Gumeni čamci

Terenska vozila, kamioni, autobusi, vojna vozila
Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Gumeni čamci

Post od Paja » 27 Avg 2012, 10:52

ZAXSPEED je napisao:Pajo brate, u pravu si! Čak šta više, može se u Hrvatskoj naći i polovan za vrlo interesantne novce. Konkretno, onakav NOVOMAR sa motorom YAMAHA od 45 ks se može naći za oko 2000 Eura u full opremi, ali bez prikolice. :doubleup:

To je super cena ako je korito dobro. Novomar je slovenački tako da i ako nešto ozbiljnije zaškripi ozbiljan servis nije daleko.
Treba dobro proveriti plastiku da ne ispadne da ju je zahvatila osmoza - truljenje plastike koje je izlečivo, ali po pravilu neisplatvo mada je malo verovatno da se pojavila jer su RIB-ovi generalno novije proizvodnje. Takođe treba videti i kakvi su tubusi, ali to se podrazumeva.
Ne znam kakva je situacija sa servisima za motore na Hvaru, verovatno ima. Ja se sećam da je bio jedan matori koji se nalazio na potezu stara trajektna luka - letnji bioskop. U svakom slučaju servisa sigurno ima više nego kod nas, a na kraju krajeva i Split nije daleko.
Prikolica bi ti trebala bilo kakva samo da vrši posao u lokalu.
Ajde pazari i eto me porodično sledeće godine u Starigradu ponovo. Taman da proverimo da li se Tiha promenila. :D

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Gumeni čamci

Post od Floyd » 27 Avg 2012, 14:15

Markoni je napisao:
Floyd je napisao:
Markoni je napisao:Pa kao i auto :)
Ako si mislio na ubrzanje kao na autu...osecaj je mnooooogo bolji i jaci.
Auto koji ide do 100 za 4.5s je ok ali adrenalin nije ni priblizan ovom cudu...
Znam ja kako idu, pomenuo si potrosnju pa sam to prokomentarisao... ;) Kada ga arcis trosi kao i auto koji se arci...
Ok, to stoji ali auto retko gde mozes da vozis pola sata na maximumu dok ovo na otvorenom moru ili jezeru mozes ko od sale.
Zapravo ne vidim ni poentu ovog cuda da ga vozis lagano :mrgreen:

Korisnikov avatar
ZAXSPEED
Postovi: 216
Pridružio se: 26 Jan 2012, 16:43
Garaža: Passat B7 , Clio IV 1.5 dci

Re: Gumeni čamci

Post od ZAXSPEED » 27 Avg 2012, 15:05

:back2topic: Ej drugari otvorite temu za JET-ove. Ova je za "Gumeni čamci" ;)

Odgovori