Servis za Suzuki (Vitaru)

Iskustva sa servisima, cene održavanja, pranje i poliranje
Odgovori
sudyxor
Postovi: 6
Pridružio se: 06 Apr 2019, 00:07

Servis za Suzuki (Vitaru)

Post od sudyxor » 12 Apr 2022, 02:11

Da li neko može da preporuči dobar servis u Beogradu za Vitaru koja izlazi iz garancije (a da nije onaj ovlašćeni :rofl: )?
Može naravno i na poruku da be bude reklama :loool:

Kondo
Banned
Postovi: 137
Pridružio se: 02 Mar 2022, 17:29

Re: Servis za Suzuki (Vitaru)

Post od Kondo » 12 Apr 2022, 10:54

E moj druže, dobro došao u klub paćenika. Ovo je velika rupa na tržištu, jedino što mali Suzuki servisi nemaju pojma, stali su sa Marutijem i starim Swiftom.

Zavisi koji motor imaš, ako je italijanski onda je najsigurniji Goran Fiat na Altini. Za redovno održavanje, mali i veliki servis i slično. Možda i menjač, ne znam da li je i to italijansko.

Oni mogu i ove stvari oko trapa, kočnica, to dosta brzo strada na Suzukijima, ali su im delovi cimanja pa ako možeš to sam da doneseš onda da.

Dijagnostiku nemaju ali te šalju kod nekih likova preko puta Studenjaka na Tošinom bunaru.

Za ozbiljnije stvari ne znam. Većina u gradu nema iskustva jer se ništa od toga nije kvarilo.

Ja sam menjao kompresor klime kod Hotela Jugoslavija.

sudyxor
Postovi: 6
Pridružio se: 06 Apr 2019, 00:07

Re: Servis za Suzuki (Vitaru)

Post od sudyxor » 17 Apr 2022, 19:14

Hvala, bzvz, onda jedino da ostanem pri zvaničnom ovlašćenom servisu; računao sam da postoji bar neki alternativni, koji bi bio jeftiniji :losevidim: :glavomuzid:

sudyxor
Postovi: 6
Pridružio se: 06 Apr 2019, 00:07

Re: Servis za Suzuki (Vitaru)

Post od sudyxor » 06 Apr 2023, 18:16

Malo da osvežim temu posle godinu dana, u nadi da će neko videti i imati preporuku :(

(posebno nakon baš lošeg iskustva sa pomenutim ovlašćenim servisom)

Odgovori