Obuća i odeća

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Kornjaca Rade
Postovi: 3815
Pridružio se: 15 Feb 2014, 08:57
Garaža: Lancia Delta 1.8 Di T-Jet
Lokacija: Bg

Re: Obuća i odeća

Post od Kornjaca Rade » 03 Maj 2016, 17:16

Nego jel si ti nosio tvoje na basketu, kakvi su ti utisci? To su kd8 jel? Citam sad review-ove, dosta ih hvale. Vidim neki pisu da nisu za one sa sirokim stopalom sto meni odgovara, posto mi je stopalo bas usko pa kod vecine patika kad zategnem da mi ne seta unutra, patika se izdeformise i nabora a gornji deo ostane labav pa mi se prsti nazuljaju od mrdanja, a takve su skoro sve koje sam dosad probao :(

Korisnikov avatar
Laki021
Postovi: 13095
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:41
Garaža: BMW 540i xDrive
Lokacija: Zurich

Re: Obuća i odeća

Post od Laki021 » 03 Maj 2016, 17:18

Nisam nosio, u skolama rapust (svake ebene dve nedelje imaju raspust...) pa sala zatvorena a napolju vreme lepo, svaki dan provala oblaka...
Vrlo moguce da ne odgovaraju onima sa sirim stopalom, bas iz toga razloga se mozda meni i svidjaju jer jako lepo i crvrsto drze, pogotovo su na sredini suzene (pogledaj sliku djona i bice ti jasno), onima sa sirokom nogom bi verovatno bile preuske...
Inace da to su KD8.

Slika

Korisnikov avatar
half man
Postovi: 1641
Pridružio se: 22 Jan 2012, 14:17
Garaža: Passat b8 ,Infiniti Fx30d S
Lokacija: Novi Sad

Re: Obuća i odeća

Post od half man » 04 Maj 2016, 09:18

Slika
Uzeo u Becu,top patike .

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8873
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Obuća i odeća

Post od Gaginh0 » 04 Maj 2016, 10:31

Lepe su ovako, ali meni bi se deformisale sigurno jer imam siroko stopalo, a one su iz jednog dela od napred :(
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
half man
Postovi: 1641
Pridružio se: 22 Jan 2012, 14:17
Garaža: Passat b8 ,Infiniti Fx30d S
Lokacija: Novi Sad

Re: Obuća i odeća

Post od half man » 04 Maj 2016, 11:24

Bosanac sa velikim stopalom :mrgreen:

goblin
Banned
Postovi: 3364
Pridružio se: 18 Nov 2014, 23:23
Lokacija: Novi Sad

Re: Obuća i odeća

Post od goblin » 04 Maj 2016, 16:55

Danas sam kupio nekoliko krpica za leto...

Uzeo sam Pal Zileri pantalone (lan/svila), letnje jako lagane i prijatne. Jos nisam imao pantalone od prijatnijeg materijala, bukvalno prijatnije nego da nosim najlaganiju trenerku.
Slika

Slika

Kais Paul & Shark
Slika

Slika

Uzeo sam jos lanenu kosulju Pal Zileri sa interesantnom kragnom i Fabi bele kozne mokasine (iste kakve vec imam ali su se vec malo pohabale a bolje mokasine od Fabi nisam jos nigde nasao).

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8873
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Obuća i odeća

Post od Gaginh0 » 04 Maj 2016, 17:14

half man je napisao:Bosanac sa velikim stopalom :mrgreen:
Poslednjih 10 pokoljenja mi nema veze sa Bosnom, sto se ne moze reci za Hercegovinu :thumbup:
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
superboss
Postovi: 3771
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:09
Lokacija: Speck in the Sea

Re: Obuća i odeća

Post od superboss » 04 Maj 2016, 18:34

goblin je napisao:Danas sam kupio nekoliko krpica za leto...

Uzeo sam Pal Zileri pantalone (lan/svila), letnje jako lagane i prijatne. Jos nisam imao pantalone od prijatnijeg materijala.
Lan je za leto zakon. Narocito u svetlijm bojama, jos se manje greje, a lepo dise.
What i do for the livin'? I live for the livin'.

goblin
Banned
Postovi: 3364
Pridružio se: 18 Nov 2014, 23:23
Lokacija: Novi Sad

Re: Obuća i odeća

Post od goblin » 04 Maj 2016, 18:40

Jeste, leti obozavam da nosim lanene kosulje a imam i nekoliko lanenih majica.
Ali evo sad prvi put kupujem pantalone u kombinaciji lan/svila i cine mi se izuzetno prijatne za nosenje.

Iako leti najvise preferiram da nosim klasicne pamucne polo majice, posto su mi one nekako priklade za svaku situaciju. Mislim da cu sad malo menjati stil i ici na lanene kosulje, i u njima isto mozes da se pojavis gde god pozelis i budes uredan a uglavnom su jos prijatnije za nosenje.
Jedino sto je problem sto moraju da se nose podvrnuti rukavi sto nije uvek prakticno, a kosulju kratkih rukava nikada ne bi obukao, to mi je bas bezveze.

Korisnikov avatar
superboss
Postovi: 3771
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:09
Lokacija: Speck in the Sea

Re: Obuća i odeća

Post od superboss » 04 Maj 2016, 20:33

A ja sam bas neku 'šulju imao, kratkih rukava. To mi je zena kao ''uvalila'' posto sam ja po pitanju oblacenja fazon libo me tuki :mrgreen:

Bila neka svadba užeg člana rodbine, u sred leta....prvo sam bio wtf, ali sam se posle prijatno iznenadio. Em što je lak materijal, em što je tanak i prozračan.

P.S: sad nađoh fotke, slična ovakva boja je bila i pantalona koje sam ja imao.
What i do for the livin'? I live for the livin'.

goblin
Banned
Postovi: 3364
Pridružio se: 18 Nov 2014, 23:23
Lokacija: Novi Sad

Re: Obuća i odeća

Post od goblin » 04 Maj 2016, 20:42

Naravno da bi se najlepse osecao u lanenoj kosulji kratkih rukava, otkopcano par dugmadi...
Nemam nista protiv da neko to nosi, ali eto ja nekako ne volim da vidim kosulje kratkih rukava, ne svidja mi se. Pre cu uzeti kosulju dugih rukava koje cu podvrnuti do laktova (nikako preko, mada tesko i da moze) i to mi je vec OK kezual varijanta koju leti cesto praktikujem.

Medjutim i dalje sam najcesce u polo majicama. Imam nekoliko brendova koje preferiram i uzivam u njima.
Ali sam primetio da se cak prijatnije osecam u lanenoj kosulji dugih podvrnutih rukava nego u pamucnoj polo majici. Pa cu verovatno poceti malo vise da ih forsiram...

Nije ni cudo onim jahtasima sto u vecini slucajeva celo leto po onoj zegi provode u dugim ali sirokim lanenim pantalonama i delimicno raskopcanim lanenim kosuljama dugih rukava, uglavnom svetlijih boja (90% bele). Jednostavno se ljudi prijatno osecaju u tome, a ujedno je dovoljno uredno da se tako pojavis gde god pozelis.

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Obuća i odeća

Post od Delija » 04 Maj 2016, 21:56

Jedini problem lana je guzvanje, tacnije peglanje :)
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14279
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Obuća i odeća

Post od pedja » 04 Maj 2016, 22:25

Ja mislim da imam vise kosulja (sto kratkih, sto dugih rukava) nego majica.
Kada bas upekne, cesto je kosulja dugih rukava bolje resenje nego majica, jer je prijatna, a sunce ne przi direktno po rukama, pogotovo u voznji.

Uglavnom, vina i kosulje kupujem i kada nemam neku potrebu, mada sam poceo da se kontrolisem, delimicno. Najveci uspeh mi je sto sam se zaustavio, kada su u pitanju kosulje po (zelji i) meri. Jednostavno se ne logujem na sajt i zaobilazim ulicu u kojoj je krojac i eto... Malopre sam prosao pored rafa sa vinima i skoro da pogled nisam bacio (ali suzu pustio jesam) :mrgreen:

Korisnikov avatar
half man
Postovi: 1641
Pridružio se: 22 Jan 2012, 14:17
Garaža: Passat b8 ,Infiniti Fx30d S
Lokacija: Novi Sad

Re: Obuća i odeća

Post od half man » 05 Maj 2016, 14:24

Gaginh0 je napisao:
half man je napisao:Bosanac sa velikim stopalom :mrgreen:
Poslednjih 10 pokoljenja mi nema veze sa Bosnom, sto se ne moze reci za Hercegovinu :thumbup:
Jbg Bajo,oprosti.. :P

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Obuća i odeća

Post od Scuderia » 05 Maj 2016, 14:37

half man je napisao:Slika
Uzeo u Becu,top patike .
Uzeo drugar tirkizne i crvene, dobra patika

Slika

Slika

Meni su ove cool, samo bez usa zastave

Slika

Odgovori