Sport

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Markoni
Postovi: 9721
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:47
Lokacija: Београд

Re: Sport

Post od Markoni » 26 Jan 2014, 15:20

Pa nije ni prvi ni poslednji koji stasava kasnije. Nije to nista lose. Kada sam ja bio klinac sampioni i osvajaci turnira su imali po 20 god. Kod zena i manje. Sada je sve drugacije. Ja ga uzimam za ozbiljno i sad. Pa makar imao 30 i kusur.

Tapatalk Post

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Sport

Post od Delija » 26 Jan 2014, 15:26

Ne mogu svi da budu broj 1 sa 23 godine, niti mogu svi da budu broj 1 uopste.

3. na svetu u 29. ihaaaaa... :klanjamse:
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Libero
Postovi: 561
Pridružio se: 23 Jan 2014, 11:39
Garaža: Opel Astra j
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Libero » 26 Jan 2014, 16:55

Kakva je plačipi*ka ovaj Nadal, izgubi i tu se nešto folira, kuka, cmizdri, gleda onako pomračeno...Ne zna sporstki da podnese poraz...
Po tom pitanju Nole je za njega institucija. :plusone:

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Sport

Post od Delija » 26 Jan 2014, 16:58

Mani ga, da se povredio - sigurno da jeste. Da mu je bilo krivo - sigurno da jeste.
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Libero
Postovi: 561
Pridružio se: 23 Jan 2014, 11:39
Garaža: Opel Astra j
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Libero » 26 Jan 2014, 17:01

To samo pokazuje, koliko je sebičan čovek. To nisu osobine džentlmena na terenu.
Ajde da nikad nije osvojio, ajde da mu se ugrožava prvo mesto, nego još čovek čistih 1200 poena će dobiti, Novak izgubio preko 1600 poena. I nešto kao cmizdri... Ma daaaaj... :glavomuzid:

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Sport

Post od Delija » 26 Jan 2014, 17:10

Ja jesam veliki Novakov navijac, ali preterujes.

Normalno je da mu je krivo i normalno je da pokaze emocije - nije od celika - takodje, ni ti ni ja ne znamo koliko ga stvarno jebavaju ledja i da li se mozda uplasio da ce ga to opet odvojiti od terena. Kad krene da servira 120 km/h to definitivno znaci da ga JAKO boli, posto ako je pored terena decacic / klinja na terenu je tigar i definitivno ume da potisne bol...

I Djokovic je plakao kao malo dete kad je morao da preda Del Potru u Davis kupu.

BTW, Mareja sam kao igraca poceo da cenim onda kada se rasplakao u Londonu kad je izgubio finale od Federera - konacno je bio pokazao da je od krvi i mesa.

Federer kad pusti suzu iz aviona se vidi da je usiljeno i totalno vestacki i da se cepi publici...
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Libero
Postovi: 561
Pridružio se: 23 Jan 2014, 11:39
Garaža: Opel Astra j
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Libero » 26 Jan 2014, 17:26

Takođe da sam njegov fan, prvo najbitnije je što je Srbin, a druga stvar naš najveći ambasador i sve ostalo. Što koliko god zli jezici pokušavaju da sebe izdvoje iz bede što će
omalažavati takvu veličinu, kakvu sporstku tako i kao čoveka. Očigledno nam nije dovoljno ni što je bio preko 100 nedelja prvi... :glavomuzid:
Navijam za njega i kad gubi i kad pobeđuje, samo što smo mi generalno najbolji kritičari...Neko voli više fudbal, neko košarku ili neki drugi sport, ja volim tenis.
Naravno da je zaplakao, zato što je uzeo teret cele nacije na sebi, pošto je znao da ako neko drugi izađe na teren da nema šta da traži pored Delpa. Da je on jedini koji je mogao
tad da izvadi situaciju i donese taj odlučujuči poen. To je nešto ljudski i ne znam šta je tu čudno. Samo on zna kako mu je bilo...
Za Mareja, isto smatram da je ok lik, iako me nervira sa onim njegovim gunđanjem...Čovek je prvi Britanac koji je uspeo posle 77 godina, da podigne pehar Wimbldona.
To je ok što je zaplakao, pošto su svi očekivali od njega posle toliko godina da osvoji. Mi ni ne znamo kakav je to teret pošto nismo prošli kroz to.
Izgubio je od Pederera, i logično da je zaplakao.
Federer jednostavno ima veliki kredit što je u novoj Eri najtrofejniji igrač i to ako Nadal ne osvoji još dosta niko mu neće oduzeti to...
On je isto veliki humanitarac i vrv je ok lik van terena. Ali ne što sam ja Srbin, ne što je Nole Srbin, smatram da je Nole nekako univerzalno najkompletniji igrač.
Ne preterujem, disktujemo. Drago mi je da sa nekim mogu konstruktivno da tumačim, nego kad mi neko dođe i pljuje samo po Noletu zbog nekih gluposti koji nemaju veze sa vezom. :pivo:

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Sport

Post od Delija » 26 Jan 2014, 17:30

Ne mozes bas sa mnom o tome da diskutujes posto sam na istoj strani - dovoljno je da kazem da me u firmi par sati posle nekog od retkih Noletovih poraza ne diraju koliko god da gori :D


Pricali smo o debelom i o povredama...
http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kos ... jem-igraca
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Libero
Postovi: 561
Pridružio se: 23 Jan 2014, 11:39
Garaža: Opel Astra j
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Libero » 26 Jan 2014, 17:47

Što mi to nešto poznato. :mrgreen:

Korisnikov avatar
aleksa
Postovi: 3484
Pridružio se: 23 Apr 2012, 13:33

Re: Sport

Post od aleksa » 26 Jan 2014, 18:00

Joffrey Lauvergne novi kapiten Partizana! :bravo:

Korisnikov avatar
Markoni
Postovi: 9721
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:47
Lokacija: Београд

Re: Sport

Post od Markoni » 26 Jan 2014, 19:51

Libero je napisao:Kakva je plačipi*ka ovaj Nadal, izgubi i tu se nešto folira, kuka, cmizdri, gleda onako pomračeno...Ne zna sporstki da podnese poraz...
Po tom pitanju Nole je za njega institucija. :plusone:
Je l' ti je ovo prvi mec koji gledas ili sta?
Covek se povredio i najvise mu je bilo krivo sto je vec u tom momentu video da je nemocan. Mnogi, ukljucujuci i Djokovica, bi u tom momentu predali mec. Nadal je daleko od foliranta, placipicke i svega sto si naveo. Ceo mec posle povrede nije odservirao preko 165 kmh pa je opet uspeo da dobije set. Na kraju je i sam rekao da je Wawrinka zasluzeno pobedio nevezano za povredu. To sto mozda tebe nervira, kao sto mnoge nervira Djokovic ili Federer, nista ne znaci u celoj prici...

Tapatalk Post

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Sport

Post od Floyd » 26 Jan 2014, 20:06

Jes odvratan Nadal kad izgubi, imam osecaj da bi rado pljunuo protivnika kad bi smeo... a jos i onaj njegov ujak (ili sta vec bese) kad pocne da kune :glavomuzid:

Korisnikov avatar
Woodoo
Postovi: 2344
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:12
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Woodoo » 26 Jan 2014, 20:48

aleksa je napisao:Joffrey Lauvergne novi kapiten Partizana! :bravo:
Nadam se da ce da ostane zdrav http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kos ... jem-igraca

Korisnikov avatar
Markoni
Postovi: 9721
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:47
Lokacija: Београд

Re: Sport

Post od Markoni » 26 Jan 2014, 20:50

Floyd je napisao:Jes odvratan Nadal kad izgubi, imam osecaj da bi rado pljunuo protivnika kad bi smeo... a jos i onaj njegov ujak (ili sta vec bese) kad pocne da kune :glavomuzid:
Evo baci oko od 4:00...

https://www.youtube.com/watch?v=-speYaz ... ata_player

...pa ako ti izgleda da bi pljunuo Stanislasa onda OK. A ako ti ne izgleda, onda daj neki link sa nekog drugog meca gde se to vidi...

Tapatalk Post

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Sport

Post od Floyd » 26 Jan 2014, 21:01

Sta ovde trebe da vidim osim da mu je cestitao preko one stvari...

Odgovori