (takodje ga koristio dok je dovozio auto). Navao ih je telefonom i rekao,na sta su se izvinuli i rekli da doveze opet auto da vide sta je. "Zahvalio" se i odbio jer ce srediti u zr,dosta mu je vise cimanja praznih dolazaka.

Eto jednog, nazalost, negativnog iskustva sa ovlascenim...mozda ce nekom biti od znacaja prilkom odabira servisa.

Korisnikov avatar
dag81
Postovi: 7256
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:09
Garaža: BMW1 118d i Doblo JTD radna makina :)
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Limarski radovi

Post od dag81 » 30 Avg 2012, 00:12

Neozbiljni su jako, bili pisao sam vec, a ocigledno i ostali. Moras ih napusavati i vracati se x puta da bi sve sredili.
Nije mi samo jasno kako su pokvarili bluetooth i tempomat, sto su cackali instalacije.

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Limarski radovi

Post od NexT » 30 Avg 2012, 00:17

Tako je nama bilo pre nekoliko godina u Veranu... Sve idiot do idiota...

Korisnikov avatar
dunx81
Postovi: 5576
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:20
Garaža: Civic 1.8
Lokacija: Zrenjanin

Re: Одг: Limarski radovi

Post od dunx81 » 30 Avg 2012, 08:15

Ma katastrofa...
Ranije sam pisao i stojim iza toga da nasi ovl.serfisi (cast nekima) rade kao najklasicnije privatne firme gde je gazdina poslednja. Kakav brend kakvi bakraci,doziveo sam to u pug-u samo s druge strane pulta,sprovodio neke od takvih odluka i sugavo sam se osecao. Evo i Next je potvrdio slicno a cini mi se da je i Texonja pisao da su ga u bmw-u ispalili za probnu voznju x1 iako je zakazao unapred-gazda otisao negde tim kolima i nije se vratio.
Bratu kazu gazda je rekao da je stav kuce da je bt vec bio neispravan. Gazda,gazda,gazda.
Uzeo bi im licencu svima. Kad vec prica o stavu kuce,po pravilu bi njegov prijemni referent trebao da izadje i sa vlasnikom prekontrolise auto,zabelezi ostecenja i nedostatke sto stranka potpise,postoje i gotovi obrasci za to obicno u okviru radnog naloga.

Dag,nemam pojma sta su radili al ispravno im je predato.


sent using Tapatalk

Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10385
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Limarski radovi

Post od sebekkg » 30 Avg 2012, 08:19

neka brat napise pismo i posalje u reno. to je najbolje resenje. pa ces videti sledeci put kakvi ce biti, jer reno je dosta rasprostranjen u srbiji, i zabole njega za jednog miku koji je kao ovlascen. onih hoce da imaju sto vise zadovoljnih musterija, a ovo definitivno nije nacin.
Slika

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: Limarski radovi

Post od methane.master » 30 Avg 2012, 11:13

Master postade Disaster... a nekada su važili za najbolji Renault servis, u koji su ostali išli na obuku. :thumbdown:
Širim haos!

Korisnikov avatar
stefanan
Postovi: 9518
Pridružio se: 16 Jan 2012, 17:46
Garaža: Fiat Stilo 1.9 mjet

Re: Limarski radovi

Post od stefanan » 02 Sep 2013, 22:30

Gledam malo oglase,pa primetih slicno ostecenje na 2 primerka e46, a secam se da sam i pre nekog vremena isto primetio na jednom. Evo kako izgleda,nadam se da ce neko znati o cemu se radi, ili je mozda samo slucajnost :pardon: U svakom slucaju koliko je ozbiljno ? Ovaj drugi mi se bas svidja
Slika
http://www.polovniautomobili.com/oglas3 ... bmw_320_d/
i
Slika
http://www.polovniautomobili.com/oglas3 ... _mala_reg/

Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23799
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Limarski radovi

Post od dragvorl » 02 Sep 2013, 22:39

Auuu sad procitah ovo o Masteru, koji dundjeri, to je za plakati ko se sve naziva servisom.
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Stjepa
Postovi: 2200
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:36
Kontakt:

Re: Limarski radovi

Post od Stjepa » 02 Sep 2013, 22:48

Stefane ovo ti je kad bahati vozač bmw-a startuje guzatu devojku, i dok pokušava da je nagovori da uđe u auto strada krilo od naslanjanja. :mrgreen:

Korisnikov avatar
Milos_kg
Postovi: 3525
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:06
Garaža: Alfa 147 1.9 16v JTDm
Lokacija: Kragujevac

Re: Limarski radovi

Post od Milos_kg » 02 Sep 2013, 23:16

Auto sa prvog oglasa je cukan, pogledaj boju auta od/do prednjih vrata:

Slika

Slika

Korisnikov avatar
stefanan
Postovi: 9518
Pridružio se: 16 Jan 2012, 17:46
Garaža: Fiat Stilo 1.9 mjet

Re: Limarski radovi

Post od stefanan » 02 Sep 2013, 23:59

Stjepa je napisao:Stefane ovo ti je kad bahati vozač bmw-a startuje guzatu devojku, i dok pokušava da je nagovori da uđe u auto strada krilo od naslanjanja. :mrgreen:
E ako je zbog toga onda mu je oprosteno :mrgreen:

Provalio sam da je prvi cukan,ali su me zainteresovala bas ova konkretna udubljenja. Na cudnom su mestu,ne mozes da zakacis nikako u voznji, a ne verujem da je lim tako slab da se od naslanjanja ulubi, pretostavljam onda mora da se radi o nekim vecim ostecenjima koja nisu lepo popravljena. A ovaj drugi mi se bas svidjao dok to nisam video...
Sent from my XT910 using Tapatalk 2

Odgovori