SUP board

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
BlackAndWhite
Postovi: 60
Pridružio se: 09 Okt 2020, 19:52
Lokacija: Heidelberg

SUP board

Post od BlackAndWhite » 16 Jun 2021, 10:22

Da li se neko razume u Sup board, hteo bih da kupim, narucio bih preko Amazona, ali ne znam koji, zapravo pojma nemam o tome, treba mi za koriscenje na jezeru za mene i decu.

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk


Korisnikov avatar
rele
Postovi: 354
Pridružio se: 07 Maj 2012, 21:11
Garaža: Honda CB 750 Four K,Ducati Scrambler F.T,Honda Monkey,Formentor,Modus
Kontakt:

Re: SUP board

Post od rele » 22 Jun 2021, 18:31

Ja bas danas porucio....

https://www.miweba.de/freizeit/stand-up ... 0023403-02

Odnos cene i kvaliteta,opreme koja se dobije u osnovnom paketu su u samom vrhu pocetnickih all round SUP-ova.


https://www.stand-up-paddling.org/sup-boards/

Odlicna poredjenja raznih kategorija SUP-va,doduse na nemackom ali se osnovne stvari vide tabelarno.

Korisnikov avatar
BlackAndWhite
Postovi: 60
Pridružio se: 09 Okt 2020, 19:52
Lokacija: Heidelberg

Re: SUP board

Post od BlackAndWhite » 22 Jun 2021, 18:45

Ja sam odustao od toga porucio sam gumeni camac, na kraju se to ispostavilo mozda bolje za sada i za nase potrebe je ok, svi sem mene nisu dobri plivaci jos, ni deca ni zena, pa smo se odlucili za gumenjak bili smo u Nedelju na jezeru i super ga iskoristili.
Slika

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk



Korisnikov avatar
grujicd
Postovi: 8336
Pridružio se: 16 Jan 2012, 13:32
Garaža: Honda Jazz 1.4 2007 & CR-V 2.0 2012
Lokacija: Beograd

Re: SUP board

Post od grujicd » 22 Jun 2021, 20:56

Danas bio sa drugarom na kajaku, vozili njegov plastični za 2 osobe po Tamišu. Dobra stvar, osetno brži i upravljiviji od mog na naduvavanje. I suši se jako brzo. Odlična stvar za ljude koji imaju gde da ga drže i hoće relativno često da ga voze u lokalu. Za nošenje na more je onako, može ali je velika slabo aerodinamična budža na krovu, sigurno se na autoputu vidi razlika da li voziš sa njim ili bez njega.

Korisnikov avatar
BlackAndWhite
Postovi: 60
Pridružio se: 09 Okt 2020, 19:52
Lokacija: Heidelberg

Re: SUP board

Post od BlackAndWhite » 22 Jun 2021, 21:18

Mi smo na ovaj gumenjak potrosili za raspakivanje 20 minuta i nesto malo manje za pakovanje, mora se naglasiti prvi put! Sada stoji u gepeku ceka sledci slobodan dan, cak mislim da mi zadovoljstvo porodice definiše sledeći auto, kombi u kojem ce stojati šator, gumenjak, i sva ostala oprema za kamp, i sto vise slobodnog vremena provesti napolju bez sranja od interneta, telefona i ostalih pratećih zavisnosti.

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk



Korisnikov avatar
ljuba
Postovi: 6697
Pridružio se: 19 Sep 2013, 19:52
Garaža: X-trail
Lokacija: Amst

Re: SUP board

Post od ljuba » 15 Okt 2021, 08:53

Ovo postaje polako popularno kod nas. Za sumulaciju surfovanja po talasima kada ih nema :) Ne izgleda lose, ali malo divlje :)

Slika

Slika

Slika



https://www.decathlon.nl/p/set-e-foil-e ... p-X8671389

Inace kolega kupio ovu zezanciju (skoro na istu temu ali na suvom) Ide kao ludo, ali je zeznuto maksimalno. On me ubedjuje kako on ide i offroad i prilicno brzo. Ja sam jedva uspeo posle 30 min da napravim jedan krug. A kocenje je tek nocna mora.... Inace on kao automatski odrzava ravnotezu, ali mozda teoretski, ili sam ja bio previse uplasen ;) Inace je: Ninebot by Segway Z10 do 90 km range i max brzina 45 km/h, i nema daljinskog nego sve mora da se radi preko tela ....

Slika


Odgovori