Preporuka za Citroen servis

Iskustva sa servisima, cene održavanja, pranje i poliranje
Odgovori
lami
Postovi: 3264
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34
Lokacija: Smederevo

Preporuka za Citroen servis

Post od lami » 21 Avg 2018, 19:11

Zdravo, ima li neko preporuku za Citroen servis - Smederevo, Beograd, Požarevac, Pančevo. Treba mi za C4 Picasso, izbacio bio vodu a sad mi na dijagnostici javlja Richness regulation permanent error. Mislim da su to dve odvojene stvari(možda lambda sonda), ali videćemo. Dobio sam preporuku za MS Auto u Pančevu da imaju dosta iskustva sa Citroenom, ali ne rade ove nedelje, da li je neko čuo za njih ili da li ima neku drugu preporuku?
pozdrav

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Preporuka za Citroen servis

Post od Vladapetr » 21 Avg 2018, 20:11

Na Citroen forumu se kunu u Blažu, mislim da je na Plavim horizontima. I moj brat je odnedavno njegov klijent, vrlo je zadovoljan. Q
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

lami
Postovi: 3264
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34
Lokacija: Smederevo

Re: Preporuka za Citroen servis

Post od lami » 21 Avg 2018, 20:18

Baci mi kontakt molim te. Moze na pm, a moze i javno ako treba jos nekome.
Hvala
P.s. ima neki citroen forum ali kao da se ne odrzava vise, nisu mi aktivirali nalog nikad. To dok sam trazio nov auto pa sam gledao na svim zivim forumima.

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока



Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Preporuka za Citroen servis

Post od Vladapetr » 21 Avg 2018, 20:31

Izguglaj, ne možeš ga pomešati ;) Glavni Citroen forum je veoma živ, od svih auto brend foruma na našem podneblju možda i najaktivniji. Ne znam da li ima još koji.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
Anatoliy
Postovi: 39
Pridružio se: 17 Jan 2021, 00:10
Garaža: Citroen C4
Lokacija: Beograd

Citroen C4 - preporuka za servis

Post od Anatoliy » 06 Okt 2023, 20:11

Nakon poslednje vožnje se javio tup zvuk u prednjem delu auta kada prelazim preko neravnina, ali npr. ne i preko ležećeg policajca, Nije bilo upada u rupu ili sličnog i vozim lagano, većinu autoputem. Čuje se kao udarac daske o dasku, ili ploče o ploču. Baš tupo. Samo zvuk, ne vibrira mi kod sedišta. Motor, menjač čini mi se da radi kao i do sada. Mislim i da sam čuo neki zvuk sa leve strane kao škripanje prilikom polaska iz mirovanja što nikad nije bilo ranije. To sam jednom primetio.

Kao laiku, pada mi na pamet da nije mortizer, možda nosači motora ili trap. Elem, nemam pojma šta je i moram u servis. Treba mi opšti savet i preporuka za servis u Beogradu i okolini. Može i kroz privatnu poruku. Npr. ranije sam drugim autom išao kod Neše u Pregrevici ali ne znam neki tako dobar servis za Citroen jer se nije kvario pa osim malog servisa nisam ništa ni imao potrebe da radim.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29979
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Citroen C4 - preporuka za servis

Post od trojanac » 06 Okt 2023, 20:58

Izmenio sam naslov teme jer se više traži odgovor vezano za servis nego za sam kvar.
Posetite www.garaza.rs !

ljubitelj
Postovi: 10570
Pridružio se: 10 Sep 2012, 21:16
Lokacija: Beograd

Re: Citroen C4 - preporuka za servis

Post od ljubitelj » 06 Okt 2023, 23:31

Pukla opruga, tako deluje po opisu.
Svrati do prvog vulkanizera da baci pogled, kada je auto na dizalici.
Opruge tada nisu nategnute i prilicno lako se oseti pod rukom, primetii vizueln u tom polozaju.

Odgovori