Pomoć na putu

Iskustva sa servisima, cene održavanja, pranje i poliranje
Odgovori
NemanjaOOOO
Postovi: 355
Pridružio se: 02 Avg 2019, 10:43

Re: Pomoć na putu

Post od NemanjaOOOO » 01 Okt 2021, 13:26

Ja godinama uplaćujem DDOR sa nekim oni popustima medjunarodni paket izadje 2500 din, sve odradim "online" jedino polisu pokupim i potpisem kad stignem.

Srecom ne znam kakvi su u praksi.

Sto se tice Atlasa, trebao si jednostavno pozvati i dobio bi odmah sve sta trazis, od skoro 200 ljudi u call centru neko bi se javio.

Inace, Tesla 24h pruza iste usluge, a to su ustvari bivsi zaposleni u Atlas 24h.

Послато са SM-G991B помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 8050
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Pomoć na putu

Post od OMP » 01 Okt 2021, 13:29

ja negde skoro procitah vise kritika na racun ddor ali se ne secam konkretno sta

keš
Postovi: 14
Pridružio se: 26 Sep 2021, 19:47

Re: Pomoć na putu

Post od keš » 01 Okt 2021, 13:49

NemanjaOOOO je napisao:
01 Okt 2021, 13:26


........Sto se tice Atlasa, trebao si jednostavno pozvati i dobio bi odmah sve sta trazis, od skoro 200 ljudi u call centru neko bi se javio........



Послато са SM-G991B помоћу Тапатока
Nista ne bih postigao, samo bi se krace vreme nervirao. Aktivacija paketa za 5 dana. zasto za pet, moglo je i za 25, cemu pustati kupca da cuci pred vratima 5 dana kad moze i duze, vece sau sanse da odustanu, da ne prave guzvu. Da li su culi za trzisnu konkurenciju, ako se malo okrenu videce da nisu sami, ili su umislili da su vecni kao Nokia nekada. Zamisli da tri tako kazu iz osiguranja pri regisraciji auta, uplati i sacekaj 5 dana da polisa postane aktivna. Sta bi ti uradio, ladno cekao ili uzeo polisu u drugoj osiguravajucoj kuci? Znam odgovor a znas i ti.

dispy
Postovi: 556
Pridružio se: 13 Okt 2019, 18:01
Garaža: Astra K 1.6CDTi 2019

Re: Pomoć na putu

Post od dispy » 01 Okt 2021, 14:02

To je potpuno smislena stvar, da se ne seti neko da uzme pomoć na putu kada mu je auto razvaljen u nekoj steni.

Sent from my RMX2155 using Tapatalk


ljubitelj
Postovi: 10590
Pridružio se: 10 Sep 2012, 21:16
Lokacija: Beograd

Re: Pomoć na putu

Post od ljubitelj » 01 Okt 2021, 14:22

keš je napisao:
01 Okt 2021, 12:30
Nisam ja popunjavao nista, poslao sam poruku sa pitanjem u vezi paketa. Lepo stoji desno dole na njihovom sajtu
>>Pozdrav! Ovde nam mozete poslati upit ukoliko vam treba dodatna informacija>> meni je trebala dodatna informacija, ali niko ne odgovara. Ako se ceka vise dana za svako pitanje u vezi paketa onda pisi propalo, komunikacija NULA. Sta sutra mogu ocekivati u 02 sata kada ostanem negde ko zna gde, kakvoj onda komunikaciji da se nadam, u sitne sate na putu za nigde. Drugo, kako da uopste kupim paket i da bude aktivan vec u nedelju kad planiram duzi put. Koliko im treba da obrade zahtev, 10 dana? pa ne rade generalku na autu plus kompletno farbanje. Sta treba, mesec dana ranije da krenem u pregovore sa njima, da cekam komisiju, pa zasedanje nadzornog organa, da posaljem lepo srocenu molbu. Sta treba da uradim da im dam pare da mi izdaju papir da sam kupio paket pomoci na putu.
Isto što sa svakom firmom i online upitima preko web sajta, sačekaš minimum 24 sata pre nego što pomisliš da ovako nešto pišeš jer si potpuno nerealan i kao da ne živiš u Evropi, ili nisi nikada komunicirao pismeno sa nekim iz Evrope (Nemačka, Italija, Švajcarska na primer pošto one kod nas važe za "zapadni" pojam ma šta to značilo nekome).

Probaj u banci, u osiguranju, telekom provajdera, poreske uprave, ...slično da postaviš upite i štopuj vreme :)

Pa za sat ili dva neće stići ni policija na uvidjaj saobraćajke...

Inače, osiguranje ti ne važi onda kada ti daš pare, ima zadršku i obično kreće od sledećeg dana nakon plaćanja.

ps. Indija, Kina je drugačija priča, oni instant odgovaraju kao da samo čekaju da neko nešto priupita. Toliko drugačije od običaja poslovanja u Evropi.

keš
Postovi: 14
Pridružio se: 26 Sep 2021, 19:47

Re: Pomoć na putu

Post od keš » 01 Okt 2021, 14:32

dispy je napisao:
01 Okt 2021, 14:02
To je potpuno smislena stvar, da se ne seti neko da uzme pomoć na putu kada mu je auto razvaljen u nekoj steni.

Sent from my RMX2155 using Tapatalk
Da li mozes osigurati razvaljena stakla na autu? naravno da ne, moras pruziti na uvid vozilo da su stakla bez ostecenja i osigurati istog trena, bez cekanja. Neka agent iz atlasa pogleda auto da li je tu na adresi, da nije negde u kvaru u Nisu, proda ti paket pomoci na putu i aktivira ga odmah, zar je to neki problem.

Korisnikov avatar
ChobbyNS
Postovi: 1036
Pridružio se: 30 Avg 2017, 15:25
Garaža: Alfa Romeo GT

Re: Pomoć na putu

Post od ChobbyNS » 01 Okt 2021, 15:07

member je napisao:
01 Okt 2021, 12:07
Kako je izdržala toliko dugo, 5god.?
Vedran je genije, svaka mu čast na lovi koju mlati.


Послато са M2101K7AG помоћу Тапатока
To se i ja pitam, pocela je da radi kod njih dok su bas sitna riba bili :)
A Vedran nema bas velike veze s Atlasom, on se kasnije prikljucio i vodi neki call centar vezan za neki top shop dijapazon proizvoda.
Bar koliko sam ja pohvatao :)

dispy
Postovi: 556
Pridružio se: 13 Okt 2019, 18:01
Garaža: Astra K 1.6CDTi 2019

Re: Pomoć na putu

Post od dispy » 01 Okt 2021, 15:09

keš je napisao:
dispy je napisao:
01 Okt 2021, 14:02
To je potpuno smislena stvar, da se ne seti neko da uzme pomoć na putu kada mu je auto razvaljen u nekoj steni.

Sent from my RMX2155 using Tapatalk
Da li mozes osigurati razvaljena stakla na autu? naravno da ne, moras pruziti na uvid vozilo da su stakla bez ostecenja i osigurati istog trena, bez cekanja. Neka agent iz atlasa pogleda auto da li je tu na adresi, da nije negde u kvaru u Nisu, proda ti paket pomoci na putu i aktivira ga odmah, zar je to neki problem.
Da da, sad će agent da dođe do Bosilegrada da vidi je li auto ispravan... Nemam ja ništa od toga, samo smatram da si nerealan sa zahtevima, ako ti je hitno pozovi telefonom, verujem da ćeš dobiti bar nekakvu informaciju.

Osiguranje o kome pričaš nema veze sa pomoći na putu.

Sent from my RMX2155 using Tapatalk




Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12317
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Pomoć na putu

Post od shandu90 » 01 Okt 2021, 15:22

Ja sam za mini kasko prosle godine slikao auto i kljuceve i slao zeni iz dunava na viber


Sent from my iPhone using Tapatalk

keš
Postovi: 14
Pridružio se: 26 Sep 2021, 19:47

Re: Pomoć na putu

Post od keš » 01 Okt 2021, 15:37

dispy je napisao:
01 Okt 2021, 15:09
keš je napisao:
dispy je napisao:
01 Okt 2021, 14:02
To je potpuno smislena stvar, da se ne seti neko da uzme pomoć na putu kada mu je auto razvaljen u nekoj steni.

Sent from my RMX2155 using Tapatalk
Da li mozes osigurati razvaljena stakla na autu? naravno da ne, moras pruziti na uvid vozilo da su stakla bez ostecenja i osigurati istog trena, bez cekanja. Neka agent iz atlasa pogleda auto da li je tu na adresi, da nije negde u kvaru u Nisu, proda ti paket pomoci na putu i aktivira ga odmah, zar je to neki problem.
Da da, sad će agent da dođe do Bosilegrada da vidi je li auto ispravan... Nemam ja ništa od toga, samo smatram da si nerealan sa zahtevima, ako ti je hitno pozovi telefonom, verujem da ćeš dobiti bar nekakvu informaciju.

Osiguranje o kome pričaš nema veze sa pomoći na putu.

Sent from my RMX2155 using Tapatalk
Ovako pise na njihovom sajtu

"Gde i kako mogu da naručim/uplatim paket pomoći na putu?
Postoji više opcija preuzimanja i plaćanja paketa. Putem internet porudžbenice i uplate na račun, kurirske službe, dolaskom u našu poslovnicu ili PREKO ATLAS24h AGENTA NA TERENU . Sami birate opciju koja vama najviše odgovara"

Znaci da sam odlucio da kod nih uzmem paket pomoci na putu izabrao bih opciju PREKO ATLAS24h AGENTA NA TERENU. Znaci agent je vec kod mene da mi proda paket, ne mora posebno da dolazi da ustanovi da je i moj auto na adresi a ne u grckoj u kvaru.

NemanjaOOOO
Postovi: 355
Pridružio se: 02 Avg 2019, 10:43

Re: Pomoć na putu

Post od NemanjaOOOO » 01 Okt 2021, 15:48

ChobbyNS je napisao:
member je napisao:
01 Okt 2021, 12:07
Kako je izdržala toliko dugo, 5god.?
Vedran je genije, svaka mu čast na lovi koju mlati.


Послато са M2101K7AG помоћу Тапатока
To se i ja pitam, pocela je da radi kod njih dok su bas sitna riba bili :)
A Vedran nema bas velike veze s Atlasom, on se kasnije prikljucio i vodi neki call centar vezan za neki top shop dijapazon proizvoda.
Bar koliko sam ja pohvatao :)
Ima ih dosta koji su tu duze vreme, ima njih koji zaista ubijaju, obobkada te zovu pa ubedjuju nesto da kupis, bukvalno su ubedjivali ljude da od komsije pozajme pare...

Njima i jeste primarni posao call centar, usluzno za druge zovu i nude razne proizvode, kao i svoje pakete. A i sami paketi nisu bas njihovi, to je tudji proizvod/usluga koji oni prodaju... Ako se neko seca u pocetku su imali svoju slep sluzbu, sa onim Isuzu kamioncicima, ali ta prica nije zazivela.
Vedran je mozak svega, sada rade i za Lidl (preko druge firme) , neku kao logistiku za reklamacije. Ako neki tehnički uredjaj reklamiras njihov agent ce doci da preuzme i prosledi dalje, takodje oni svu dalju proceduru resavaji.

Послато са SM-G991B помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
member
Postovi: 3673
Pridružio se: 17 Jul 2012, 15:19

Re: Pomoć na putu

Post od member » 01 Okt 2021, 16:00

Ovo je više tema za biznis nego za pomoć na putu :)
A i nije priča za forum.





Послато са M2101K7AG помоћу Тапатока



keš
Postovi: 14
Pridružio se: 26 Sep 2021, 19:47

Re: Pomoć na putu

Post od keš » 01 Okt 2021, 16:16

Raspitam se oko vozzi paketa, kupuje se u AMSS, oni prodaju te pakete??? ko tu koga i kako? :think:

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Pomoć na putu

Post od Vladapetr » 01 Okt 2021, 16:18

Urotili se, samo tebe da nerviraju
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

keš
Postovi: 14
Pridružio se: 26 Sep 2021, 19:47

Re: Pomoć na putu

Post od keš » 01 Okt 2021, 16:28

Ima da ih :bokser:

Odgovori