Kako "Idea" brine o mušterijama

Razne teme, pitanja, iskustva
Korisnikov avatar
snork
Postovi: 4890
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:50
Lokacija: Beograd

Re: Kako "Idea" brine o mušterijama

Post od snork » 10 Mar 2012, 09:11

Vole da pomažu privredu susedne, prijateljske zemlje. :mrgreen:
Ђенерал Јанковић

Korisnikov avatar
noob
Postovi: 1035
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:24
Lokacija: Beograd

Re: Kako "Idea" brine o mušterijama

Post od noob » 10 Mar 2012, 09:50

A to, ok onda :D
Vazno da je tvoj auto u top stanju, gram dima ne izbacuje, kocnice guzvaju asfalt, a signalizacija svetli kao svetla stadiona.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30200
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Kako "Idea" brine o mušterijama

Post od trojanac » 10 Mar 2012, 10:22

Ko gde kupuje, njegova je stvar. Nemam ništa protiv da se neko snabdeva u Mađarskoj, Rumuniji, BIH ili HR, a kamoli da kupuje u radnjama koje su u vlasništvu tajkuna iz susednih zemalja. Svako ide tamo gde mu je bolje, bilo da je jeftinije, veći asortiman ili se prosto oseća lepo tamo.
Posetite www.garaza.rs !

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Kako "Idea" brine o mušterijama

Post od Floyd » 10 Mar 2012, 10:36

:plusone:

Zabole me bip za nacionalnost tajkuna kome cu da punim dzepove.
Kupujem tamo gde meni najvise odgovara.

Korisnikov avatar
noob
Postovi: 1035
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:24
Lokacija: Beograd

Re: Kako "Idea" brine o mušterijama

Post od noob » 10 Mar 2012, 10:44

Nemam ni ja nista protiv. Nego sam izneo cinjenicu gde je povoljnije. Evo primer na forumu, za hondu ovde covek treba da kupi amortizere, trazi gde su povoljniji, ne trazi osecaj kada udje u radnju, tako i ja, idem gde najvise dobijam za svoj novac :)
Vazno da je tvoj auto u top stanju, gram dima ne izbacuje, kocnice guzvaju asfalt, a signalizacija svetli kao svetla stadiona.

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14268
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Kako "Idea" brine o mušterijama

Post od pedja » 10 Mar 2012, 11:27

fq400 je napisao:Trik je otići skroz na desnu stranu, tu može da se prođe jednim delom gde nema slivnika, i jednim delom gde slivnik nije toliko oštećen. Jedina 'kvaka' je da vodiš računa da se neko ne zakuca u tebe sa unutrašnje (vozačke) strane, ako je krenuo da te obilazi jer ide kraćom putanjom preko rupčaga...
Znam, hvala :pivo:
Prvi put sam prosao busom tuda, a zatim vise puta automobilom (neki sam posao radio u tom kraju). Osmekao sam situaciju na vreme :D
Svakako, posle sam presao na Pozesku (ustanovio kako da se onim ulicicama spustim iz Pozeske, tacno iza OMVa), ili sam nastavljao nize, pa preko nadvoznjaka...

Korisnikov avatar
FitnessGuy
Postovi: 278
Pridružio se: 15 Jan 2012, 13:56
Lokacija: Smederevo;

Re: Kako "Idea" brine o mušterijama

Post od FitnessGuy » 10 Mar 2012, 11:31

Moram da kupujem u Idei jer postoje neke namirnice koje samo tu mogu kupiti(recimo, Ella sir samo tu nalazim u SD, isto tako i Hahne ovsene...). Inače, kupujem u svim marketima, ne favorizujem nijedan.

Kupujem tamo gde mogu pronaći ono što mi treba.
You think "roid rage" is bad? Try taking away a habitual coffee drinker's morning java, then see what happens!

Korisnikov avatar
mr.Big
Postovi: 2355
Pridružio se: 13 Jan 2012, 21:02
Lokacija: Bgd

Re: Kako

Post od mr.Big » 10 Mar 2012, 14:17

noob je napisao:Nemam ni ja nista protiv. Nego sam izneo cinjenicu gde je povoljnije. Evo primer na forumu, za hondu ovde covek treba da kupi amortizere, trazi gde su povoljniji, ne trazi osecaj kada udje u radnju, tako i ja, idem gde najvise dobijam za svoj novac :)
Meni je taj osecaj u megamarketima dosta bitan, u zadnje vreme cak i najbitniji. Nisam nikakav snob, a ni posebno imucan, ali ima nakih mesta gde mi je bas neprijatno da gledam ostale kupce -jednostavno, nije svejedno. :-|

Korisnikov avatar
FitnessGuy
Postovi: 278
Pridružio se: 15 Jan 2012, 13:56
Lokacija: Smederevo;

Re: Kako "Idea" brine o mušterijama

Post od FitnessGuy » 24 Mar 2012, 23:19

Juče slivnik zatvoren novim rešetkama. :) Dakle, problem rešen nakon mesec i po dana i mnogo oštećenih automobila.
You think "roid rage" is bad? Try taking away a habitual coffee drinker's morning java, then see what happens!

Odgovori