Sport

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30005
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Sport

Post od trojanac » 18 Jan 2012, 19:20

Velika šteta ako se stvarno povuku.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45800
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Sport

Post od Geza » 18 Jan 2012, 20:18

I sa duge strane - Toyota ulazi u Le Mans sa hibridnim vozilom.

Slika
Slika
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Stjepa
Postovi: 2200
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:36
Kontakt:

Re: Sport

Post od Stjepa » 19 Jan 2012, 18:47

:navijamo: :doubleup: :bokser: :bravo:
Ala su prstali golovi!

Korisnikov avatar
profesorPROST
Postovi: 3282
Pridružio se: 13 Jan 2012, 14:50
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od profesorPROST » 19 Jan 2012, 18:50

:sreckovic: :sreckovic: :sreckovic: :sreckovic: :sreckovic: :sreckovic: :sreckovic:

Al' smo razbili Hrvate u vaterpolu :smesko:
Oni samo znaju kad gube da razbiju pesnicom u glavu :thumbdown:
Never Say Never Again

Stjepa
Postovi: 2200
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:36
Kontakt:

Re: Sport

Post od Stjepa » 19 Jan 2012, 19:31

Za mene je cela utakmica bila, sto bi se reklo, na nivou. Hrvatsku reprezentaciju u vaterpolu bas postujem, i utoliko mi je svaka utakmica sa njima slatka jer smo rame uz rame, a obe ekipe kvalitetne (nema dunstera ni u jednom timu). Sve to ima svoju draz.
Prelomna situacija utakmice 3., 4. i 5. gol. (4. i 5. za <30sec). :sreckovic:
I onda 8. gol koji postize Udovicic, finta dostojna igre na suvom, na parketu. :navijamo:
13. veoma bitan gol za ponovno odlepljivanje, i to gol "sa treceg sprata".
Ma to je bre kvalitet. Pritom se gotovo svi igraci ispucali. :sreckovic:
A ona pesnica... Toliko je jadna i nesportska, ni u finalu da se ne desi, ma nikad u sportu... Nebitno izmedju koja dva tima ili reprezentacije. Cist pokazatelj nemoci i psihickog loma samog igraca. Srecom su tu kamere da se sve to lepo memorise ko je kakav (igrac, pojedinac).

nixa
Postovi: 2076
Pridružio se: 10 Jan 2012, 21:52
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od nixa » 19 Jan 2012, 19:36

Uh što volim kad pobedimo ove komšije... :sreckovic: :sreckovic: :sreckovic:

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6242
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Sport

Post od Heineken » 19 Jan 2012, 19:59

:sreckovic: :sreckovic: :sreckovic: :sreckovic: :sreckovic: :sreckovic: :sreckovic: :sreckovic:

Svaka im cast, ulepsali su mi dan.. :zastava: :zastava: :zastava:

Korisnikov avatar
profesorPROST
Postovi: 3282
Pridružio se: 13 Jan 2012, 14:50
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od profesorPROST » 21 Jan 2012, 22:24

Šteta za rukometaše :tuzan:
Never Say Never Again

Korisnikov avatar
Heineken
Postovi: 6242
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:34
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 150
Lokacija: Šid, Srbija

Re: Sport

Post od Heineken » 21 Jan 2012, 22:32

Bas steta, zadnji napad su nam sudije lepo zakuvale.. :palica: :palica:

Korisnikov avatar
Jumbo
Postovi: 647
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:34
Garaža: Kia ceed 1,4; Renault Clio 1,2 TCe; Dacia Logan 1,4
Lokacija: Novi Beograd

Re: Sport

Post od Jumbo » 21 Jan 2012, 23:40

Evo vratio sam se iz Arene i utisci su vrlo pomesani.
Moram da spomenem prvo utakmicu Makedonija-Danska. E onako se navija za svoju zemlju. Makedonci su lepo difuzno bili rasporedjeni u celoj Areni i napravili su takvu atmosferu da je ono za pamcenje. Prosto me posle bilo sramota kako je ono posle toga izgledalo. Danci dobise utakmicu u poslednjim sekundama na cisto neiskustvo Makedonaca. Inace jedna poveca grupa Danaca je bila na severnoj strani i izgledala je kao grupa klinaca i penzionera na izletu. Ono njihovo "navijanje" je bilo smesno. Najinteresantniji je bio jedan Danac (sam) u mojoj blizini okruzen sa svih strana Makedoncima. Izgledalo je kao u onoj reklami "nije svejedno"

E sad nasa utakmica.
Da nisam bio na onoj utakmici pre rekao bih da je atmosfera bila dobra, a ovako mogu da kazem SRBI SRAM NAS BILO.
Prvo publike je manje bilo nego na prethodnoj utakmici. Pa ne mogu da zamislim da iz jedne Makedonije koja ima 1,5 miliona Makedonaca dodje vise ljudi u Arenu nego iz Beograda koji ima isto toliko stanovnika, a da ne spominjem celu Srbiju. SRAM NAS BILO.
A i ovo sto je doslo kao da je doslo u pozoriste ili bioskop, a ne na utakmicu na kojoj igra SRBIJA na evropskom prvenstvu. Ja se bre ubi od dranja (sada uopste nemam glasa), a oni oko mene, osim par izuzetaka koji su se takodje drali, me gleda i pita se sta mu je jel lud. Pa je..te nisam dosao u pozoriste vec na utakmicu da navijam za svoju zemlju. SRAM NAS BILO.
A tek organizacija samog dogadjaja je tek katastrofa. Samo se gleda kako da se uzmi pare i nista vise. SRAM IH BILO.

Sto se tice same utakmice nasi su odigrali mozda najbolje poluvreme u poslednjih 10-15 godina, a posle je doslo do pada. A i sudije su prica za sebe. Onaj celavi je navlacio za Nemce da te bog sacuva, a onaj drugi za nas, ali manje. Imam utisak da je ova utakmica morala zavrsiti nereseno bez obzira na igru nasih.
Sad nam treba jos dva boda iz preostale dve utakmice sa Svedskom i Makedonijom, a cak u nekom spletu okolnosti i rezultata cak i jedan bod bi nam mogao biti dovoljan.

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od NexT » 21 Jan 2012, 23:52

Da, da, inace nam je takva publika... Mora da se desi neko finale da bi se navijalo kako treba...

Jedino gde me je odusevila publika bili su polu i finale, kad su devojke igrale odbojku, EP. Pre toga su tribine bile polu-prazne...

Za nekoga ko ima vrhunske sportiste, publika na domacem terenu je :thumbdown:

Secam se kad su momci igrali u Becu, bila je 3x bolja atmosfera...

Cherokee
Postovi: 1536
Pridružio se: 17 Jan 2012, 21:35
Garaža: Audi A4 B9 Avant 2.0TDI
Lokacija: München

Re: Sport

Post od Cherokee » 22 Jan 2012, 01:13

NexT je napisao:Da, da, inace nam je takva publika... Mora da se desi neko finale da bi se navijalo kako treba...

Za nekoga ko ima vrhunske sportiste, publika na domacem terenu je :thumbdown:
Pa vidite kako je sport npr propracen.....
Otidite na sajt npr Blica koji je u Srbiji jedan od najcitanijih online portala, i vidite kako se prati....
Ranije uvek kada se odigrava neko svetsko ili evropsko prvenstvo, bude poseban tab na naslovnoj strani, gde mozes odmah otici i procitati gomilu vesti konkretno vezano za to.... Sada toga nema, vec moras otici u sport sekciju, i tamo vest o rukometu bude 10-15 po redu, bitnije da je stavljeno da je neko presao iz nekog sklj kluba u Crvenu zvezdu ili Partizan.... :roll: Sreca pa ima televizijskog prenosa, bar tu nisu prosli kao vaterpolisti :uf:

Sto se tice rukometa, zaboravljaju ljudi (a i novinari) koliko smo uspesni bili u rukometu pre 10-15 godina, u svetu smo bili medju 5 najboljih reprezentacija... Ko prati neka se seti vremena kada su igrali Sterbik, Skrbic, Perunicic itd...

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30005
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Sport

Post od trojanac » 22 Jan 2012, 07:32

Potpuno se slažem sa komentarom vezanim za medijsku ispraćenost evropskog prvenstva. Najznačajni i najveći sporstki događaj u Srbiji ove godine, a ono kao da se igra u Danskoj. Na sajtu već spomenutog Blica, poseban tab za AO2012, a o rukometu tu i tamo ponešto. O penzionerskom navijanju ne mogu da komentarišem jer ne idem na utakmice, ali je očigledno da nam je publika prilično "mrtva", ne samo sada, već je to česta pojava. Ja bi onim navijačima KK Partizan koji prave fenomenalnu atmosferu u Pioniru džabe delio karte samo da dođu u Arenu i navijaju kad igra reprezentacija. :smesko:

Što se tiče same utakmice, pratio sam i smatram da smo odlično igrali i da treba biti zadovoljan i nerešenim rezultatom. Suđenje nije bilo na nivou EP, ali na to smo već navikli, pa ne treba ni da nas čudi, niti bude opravdanje. Svaka čast momcima na borbenosti i zalaganju, izborili su 1 bod, a siguran sam da ćemo uzeti još 2 boda, ako ne i više.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
bane valjevo
Postovi: 3224
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:57
Garaža: Hyundai Getz 1.3b
Lokacija: Beograd-Valjevo

Re: Sport

Post od bane valjevo » 23 Jan 2012, 19:06

Nasi izgubili od Crnogoraca u vaterpolu, i time su izbacili Hrvate iz takmicenja...

Dve fore...

-Sta ispadne kada se dogovore Srbi i Crnogorci?

-Pa Hrvati...



Kakva je to ljubav kad Hrvati navijaju za Srbiju?
Neuzvraćena
http://www.felicity.edu.rs" onclick="window.open(this.href);return false;

Korisnikov avatar
Mauritius
Postovi: 39
Pridružio se: 14 Jan 2012, 16:43

Re: Sport

Post od Mauritius » 23 Jan 2012, 21:30

Slika

Uploaded with ImageShack.us

Odgovori