Tehničko održavanje foruma

Obavezno posetite i upoznajte se sa pravilima foruma!
Odgovori
Korisnikov avatar
noob
Postovi: 1033
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:24
Lokacija: Beograd

Tehničko održavanje foruma

Post od noob » 28 Feb 2021, 18:03

ikac2000 je napisao:Ja zato veoma retko sada posecujem Benc, funkcionalnost je daleko ispod TT.

Kada je vecina na TT, deluje mi da ce Benc da skliune polako ka EliteSecurity sudbini.
Ista priča. Prestao da idem na forum, mnogo umara preko mobilne verzije, uopšte nije funkcionalno i pregledno kao TT. Prestali dosta ljudi koji su nesto i pisali vredno čitanja. Niti želim da imam poseban log in za svaki forum i da oko njega titram. WEB verzija izgleda lepo, ali nemam vremena da sedim za PC i višim na Benc.
Vazno da je tvoj auto u top stanju, gram dima ne izbacuje, kocnice guzvaju asfalt, a signalizacija svetli kao svetla stadiona.

Korisnikov avatar
havijer
Postovi: 3074
Pridružio se: 28 Mar 2015, 07:55
Garaža: I30 mk1 1,4
Lokacija: Kragujevac/GM

Re: Tehničko održavanje foruma

Post od havijer » 28 Feb 2021, 18:07

+1

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk


Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29977
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Tehničko održavanje foruma

Post od trojanac » 28 Feb 2021, 18:44

Kako vam izgleda naš forum preko browsera na mobilnom?
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Skipper
Postovi: 2299
Pridružio se: 26 Jul 2016, 21:02
Garaža: Toyota Avensis MK3
Lokacija: Beograd

Re: Tehničko održavanje foruma

Post od Skipper » 28 Feb 2021, 19:18

Baneri nisu responzivni pa kada ideš na mobilni prikaz onda se pojavljuje klizač za levo-desno. Ostatak je upotrebljiv i na njega nemam većih primedbi, ima sve što treba, font dobar i čitljiv ali opet preko TT je lakše i preglednije ma koliko god sam TT bio loš.
Edit: Na mobilnom prikazu nemaš nigde logo foruma.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 29977
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Tehničko održavanje foruma

Post od trojanac » 28 Feb 2021, 20:06

Klizač se pojavljuje ali nema potrebe pomerati se. Znam da nema glavnog banera u zaglavlju, ali nije mi toliko bitno. Ostalo uglavnom izgleda dobro. I ja sve češće idem preko browsera, umesto tt.

Screenshot_2021-02-28-20-01-46-344_org.mozilla.firefox.jpg
Screenshot_2021-02-28-20-01-46-344_org.mozilla.firefox.jpg (44.27 KiB) Pogledano 1418 puta
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Heinz
Postovi: 19248
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8
Lokacija: Voždovac

Re: Tehničko održavanje foruma

Post od Heinz » 28 Feb 2021, 21:36

noob je napisao:
28 Feb 2021, 18:03
Ista priča. Prestao da idem na forum, mnogo umara preko mobilne verzije, uopšte nije funkcionalno i pregledno kao TT. Prestali dosta ljudi koji su nesto i pisali vredno čitanja. Niti želim da imam poseban log in za svaki forum i da oko njega titram. WEB verzija izgleda lepo, ali nemam vremena da sedim za PC i višim na Benc.
Eee, ali moderne tehnologije... PWA

Korisnikov avatar
Ikac
Postovi: 1759
Pridružio se: 19 Apr 2012, 22:29
Garaža: Fiat Bravo 198 (2011) 1.6 multijet

Re: Tehničko održavanje foruma

Post od Ikac » 28 Feb 2021, 22:23

I ja sam smanjio svoje posete benchmark forumu, kažem posete, pošto nisam bio nešto aktivan, ali voleo sam da čitam. Mislim ok je ona nova verzija, ali mi nekako uopšte ne leži, ne znam da objasnim. Tako da poruka za vlast na ovom forumu, nikako ne isključujte tapatalk. :)

Korisnikov avatar
Skipper
Postovi: 2299
Pridružio se: 26 Jul 2016, 21:02
Garaža: Toyota Avensis MK3
Lokacija: Beograd

Re: Tehničko održavanje foruma

Post od Skipper » 28 Feb 2021, 23:28

Sve je stvar navike, pogotovu ako je jedan dizajn jako dugo prisutan (doduše dizajn za TT je nebitan). Neka forum bude mobile friendly, čitljiv i brz i ništa više ne tražim :-)

Korisnikov avatar
noob
Postovi: 1033
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:24
Lokacija: Beograd

Re: Tehničko održavanje foruma

Post od noob » 28 Feb 2021, 23:43

Heinz je napisao:
noob je napisao:
28 Feb 2021, 18:03
Ista priča. Prestao da idem na forum, mnogo umara preko mobilne verzije, uopšte nije funkcionalno i pregledno kao TT. Prestali dosta ljudi koji su nesto i pisali vredno čitanja. Niti želim da imam poseban log in za svaki forum i da oko njega titram. WEB verzija izgleda lepo, ali nemam vremena da sedim za PC i višim na Benc.
Eee, ali moderne tehnologije... PWA
Nema za iOS. Preko Safarija im je očaj izgled (bolji od starog, ali ko je uopšte gledao stari pored TT), toliko zauzima mesta gore i dole status bar da je amaterizam blaga reč.
Vazno da je tvoj auto u top stanju, gram dima ne izbacuje, kocnice guzvaju asfalt, a signalizacija svetli kao svetla stadiona.

Korisnikov avatar
Heinz
Postovi: 19248
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8
Lokacija: Voždovac

Re: Tehničko održavanje foruma

Post od Heinz » 01 Mar 2021, 00:34

Verujem da je do tebe nešto. Dođi na Discord da se reši.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk


Korisnikov avatar
noob
Postovi: 1033
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:24
Lokacija: Beograd

Tehničko održavanje foruma

Post od noob » 01 Mar 2021, 05:32

Pogledaj koliko je otkinuto ekrana. Meni ovo jako loše izgleda vizuelno kada otvorim sajt (lepše od stare verzije, ali ponavljam, ljudi koji su koristili TT ona nije ni zanimala, sada se povećao broj poseta sa mobilne verzije jer nema TT i alternative, zar to logično, a NE zato što je mobilni sajt dobio nov izgled), i na ovaj način nemam obaveštenja o novoj poruci.

Slika

Ne mogu da se snađem i manipulišm kako sam navikao sa TT, nemam tu udobnost, menjam mi i položaj kako držim telefon u ruci (moram ubaciti i drugu ruku) a to se neće desiti zbog foruma (sa TT sve glatko obavljam jednom rukom), smanjena upotrebna vrednost i lošije korisničko iskustvo. Ostalih 9 foruma mi radi bez greške na TT (opet moram da ponovim, sve je na jednom mestu za log in, pregledno, pretplate, poruke, komfor), dosta većih i manjih od benc foruma, gde ljudi i tako pokupe Info pa tamo prepišu, sad ne moram da idem na 2 mesta. Garaža forum radi odlično preko TT, a i ostali domaći od auto do moto foruma, ako mogu ostali ne vidim šta benc izmišlja toplu vodu, treba da prođe kao elitesecurity da se opamete. Sajt je druga priča što Peca vodi, odradio je pametno, Twitter obaveštenja za vesti tj. radi kao ceo svet, i sve je ponavljam na jednom mestu sa ostalim koje pratim (misliš da bih to menjao da su ukinuli Twitter i išao na neku levo rešenje, sutra malo, Twitter je za to, kao što je TT za forum, jednostavno, pregledno i na jednom mestu). Takođe i najbitniji YT klipovi i recenzije, dovoljno je pretplatiti se na YT kanal i vidim sve novo i šta me zanima + Twitter.

Izvinjavam se za off, ne zamerite :-)
Vazno da je tvoj auto u top stanju, gram dima ne izbacuje, kocnice guzvaju asfalt, a signalizacija svetli kao svetla stadiona.

Korisnikov avatar
Heinz
Postovi: 19248
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8
Lokacija: Voždovac

Re: Tehničko održavanje foruma

Post od Heinz » 01 Mar 2021, 08:55

Off: Briskoda je zbog security odavno isključila podršku za TT. Ne verujem da su vraćali.


Android stronkSlika

Korisnikov avatar
noob
Postovi: 1033
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:24
Lokacija: Beograd

Re: Tehničko održavanje foruma

Post od noob » 01 Mar 2021, 15:54

To je odgovor na moj komentar?
Realno, ne znam ni šta bi odgovorio smišljeno.
Vazno da je tvoj auto u top stanju, gram dima ne izbacuje, kocnice guzvaju asfalt, a signalizacija svetli kao svetla stadiona.

Korisnikov avatar
blaugrana
Postovi: 6885
Pridružio se: 26 Jan 2012, 17:08
Lokacija: Novi Sad

Re: Tehničko održavanje foruma

Post od blaugrana » 15 Mar 2021, 18:35

Od pre 2 dana imam problem sa TT.
Prvo je pokazivao da forum ne postoji, posle toga se pojave aktuelne time, ali vrti ucitavanje do beskonacnosti i nista se ne desava.
Ima te li kakvih saznanja o tome? :)

Korisnikov avatar
Sloba
Site Admin
Postovi: 10569
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:03
Garaža: Ford Fiesta Ecoboost, Mazda CX-30 AWD
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Tehničko održavanje foruma

Post od Sloba » 15 Mar 2021, 18:41

Juce je bio problem sa serverom kada forum uopste nije radio vise sati. Jutros je Grujic prijavio da mu ne radi tt, ali je resio tako sto se izlogovao i ponovo ulogovao. Probaj, ako nisi vec.

Sent from my MI 9 using Tapatalk



Odgovori