Cepovi za alu felne, Suzuki

Sve vezano za gume i felne
Odgovori
danijel00
Postovi: 361
Pridružio se: 17 Jun 2014, 04:51
Garaža: Suzuki SCross
Lokacija: Novi Sad

Cepovi za alu felne, Suzuki

Post od danijel00 » 29 Apr 2018, 20:27

Primetim veceras da mi na felnama ima više rupa nego inače i ukapiram da su cepovi sa znakom S dobili noge.
Nisam siguran kad, trebao sam poslusati ogija da slikam auto juče...

pitanje koliko bi mi još trebalo da primetim da sad nisam, al kad jesam, sad nervira.

Vidim da ima original za 20e na kp i 35 su u servisu (brrr), ali mi se ne podržava grana industrije kradje sitnih delova.

Smislio sam da želim cepove koji nemaju s znak, jer onda verovatno nece nikome trebati. Ima li tako nešto sa se kupi?
Koliko je štetno voziti bez cepova, na prednjim točkovima se vidi sraf, na zadnjim samo rupa...

Nesto ja i auto imamo loš period :(



Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

Using Tapatalk

Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21045
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Cepovi za alu felne, Suzuki

Post od nidza » 29 Apr 2018, 23:12

Proveri i AliExpress. Mislim da ima sa svakakvim znakovima, a i bez. Moguće da ima i na KP.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


danijel00
Postovi: 361
Pridružio se: 17 Jun 2014, 04:51
Garaža: Suzuki SCross
Lokacija: Novi Sad

Re: Cepovi za alu felne, Suzuki

Post od danijel00 » 30 Apr 2018, 08:57

Nisam siguran sta trazim na aliju :) ali cu probati. PP da ti neki univerzalni moraju da mi odgovaraju dimenzijama...
Utesilo me je malo, video sam bar jos 3 auta u komsiluku da nemaju cep i posle kod sinovog vrtica i Q7... reko kad on nema :(
Using Tapatalk

Korisnikov avatar
YUgisa
Postovi: 706
Pridružio se: 29 Jan 2014, 18:52
Garaža: Yugo 1.1EFI
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Cepovi za alu felne, Suzuki

Post od YUgisa » 30 Apr 2018, 13:02

Ima da se nadju univerzalni cepovi za 10-15e, samo ravno povrsina bude, ja sam kupio sebi i onda lepio preko njih silikonske nalepnice. Samo treba da vidis velicinu otvora. Posto si iz NS, vidi prodavnicu Gumatic, ne znam za cenu ali trebalo bi da imaju.
Being second is to be the first of the ones who loose...

Korisnikov avatar
noodles
Postovi: 946
Pridružio se: 21 Jun 2016, 19:54
Garaža: KIA Sportage 1.6 GDi
Lokacija: Beograd

Re: Cepovi za alu felne, Suzuki

Post od noodles » 01 Maj 2018, 21:31

ja sam sebi prošle godine naručio sa alija, hteo da zamenim srebrne sa crnim. 4kom za oko 7€ free shipping. legle samo tako, oriđiđi. samo moraš da proveriš koji ti je prečnik, mada je to skoro po standard. Tražiš kao "wheel center caps".
Evo ti jedan link sa ebay-a.
Sa budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo, a onda te dotuku na iskustvo!

Odgovori