Muke sa kineskim felnama

Sve vezano za gume i felne
Odgovori
Korisnikov avatar
Milos
Postovi: 8563
Pridružio se: 04 Feb 2012, 23:30
Garaža: tedeijevi geteijevi

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od Milos » 01 Dec 2017, 20:41

Jel mozemo sad te zovemo Dani Kinez ?

Korisnikov avatar
stefanan
Postovi: 9518
Pridružio se: 16 Jan 2012, 17:46
Garaža: Fiat Stilo 1.9 mjet

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od stefanan » 01 Dec 2017, 21:48

Šta bi na kraju sa Kuzmanovićem, ja bi da mi to banujemo? Miloše?

Sent from my MI 5 using Tapatalk


Korisnikov avatar
Kuzmanovic
Postovi: 15130
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:31
Garaža: Alfa Romeo MiTo 1.4 TB MultiAir
Lokacija: Beograd

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od Kuzmanovic » 01 Dec 2017, 22:02

Slaba prica, nema od toga nista. Predugo pokusavate i nista. :kezo:

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od Ogi » 01 Dec 2017, 22:06

Ivanovi uvlakaci na aparatima.

Korisnikov avatar
blaugrana
Postovi: 6877
Pridružio se: 26 Jan 2012, 17:08
Lokacija: Novi Sad

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od blaugrana » 01 Dec 2017, 22:10

Nek' si se ti javio

Gesendet von meinem SM-J500FN


Korisnikov avatar
Kuzmanovic
Postovi: 15130
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:31
Garaža: Alfa Romeo MiTo 1.4 TB MultiAir
Lokacija: Beograd

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od Kuzmanovic » 01 Dec 2017, 22:21

Ogi ne filozofiraj.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Ogi
Banned
Postovi: 11255
Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:20
Garaža: Seat Leon 1.2 TSI 2017
Lokacija: Beograd

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od Ogi » 01 Dec 2017, 22:45

Moram da se javim jer sam pravdoljubiv I uvek podrzavam one koje kinje. Kuzma a kasnije I Velja kao da si im majku opsovao, tako se ne ponasa ni Martinovic kada neko kaze nesto lose o Vucicu.

Ovde je jasan bezobrazluk gazde I to da majstori nisu dobri.

Ja sam u Unu kupio 16 guma za svoj auto, 4 za caletov, kuma poslao I on je kupio 4 I jos brdo ljudi poslao tamo. I pored toga, Ivan nikada nije bio ljubazan prema meni odnosno osecala se uvek netrpeljivost. Pri tome na forumu je koristio svaku situaciju da me napadne, ono bas se vidi da ne moze ocima da me vidi, sto je legitimno, ali ne u poslu. Neko je spomenuo Stevu Zigona, sta je problem I ako je neko takav ? Da li je to razlog da bude sikaniran ?

Ja sam se u Uno 2 puta vracao posle centriranja zbog krivog volana koga sam na kraju namestio u Kemoimpexu a majstor mi je skoro 2 sata menjao brezon. Kada sam bio ocajan zbog curenja rezervoara na Hyu, Trojke mi je predlozio da zovem Ivana da vidim da li oni mogu da ga poprave, ovaj me je tako neprijatno oduvao na keca da sam se 5 dana osecao kao govno.

Korisnikov avatar
Kuzmanovic
Postovi: 15130
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:31
Garaža: Alfa Romeo MiTo 1.4 TB MultiAir
Lokacija: Beograd

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od Kuzmanovic » 01 Dec 2017, 22:50

Ovaj post ti je vec pametniji nego onaj prethodni.

Ja sam vec napisao, mozda cak i vise puta, da mi je nebitno sto je servis Uno u pitanju. Isto bi reagovao da se radi o nekom drugom servisu. Ali nema ko da cita izgleda.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


ljubitelj
Postovi: 10545
Pridružio se: 10 Sep 2012, 21:16
Lokacija: Beograd

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od ljubitelj » 01 Dec 2017, 23:16

:plusone:
blaugrana je napisao:
01 Dec 2017, 22:10
Nek' si se ti javio

Gesendet von meinem SM-J500FN

Korisnikov avatar
Velja
Banned
Postovi: 12135
Pridružio se: 06 Avg 2013, 18:43

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od Velja » 02 Dec 2017, 07:30


Ogi je napisao:Moram da se javim jer sam pravdoljubiv I uvek podrzavam one koje kinje. Kuzma a kasnije I Velja kao da si im majku opsovao, tako se ne ponasa ni Martinovic kada neko kaze nesto lose o Vucicu.

Ovde je jasan bezobrazluk gazde I to da majstori nisu dobri.

Ja sam u Unu kupio 16 guma za svoj auto, 4 za caletov, kuma poslao I on je kupio 4 I jos brdo ljudi poslao tamo. I pored toga, Ivan nikada nije bio ljubazan prema meni odnosno osecala se uvek netrpeljivost. Pri tome na forumu je koristio svaku situaciju da me napadne, ono bas se vidi da ne moze ocima da me vidi, sto je legitimno, ali ne u poslu. Neko je spomenuo Stevu Zigona, sta je problem I ako je neko takav ? Da li je to razlog da bude sikaniran ?

Ja sam se u Uno 2 puta vracao posle centriranja zbog krivog volana koga sam na kraju namestio u Kemoimpexu a majstor mi je skoro 2 sata menjao brezon. Kada sam bio ocajan zbog curenja rezervoara na Hyu, Trojke mi je predlozio da zovem Ivana da vidim da li oni mogu da ga poprave, ovaj me je tako neprijatno oduvao na keca da sam se 5 dana osecao kao govno.


1. Nikad nisam ušao u servis UNO, video Ivana, a ni gazdu i ne znam ništa o njima sem ovog što sam ovde pročitao. Nikada ni neću ići kod njih jer su mi daleko.
2. Vulkanizere i molere smatram za priučene polumajstore sumnjive prošlosti i maksimalno se trudim da imam što manje posla sa njima. Zato i vozim na AS gumama.
3. Razumem ogorčenost mušterija prema džiberskom stavu u servisima, ali to je neminovnist koja ide sa niskim cenama usluga. Ne opravdavam nikoga, ali mi je poštenije da mi ljubazno kažu ,,kraj saradnje", nego da mi odlažu zakazani termin dok ne odrade kola svim ortacima i rođacima. Ja kad provalim te kulovske fore, više ne ulazim kod njih - tražim drugog.


Druže, očigledno imaš dosta razloga da zameriš UNO servisu, ali nemoj meni podmetati da ih naslepo štitim - nemam nikakav razlog za to. Zaključio sam iz ove teme da su u jednom trenutku uvideli da je problem sa danijelovim točkovima iznad njihovih mogućnosti i da nemaju vremena(novembarska gužva) i kapaciteta da ga reše. Vratili mu pare i ljubazno se oprostili.
U nekom boljem svetu verovatno bi morali da trpe svakoga (nisam siguran da je tako i u F/CH/D/GB) ali ovde smo na milosti jeftinih polumajstora.
Pravi su valjda otišli preko.

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28017
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od Xepoj87 » 02 Dec 2017, 08:05

3000 dinara za pola sata posla da se zamene 17" letnje za zimske, moze biti sve, samo ne jeftino. Za broj vece gume, dodaj skoro hiljadu dinara na to. Pogotovo za stvar koju 80% ljudi odradjuje 2 puta godisnje.
Ja ne znam da jos neki majstori zaradjuju 30-70e po satu.


Sto se Una tice, znam barem 5 boljih vulkanizerskih radnji iz licnog iskistva, a tu je i dag81, koji je i vise nego korektan kao covek, a jos i vlasnik svoje radnje, pa su mu i ruke odresene.
Uzeo od njega 1 set, poslao mi za BG, slao sestru iz nsa kod njega, jos 2 drugara, sve korektno i dobro odradjeno.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.




Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
Velja
Banned
Postovi: 12135
Pridružio se: 06 Avg 2013, 18:43

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od Velja » 02 Dec 2017, 09:33

Ne mogu nikako da sudim kakav je servis UNO, nemam nikakva iskustva sa njima. Moguće i da su katastrofalni.
Poenta mog pisanija je da konkretan slučaj sa Danijelom ne treba da se predstavi kao antireklama, jer mi deluje da su postupili nadprosečno korektno u odnosu na opšte stanje sa servisima (pogotivo vulkanizerima) u Srbiji.
Ponavljam, možda su zaista krš servis inače...

Korisnikov avatar
member
Postovi: 3659
Pridružio se: 17 Jul 2012, 15:19

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od member » 02 Dec 2017, 13:38

E niste normalni. Ko deca ste.

Korisnikov avatar
Velja
Banned
Postovi: 12135
Pridružio se: 06 Avg 2013, 18:43

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od Velja » 02 Dec 2017, 13:47

Što se mene tiče, to stoji...

Korisnikov avatar
dag81
Postovi: 7234
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:09
Garaža: BMW1 118d i Doblo JTD radna makina :)
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Muke sa kineskim felnama

Post od dag81 » 02 Dec 2017, 16:29

Evo kinez centralna taman, 57. Ovo nam je prsten kad ispravljamo felne.
Ide na Tiguana.SlikaSlika

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока



Odgovori