Limar/farbar u KŠ, ima li kakvog za preporučiti?

Iskustva sa servisima, cene održavanja, pranje i poliranje
Odgovori
gosn.prirodni
Postovi: 2
Pridružio se: 23 Sep 2013, 22:14
Lokacija: Beograd

Limar/farbar u KŠ, ima li kakvog za preporučiti?

Post od gosn.prirodni » 28 Apr 2021, 08:29

Pošto ću ovog leta verovatno da budem malo više u Kruševcu, zanima me - ima li kakvog limara/farbara ili ček možda i autotapetara za preporuku? Sve se nadam se da OMP ima nekog...

Sa ovo malo limara u BGD sa kojima sam imao kontakt do sada u životu, ne mogu baš da kažem da sam nešto oduševljen - računajući i nekada ovlašćeni Nissan servis Radulović.

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 7975
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Limar/farbar u KŠ, ima li kakvog za preporučiti?

Post od OMP » 28 Apr 2021, 10:13

Znam ih nekoliko ali ne mogu nikog da preporucim jer nisam imao licno iskustva sa njima ali sam vidjao radove i mogu reci da savrseno do sad nisam video a korektno jeste bilo sve zavisi sta se radi

gosn.prirodni
Postovi: 2
Pridružio se: 23 Sep 2013, 22:14
Lokacija: Beograd

Re: Limar/farbar u KŠ, ima li kakvog za preporučiti?

Post od gosn.prirodni » 29 Apr 2021, 14:38

Hvala puno na odgovoru.

Hteo sam da prefarbam branike - pošto se lak dosta oljuštio, To je bila fabrička boljka makar u nekoj turi prvi generacije Nissan Note - pošto su mi prednji farbali još u garantnom roku zbog toga, i nisu se proslavili (Radulović, tada ovlašćeni za Nissan, pored BMW)...

Korisnikov avatar
Bax
Postovi: 11044
Pridružio se: 11 Jan 2012, 22:37

Re: Limar/farbar u KŠ, ima li kakvog za preporučiti?

Post od Bax » 29 Apr 2021, 14:56

Evo ti preporuka za BG servis Modena kolor, i vlasnik Goran.
Meni je radio Punta pre 12 godina, sve jos uvek stoji.

Nije KS, ali je ozbiljan servis u BG.
Lepse je voziti slab auto brzo, nego snazan sporo.

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 7975
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Limar/farbar u KŠ, ima li kakvog za preporučiti?

Post od OMP » 29 Apr 2021, 16:41

jeste mana na note-u, skoro svaki koji sam video ima bar malo oljusten prednji branik, i ja sam skoro imao jednog sa tom falinkom ali sam je sam sredio....uopste mi nije jasno kako su samo na tom delu napravili propust....sto se tice branika jbg realno i ne treba biti neki vrhunski majstor, tu vecina moze sasvim dobro da odradi posao, kad trebaju neka uspricavanja i ozbiljnije farbarije na autu onda treba traziti bas dobrog majstora ali za brnaik se ja ne bih nesto posebno cimao oko toga, mada dobro svako ima neke svoje kriterijume sta i kako smatra dobro uradjenim poslom ja upravo iz tog razloga i ne volim nikom nikog da preporucujem jer sam imao par situacija da sam tako preporucivao neke majstore nevezano za kola a musterije trazile bas dlake u jajetu tako da sam batalio vise da ikom ista preporucujem.

Odgovori