Aftermarket alarmi

Elektro i mehanička zaštita
Odgovori
Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd

Re: Aftermarket alarmi

Post od Grujic » 16 Okt 2021, 15:42

U principu mislim da mogu, tj mogli su ranije, ne znam da li mogu dva can alarma al ne vidim sto ne bi, a moze i kombinacija

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
gavran
Postovi: 363
Pridružio se: 09 Sep 2013, 15:44
Garaža: VW Passat B8 1.6 tdi
Lokacija: Novi Sad

Re: Aftermarket alarmi

Post od gavran » 29 Nov 2021, 14:50

AleksandarAca je napisao:
16 Okt 2021, 13:06
Da li je moguce da dva alarma nezavisno funkcionisu na automobilu? Npr Cobra i Pandora u isto vreme...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
Bilo bi lakše kada bi rekao šta je konačna zamisao, odnosno kakav cilj želiš da postigneš. Mislim iz prvog pitanja bih možda i pretpostavio šta je cilj, ali sa obzirom da pominješ da bi kombinovao Cobru i Pandoru to zbog Pandore (koja nije samo alarm već i telemetrija) otvara još neka pitanja pa me zanima šta je ideja.
Rad je stvorio čoveka, a nerad.......gospodina

Korisnikov avatar
AleksandarAca
Postovi: 744
Pridružio se: 21 Jul 2021, 14:54
Garaža: VW Tiguan 2.0TDI Elegance 4Motion
Lokacija: Beograd

Re: Aftermarket alarmi

Post od AleksandarAca » 29 Nov 2021, 15:07

gavran je napisao:
AleksandarAca je napisao:
16 Okt 2021, 13:06
Da li je moguce da dva alarma nezavisno funkcionisu na automobilu? Npr Cobra i Pandora u isto vreme...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
Bilo bi lakše kada bi rekao šta je konačna zamisao, odnosno kakav cilj želiš da postigneš. Mislim iz prvog pitanja bih možda i pretpostavio šta je cilj, ali sa obzirom da pominješ da bi kombinovao Cobru i Pandoru to zbog Pandore (koja nije samo alarm već i telemetrija) otvara još neka pitanja pa me zanima šta je ideja.
Auto koji sam uzeo je vec imao konfekcijski ugradjenu Kobru Vodafone 4610 bez tagova. Obzirom da na svim automobilima koristim iskljucivo Pandore, zato sto mi se svidja taj koncept, planirao sam svakako da je ugradim, pa sam zato pitao da li mogu i jedan i drugi (takodje bi bio i zbun za potencijalne lopove obzirom da se vide Kobrini ultrazvucni senzori i dugmence za pin).

Sent from my SM-G998B using Tapatalk


Korisnikov avatar
gavran
Postovi: 363
Pridružio se: 09 Sep 2013, 15:44
Garaža: VW Passat B8 1.6 tdi
Lokacija: Novi Sad

Re: Aftermarket alarmi

Post od gavran » 29 Nov 2021, 16:27

Pa vidi, oni mogu da funkcionišu donekle istovremeno ali ne i potpuno nezavisno recimo ako ti se Pandora sviđa zbog telemetrije, telemetriju nećeš moći da koristiš ako ostaviš Cobru da ti nezavisno blokira. Svaka Pandora koja podržava opciju telemetrije u sebi ima immo kiler fabričke blokade, da bi mogao da upravljaš autom daljinski a bez ključa, u ovom slučaju Cobra će da blokira npr.
Rad je stvorio čoveka, a nerad.......gospodina

progdvd
Postovi: 1
Pridružio se: 10 Okt 2023, 00:01

Re: Aftermarket alarmi

Post od progdvd » 12 Okt 2023, 19:21

Može li preporuka za alarm, i servis koji će odraditi posao kako treba, budžet je oko 400 eura a auto u pitanju je Skoda Octavia 2019 VRS, keyless.
Hoću najbolju moguću zaštitu sa više nivoa zaštite, svi senzori... Full

Ako neko ima vremena samo brzinski da mi preporuci šta i gde, poželjno u BG ili NS (i okolica).
Može odgovor i u PP da ne bude reklama
Hvala

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


Korisnikov avatar
AleksandarAca
Postovi: 744
Pridružio se: 21 Jul 2021, 14:54
Garaža: VW Tiguan 2.0TDI Elegance 4Motion
Lokacija: Beograd

Re: Aftermarket alarmi

Post od AleksandarAca » 12 Okt 2023, 19:41

Zedex - Pandora Alarm...

Sent from my SM-S918B using Tapatalk


Odgovori