Ovlašćeni servisi - iskustva !

Iskustva sa servisima, cene održavanja, pranje i poliranje
Odgovori
Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: Ovlašćeni servisi - iskustva !

Post od methane.master » 10 Apr 2012, 20:38

Ma šibni brate ovde.
Širim haos!

Korisnikov avatar
noob
Postovi: 1033
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:24
Lokacija: Beograd

Re: Ovlašćeni servisi - iskustva !

Post od noob » 10 Apr 2012, 20:42

Nemoj ako nije ovlašćeni, otvorite temu tipa crna/bela lista majstora ili iskustva sa majstorima i preporuke, tu pohvalite ili kudite privatnike, biće preglednije (koliko to može, neko će da hvali za Merc, neko za BMW itd. i dok nađe onaj za Citoren što mu treba osedi) :)
Vazno da je tvoj auto u top stanju, gram dima ne izbacuje, kocnice guzvaju asfalt, a signalizacija svetli kao svetla stadiona.

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Ovlašćeni servisi - iskustva !

Post od Texonja » 10 Apr 2012, 21:13

Pisao sam ranije negde, ali vidim da u ovoj temi nisam pohvalio Deltin BMW servis/prodaju. Odnos prema musteriji je za svaku pohvalu. Takve stvari su meni mnogo bitne, a verujem i vecini kupaca, ali nasi dileri kao da to ne uvidjaju... kao da ih zabole (verovatno jer nemaju dovoljnu konkurenciju), a tu najvise prednjace ovi sto zastupaju VW koncern, tj automobile koji se sami prodaju...
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Korisnikov avatar
methane.master
Postovi: 21560
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:30
Garaža: Clio III ph2 1,2 16V

Re: Ovlašćeni servisi - iskustva !

Post od methane.master » 10 Apr 2012, 21:23

Taj BMW servis je izuzetak i u samoj Delti. Fiat i Honda.. :pop:
Širim haos!

Hardvet
Postovi: 47
Pridružio se: 03 Apr 2012, 23:24
Lokacija: Beograd

Re: Ovlašćeni servisi - iskustva !

Post od Hardvet » 11 Apr 2012, 00:22

Ak Zastava Vozdovac ne prodaje delove za Fiat ???
Rekose mi danas telefonom...Sa ugradnjom da, bez ugradnje ne...
Fix
It
Again
Tonny

ftj
Postovi: 13028
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Ovlašćeni servisi - iskustva !

Post od ftj » 11 Apr 2012, 11:27

Delta motors i delta automoto su dve različite firme. Verovatno je bmw zahtevao da ne bude u istom košu sa fiatom i hondom :)

Hardvet
Postovi: 47
Pridružio se: 03 Apr 2012, 23:24
Lokacija: Beograd

Re: Ovlašćeni servisi - iskustva !

Post od Hardvet » 12 Apr 2012, 21:54

AKZ Zastava Vozdovac, Fiat Servis.
Bane (delovi) i Ivan (glavni u servisu). Svaka pohvala na osnovu iskustva sa velikim servisom.
Fix
It
Again
Tonny

Korisnikov avatar
swemir
Postovi: 3836
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:52
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Ovlašćeni servisi - iskustva !

Post od swemir » 12 Apr 2012, 22:03

sibni na pp, a mozes i ovde, znamo da nije reklama :kezo:

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14181
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Ovlašćeni servisi - iskustva !

Post od pedja » 19 Apr 2012, 11:20

Pre neki dan smo montirali gume u Porsche-u Sever.
Dakle, alu felne i gume su kupljene kod njih, još zimus, pa smo čekali sezonu da ih stavimo.

Usluga montaže je koštala 2268,oo+PDV.
Pritom, dobili smo one krš sive čepove za felne. OK, doplata je 2000 din, ali niko to nije rekao kada su kompleti kupovani, niti je rečeno pri montaži, već smo primetili kada je auto stigao kod nas (kolegu ne zanimaju te stvari, pa nije ni primetio).
Dakle, mogli su reći tj ponuditi ih, pa makar se i doplaćivali.

Korisnikov avatar
Day Walker
Postovi: 23308
Pridružio se: 12 Jan 2012, 01:58
Garaža: Audi Q3, Škoda Kamiq
Lokacija: Beograd

Re: Ovlašćeni servisi - iskustva !

Post od Day Walker » 20 Apr 2012, 14:00

Ja mogu samo da pohvalim Opel Komnenovic...
Vec 2 puta su mi radili limarsko farbarske poslove na novoj Astri - Odlicno odradjeno.
Svaki put kada mi je komp izbacio problem, bio je resen u najkracem mogucem roku, bez ikakvog pogovora.

Usluga je na visokom nivou, svako ko udje u salon i poprica o kupovini ili cemu god, bice ponudjen kafom/sokom..

Tako da ostajem kod njih do daljnjeg.
Brzine idu u H-a !!!

Slika

Slika

Korisnikov avatar
Misha
Postovi: 3689
Pridružio se: 13 Jan 2012, 17:55
Garaža: RAV4 2.2 D4D 4WD Executive
Lokacija: Novi Sad

Re: SUZUKI SX4 1.6 GS 4WD

Post od Misha » 14 Maj 2012, 12:18

Sloba je napisao:Pa to ostalo što je rekao je u stilu "dragi dnevniče". Uzmu kola od dilera na sat vremena i prosipaju pamet. Zna da mu fali šesta brzina, iako ga dalje od šumarka nije ni vozio...

Ne znam da li je za ovaj ili neki drugi test, ali sam pre nekih mesec dana sasvim slučajno saznao, i to od ljudi koji su radili u VG do kraja prošle godine, da nisu mogli da dobiju SX4 za testiranje i da su od Beta Motorsa dobili imena i telefone vlasnika koji su svoja kola kupili u Beta Motorsu, kako bi eventualno neko od njih svoja kola ustupio Vrelim Gumama za testiranje. Među ustupljenim podacima su bili i moji, zbog čega bi, da smo u normalnoj zemlji neko mogao da najebe, pre svega mislim na Beta Motors. Toliko o ozbiljnosti cele priče.


Ja bih rekao "draga Suzi". :D Kada sam u Beta Motorsu trazio test,bila je ista prica. Kontaktirali su vlasika SX4 4WD koji je bio voljan da mi ustupi auto na test. Bas zbog toga sam kontaktirao Slobu jer je sramota sto nemaju test vozilo.
Live TODAY as each breath is precious and will never come again.

Korisnikov avatar
Sloba
Site Admin
Postovi: 10569
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:03
Garaža: Ford Fiesta Ecoboost, Mazda CX-30 AWD
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: SUZUKI SX4 1.6 GS 4WD

Post od Sloba » 14 Maj 2012, 12:21

Eto, o tome govorim... Meni je to ispod svakog nivoa.

Tebi sam dao auto jer smo na neki način drugari, a da me nazvao neki Pera koji je moj telefon dobio u Beta Motorsu, svašta bi bilo.

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: SUZUKI SX4 1.6 GS 4WD

Post od Texonja » 14 Maj 2012, 12:37

Amaterizam je u nasoj zemlji na svakom koraku. To ima svoje mane, ali ima i prednosti, u smislu da je u svakom poslu relativno lako biti bolji od vecine.
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: SUZUKI SX4 1.6 GS 4WD

Post od Floyd » 14 Maj 2012, 12:39

Sloba je napisao:Ne znam da li je za ovaj ili neki drugi test, ali sam pre nekih mesec dana sasvim slučajno saznao, i to od ljudi koji su radili u VG do kraja prošle godine, da nisu mogli da dobiju SX4 za testiranje i da su od Beta Motorsa dobili imena i telefone vlasnika koji su svoja kola kupili u Beta Motorsu, kako bi eventualno neko od njih svoja kola ustupio Vrelim Gumama za testiranje. Među ustupljenim podacima su bili i moji, zbog čega bi, da smo u normalnoj zemlji neko mogao da najebe, pre svega mislim na Beta Motors.
misha je napisao:Kada sam u Beta Motorsu trazio test,bila je ista prica. Kontaktirali su vlasika SX4 4WD koji je bio voljan da mi ustupi auto na test.
Kakve jajare i secikese...ne mogu da verujem :o
Texonja je napisao:Amaterizam je u nasoj zemlji na svakom koraku. To ima svoje mane, ali ima i prednosti, u smislu da je u svakom poslu relativno lako biti bolji od vecine.
Ne bih se slozio.
Razmisljao sam ja pre 2 godine o nekom manjem poslu u Srbiji i zakljucio da su pre kapitala, ideja i dobre organizacije potrebne neke druge stvari (svi znaju koje) :)

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: SUZUKI SX4 1.6 GS 4WD

Post od Texonja » 14 Maj 2012, 12:58

Floyd je napisao:pre kapitala, ideja i dobre organizacije potrebne neke druge stvari (svi znaju koje) :)
Nisam mislio na krupne poslove, jer se amaterizam vidi vec na sitnicama. Ne mora biti diler automobila. Moze biti prodavac u radnji za bicikle koji ne zna da postoje tacne velicine rama (M, L ...) pa kad ga pitam nema pojma sta sam pitao (a ja se razumem u bicikle jos malo pa nista)... ili za nas najpoznatiji Irish band "Ortodox Celts" koji sviraju ne znam ni sam koliko, 15-20 godina... a nikad nisu bili u Irskoj... (info od pre 2-3 god, mozda jesu u skorije vreme)
To su zalosne stvari... :kuku:

EDIT - sad sam se setio ujaka iz Nemacke koji ODLEPI u prodavnici na jednu sitnicu koja je meni normalna, a to je kada radnici nemaju sitno za kusur. "Kako moze da nema sitno? Pa nisam ja duzan da idem u banku po sitno kad dolazim da kupujem." :)
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Odgovori