Pick up vozila (kamioneti)

Terenska vozila, kamioni, autobusi, vojna vozila
Odgovori
Korisnikov avatar
Woodoo
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:12

Re: Pick up vozila (kamioneti)

Post od Woodoo » 05 Jan 2021, 22:21

ftj je napisao:
05 Jan 2021, 19:19
Ono što neki smatraju ekstremni offroad nijedan pikap ne može da pomisli da prođe i šta sad? :) Evo recimo ja kad sam bio na jednom blažem offroadu jedini koji je imao problema sa pregrevanjem motora zbog konstantne uzbrdice je bio mitsubishi l200.
Pausalna ti je konstatacija. Za uslove koje sam nabrojao kupuju se pickupovi koji se svakodnevno koriste onakvi kakvi izadju iz fabrika, eventualno se stave gume za teren. Valjda je merodavnije sta kupuju korisnici koji moraju da se krecu na teskim terenima. Ne mozes da stavljas u isti kontekst offroad egzibiciju gde se pojavljuju ljubitelji sa modifikovanim terencima. A to vezano za L200 i blazi offroad, treba da navedes koliko je bio star auto, kako je odrzavan, da li je bio havarisan. Trojanac ga je koristio u tezim uslovima pa nije naveo taj problem. Ta vozila se uglavnom pregrevaju ako se koriste dosta u blatu pa im se zaprlja tj zapusi hladnjak.

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49

Post od Geza » 07 Jan 2021, 11:36

Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
Geza
Moderator

Post od Geza » 11 Jan 2021, 13:44

Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
Geza
Moderator

Post od Geza » 17 Jan 2021, 11:08

Slika Slika

Odgovori