Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
dag81
Postovi: 7292
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:09
Garaža: BMW1 118d i Doblo JTD radna makina :)
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od dag81 » 21 Sep 2015, 13:58

Bane nije izleciva bolest, nego poremecaj. Kako da ih lecis? Kako da lecis Daunov sindrom npr?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
DasAuto
Postovi: 1676
Pridružio se: 16 Sep 2015, 15:05
Lokacija: swe

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od DasAuto » 21 Sep 2015, 14:01

dag81 je napisao:Bane nije izleciva bolest, nego poremecaj. Kako da ih lecis? Kako da lecis Daunov sindrom npr?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
Tesko je reci da je bolest kad nema nigdje dokaz za to da je bolest, ima samo razne vjere koje govore to, sto po meni nije nikakav dokaz.

Dauns sindrom ima dokaza koliko hoces i iztrazivanja, za pederluk nea :)

Korisnikov avatar
Ivan
Postovi: 9885
Pridružio se: 03 Jan 2013, 09:22
Garaža: bmw 3 f31, bmw 5 f10,
Lokacija: Novi Sad

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Ivan » 21 Sep 2015, 14:06

Pa jeste genetska devijacija, a ne mogu ni medjusobno prirodno da se reprodukuju , sto znaci da su svi gejevi dosli iz strejt braka :D

Послато са GT-N7100
nidza je napisao:
12 Apr 2021, 10:56
nemam problem uvek sam najsporiji

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14263
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od pedja » 21 Sep 2015, 14:11

dag81 je napisao:Bane nije izleciva bolest, nego poremecaj
Uuuu Bane, sta ti rek'ooooo

Korisnikov avatar
robbief
Postovi: 708
Pridružio se: 10 Mar 2012, 00:03

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od robbief » 21 Sep 2015, 14:18

TDI je napisao:Pajo,

To je bolest jer je protivno prirodi. Priroda je ,,rekla,, Adam i Eva, a ne Adam i Steva. Ja nisam za to da se bolesni ljudi diskriminisu, jer ih treba lečiti, a ne diskriminisati. Ali ako sto rekoh, da bi se lečili, oni sami na to trebaju dobrovoljno da pristanu. Sa druge strane, to sto ih ne treba diskriminisati, ne znaci da njihova bolest treba da se prihvati kao normalan način zivota, ljudsko pravo i slične stvari.

Neka budu bolesni i neka zive svoj zivot, ali u 4 zida, bez propagiranja svog nacina zivota kao normalnog. Ni posto da im se dozvoli legalizacija brakova i usvajanje dece. Kao ni parada jer ugrozava javni red i mir, pored toga sto promovise ono sto promovise. Na stranu sto ta parada papreno kosta ovu zemlju gde narod nema za 'leba. Mislim da ova nasa Srbija ima mnogo preceg posla kojim bi trebalo da se bavi od nastale polemike o pravima pedera.

Jedan filozof je rekao: ,,Postavljaj stvari tako da princio tvoje volje moze vaziti kao zakon za sve ljude,, . Ako to primeniš na homoseksualizam, onda je kraj covečanstva. Još jedan razlog zašto je to bolest.
bla bla truć, siguran sam da se Kant polio benzinom i zapalio kad bi znao na koji nacin ga citiraju i tumace razni.

Priroda rekla Adam i Eva? Bolesni da se drze u cetiri zida i da ne izlaze napolje?

Svaka cast.

Korisnikov avatar
TDI
Banned
Postovi: 1303
Pridružio se: 12 Dec 2014, 00:52
Garaža: VW Passat B5.5 Variant
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od TDI » 21 Sep 2015, 14:28

Pa barem da probaju da se lece. Homoseksualizam ne deluje kao toliko teska bolest, kao sto je ova druga koju pominjete. Ili grešim? A ako i nece da se lece, rekoh, neka zive kako zive, ali neka to ne propagiraju kao nesto što bi trebalo da bude normalno. U Srbiji vecina ljudi ne podrzava to propagiranje, a EU to hoce pošto-poto da nam nametne na silu.

Drago mi je da mozemo da pricamo sa distance, bez spustanja na licni nivo. To je veliki korak dalje u komunikaciji na ovom forumu. Nađe se po neki seronja uvek, ali na njega ne obratiš pažnju i kraj.
Slika
„ Све срећне породице личе једна на другу; свака несрећна породица несрећна је на свој начин. ” - Лав Николајевич Толстој

Korisnikov avatar
nikaragva
Postovi: 14754
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:03
Garaža: Zafir
Lokacija: Vulinjak

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od nikaragva » 21 Sep 2015, 14:46

Meni jedino bode oci sto je tu epruveta morala da se koristi.
Mogao je kolega da omasti brk, ali avaj.

Sto nije nasla strejt kolegu, a?

:D

Korisnikov avatar
TDI
Banned
Postovi: 1303
Pridružio se: 12 Dec 2014, 00:52
Garaža: VW Passat B5.5 Variant
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od TDI » 21 Sep 2015, 14:52

A kada sam rekao da je priroda rekla Adam i Eva, ko nije shvatio, mislio sam da je prirodno i jedino moguce da porodicu stvaraju zena i muskarac, a ne dva muskarca ili dve zene.
Slika
„ Све срећне породице личе једна на другу; свака несрећна породица несрећна је на свој начин. ” - Лав Николајевич Толстој

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Paja » 21 Sep 2015, 14:55

TDI je napisao:Pa barem da probaju da se lece. Homoseksualizam ne deluje kao toliko teska bolest,
Sinoć sam te pitao, ali pošto nisi odgovorio, ponavljam pitanje.
O kojoj bolesti pričaš? Kako se stručno zove i u kojoj nomenklaturi je opisana?

Korisnikov avatar
aviator
Banned
Postovi: 4112
Pridružio se: 24 Nov 2014, 10:41
Garaža: Peugeot 308 1.6 HDI

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od aviator » 21 Sep 2015, 14:56

Porodica i seks nemaju veze.

Korisnikov avatar
ljuba
Postovi: 6805
Pridružio se: 19 Sep 2013, 19:52
Garaža: X-trail
Lokacija: Amst

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od ljuba » 21 Sep 2015, 14:59

Po hriscanskoj teoriji sve je pocelo od boga :) a sta je on bio - to je tek diskutabilno :) Posto mu se zena nigde ne spominje... (a tek sin boziji i bezgresno zacece...)

Najbolju pricu o vezama istopolnim imam bas iz komsiluka. Dve zene su bile u vezi i zeleli su dete, njihov najbolji drug donira spermu i postane otac, on u medjuvremenu promeni pol i postane zena, tako je sada sretno dete (musko) sa 3 (skoro) legalne mame :) da se nije desilo ne bi verovao u tu pricu :)
Poslednja izmena od ljuba u 21 Sep 2015, 15:00, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
nikaragva
Postovi: 14754
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:03
Garaža: Zafir
Lokacija: Vulinjak

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od nikaragva » 21 Sep 2015, 15:00

Zanima me kakav stav imate o brakovima, gde jedan muskarac ima vise zena?

Da li je to prirodno? Da li su te zene strejt, uvek?

Korisnikov avatar
aviator
Banned
Postovi: 4112
Pridružio se: 24 Nov 2014, 10:41
Garaža: Peugeot 308 1.6 HDI

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od aviator » 21 Sep 2015, 15:01

ljuba je napisao: Po hriscanskoj teoriji sve je pocelo od boga :) a sta je on bio - to je tek diskutabilno :) Posto mu se zena nigde ne spominje... (a tek sin boziji i bezgresno zacece...)<br /><br />Najbolju pricu o vezama istopolnim imam bas iz komsiluka. Dve zene su bile u vezi i zeleli su dete, njihov najbolji drug donira spermu i postane otac, on u medjuvremenu promeni pol i postane zena, tako je sada sretno dete (musko) sa 3 (skoro) legalne mame :) da se nije desilo ne bi verovao u tu pricu :)
Au! Koje porodično stablo!!!

Korisnikov avatar
aviator
Banned
Postovi: 4112
Pridružio se: 24 Nov 2014, 10:41
Garaža: Peugeot 308 1.6 HDI

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od aviator » 21 Sep 2015, 15:06

nikaragva je napisao:Zanima me kakav stav imate o brakovima, gde jedan muskarac ima vise zena?

Da li je to prirodno? Da li su te zene strejt, uvek?
Da li je brak prirodan?

goblin
Banned
Postovi: 3364
Pridružio se: 18 Nov 2014, 23:23
Lokacija: Novi Sad

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od goblin » 21 Sep 2015, 15:10

Evo jedan isecak iz istorije:

Са педерима је имао проблема и Краљ Никола у своје вријеме! Када су уфатили двојицу ђе се фатају и довели му их на двор, Краљ Никола се дуго премишљао шта да учини и онда је наредио да их ставе у двије дубоке бачве пуне гована, тако да су им само главе вириле напоље! Потом је Краљ командовао неколицини гардиста да напуне пушке, нациљају право у главе и пуцају! Ова двојица "срећних" несрећника су дубоко удахнули ваздух и хитро заронили док су меци профијукали тик изнад бачви - тачно онуда ђе су им до малоприје стајале главе! Када су изронили онако умазани, дочекао их је презриви укор Краља Николе:
- Тако, оца вам јебем педерскога у вр` гузице, да видите у шта мећете курчеве!

Odgovori