Moto GP

Formula 1, WRC, Moto GP i ostalo
Odgovori
Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21043
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Moto GP

Post od nidza » 16 Jun 2019, 19:38

Isto sam pomislio, doduše, onda se baš lomilo, ovde još ima nade.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Korisnikov avatar
member
Postovi: 3659
Pridružio se: 17 Jul 2012, 15:19

Re: Moto GP

Post od member » 16 Jun 2019, 20:06

Gledao sam trku i taj lom. Kako vidim, ja sam jedini koji misli da je Lorenco zaista video da može da prodje na kočenju ali jednostavno nije uspeo. A tako se zadesilo da je u padu sa sobom pokupio još trojicu. Danas je Lorenco bio brz, i verovatno je imao osećaj da može da napravi dobar rezultat.
Vidim da ga mnogi ne vole, ali ja meni je on dobar. Ja volim te bezobrazne vozače.
Mnogi su izgleda zaboravili kako je Rossi nekada vozio... Sada vozi mnogo mekše i mnogo manje rizikuje.

Korisnikov avatar
Kornjaca Rade
Postovi: 3806
Pridružio se: 15 Feb 2014, 08:57
Garaža: Lancia Delta 1.8 Di T-Jet
Lokacija: Bg

Re: Moto GP

Post od Kornjaca Rade » 16 Jun 2019, 20:58

Pa mogao je da prodje zato sto je uleteo u krivinu mnogo brze nego sto je moguce i zbog toga pao.

Korisnikov avatar
OMP
Postovi: 7969
Pridružio se: 15 Feb 2013, 11:57
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac

Re: Moto GP

Post od OMP » 16 Jun 2019, 22:29

Ma covek je debil, nema ge nigde svih ovih trka i sad kao video da nesto moze da uradi i odmah klizeci kao neki pocetnik, Rosiju malo falilo da se izvuce, sva sreca pa svi prodjose nepovredjeni....Kvartararo odlican, Rins prenapaljen dobro je i ostao na stazi posle onoliko gresaka, realno je mogao na podijum da je bio malo strpljiviji jer Petruci izgleda isao na siguricu samo da zavrsi u vrhu i uzme vredne bodove ali ovaj gresio previse. Jos na pocetku sezone sam rekao da Markez i ove sezone osvaja, realno i da ovi nisu popadali mislim da bi Markez opet pobedio a svakako bi bila mnogo bolja i neizvesna trka nego ovako, ja se smorio kad ovi popadali i nije mi se ni gledalo

Korisnikov avatar
masaivan
Postovi: 1209
Pridružio se: 16 Jan 2012, 14:32
Garaža: Citröen C4 1.6 BlueHDi 120

Re: Moto GP

Post od masaivan » 31 Mar 2021, 22:32

Nije Moto gp
Već Wsbk
Uglavnom Spark racing team sponzor ekipe Barni Ducati
Tu je i naša zastava
Prikačeni fajlovi
tito-rabat-barni-racing-team-1.jpg

Odgovori