Sport

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Kass
Postovi: 205
Pridružio se: 23 Avg 2017, 21:59

Re: Sport

Post od Kass » 18 Jan 2022, 14:47

Dobro je videti da stavovi i dalje daju potpuno obrazlozenje stanja u drustvu. Izgleda da ce se pre africka plemena pomeriti od "morala africkog plemena" nego mi.

Moralno je kad mi njima spalimo selo i silujemo koze, dok je potpuno nemoralno kad oni to urade nama!

Korisnikov avatar
Woodoo
Postovi: 2344
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:12
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Woodoo » 18 Jan 2022, 14:59

nidza je napisao:
18 Jan 2022, 13:42
@Woodoo , nije to sad argument.
U pravu si Nidzo, postavio sam to zbog matematicara. Nije za ovu temu.

Korisnikov avatar
Apex
Postovi: 293
Pridružio se: 15 Sep 2018, 09:32
Garaža: Smart For Two MK2

Re: Sport

Post od Apex » 18 Jan 2022, 15:25

Meni je najveći bedak što gubi prvo mesto gotovo sigurno a znači mu svaki dan da postavi apsolutni rekord.

I što je povukao sa sobom još par njih da ne bi ispalo da su se samo na njega okomili.

Ono što mi je stvarno čista politika bez diskusije jeste što jedna teniserka nije mogla da učestvuje jer ruska vakcina nije priznata u AU. Tu stvarno nije mogla ništa drugo da uradi kad se već vakcinisala, ne može paralelno da uzme i Fajzer. Mislim može ali nije preporučljivo.

ikac2000
Postovi: 5857
Pridružio se: 08 Jul 2012, 22:50

Sport

Post od ikac2000 » 18 Jan 2022, 15:42

[mention]grujicd [/mention] napisali su u istom tekstu u Spiglu to isto sto si rekao za datum downloada kao mogucnost, ali i za serijski broj koji je sumnjiv, tako da nisu neobjektivni.

U sustini ceo slucaj skroz deluje kao velika mucka sa cinjenicne strane kod Noleta, jer ili je amaterski odradjen “PCR”, ili je pozitivan isao okolo plus intervju, za koji se i sam izvinio, sto nikako ne opravdava postupak u slucaju da je istinit, i to je ono sto mu cini stetu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Sport

Post od Delija » 18 Jan 2022, 16:13

Apex je napisao:
18 Jan 2022, 15:25
Meni je najveći bedak što gubi prvo mesto gotovo sigurno a znači mu svaki dan da postavi apsolutni rekord.
Nece ga tu niko vise stici - nikada.
Samo jos jedan GS i to je to. Moze da im pokaze onu stvar.
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8808
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Sport

Post od Gaginh0 » 18 Jan 2022, 16:22

Pod uslovom sa razna bratsva i duboke države ne zaključaju sve Grand slam-ove...
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Sport

Post od Delija » 18 Jan 2022, 16:25

Posle kise uvek sine sunce.

Proci ce i ovo sranje. Nece biti mladji, ali ne verujem da ce jos dugo trajati.
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od starac vujadin » 18 Jan 2022, 16:56

Samo Đoković zna šta ga trenutno najviše motiviše, javnost o tome može da spekuliše. On je već sada statistički nauspešniji teniser svih vremena. Opet, nemojte imati iluzije koliko god je moguće pokušavaće da mu to umanje, ospore i tako protokom vremena će ljudi imati neku drugu percepciju u glavi, makar imao i 25gs. Kao što danas omladina na zapadu ima percepciju da je za pobedu u II sv.ratu najveću zaslugu ima američka vojska, a meposredno posle II.sv, rata taj isti narod je smatrao da je SSSR najzaslužniji da bi taj procenat uverenja padao tokom decenija. Manje zvanja kao počasni gost na svetkovinama, sekundi manje na klipovima, pasus manje u sportskim enciklopedijama, prećutkivanje u ispovestima, sve malo po malo, subliminalno i tako će on uvek biti "jedan od najvećih", a ne "najveći"...i na to bi trebalo da se pripremimo i da se ne nerviramo. Kad je Ivan Lendl bio svetski no.1 on je bio sistemski prećutkivan. Da li će napraviti kompromise sa samim sobom radi daljih rekorda i pobeda videćemo...nadam se da neće i da će ostati čvrst i da neće padati u vatru i da će biti strpljiv. Na dalji rok mislim da će iz ovog izaći kao pobednik, kao što je Muhamed Ali izašao kao pobednik protiv sistema posle 4 godine...ovaj sistem je sada zajebaniji nego tadašnji američki, ali ima bolju početnu poziviju nego Muhamed Ali. Kajri Irving ih je "pobedio" posle par meseci...pri tome je čovek daleko diskutabliniji u svojim stavovima od Đokovića, ali je Amerikanac i crnac što je sada društveno poželjno i protežirano. Vrlo je moguće da će propustiti celu ovu sezonu, a sledeće videćemo. Nije ni on više u cvetu mladosti i vrlo je moguće da je ovih 20 gs ono što je osvojio. Možda će izgubiti i nekog sponzora, ali to ne treba shvatati kao tragediju, a isplatiće mu se na drugu loptu. Uvek ima ko će da uleti. Videćemo da li će da juri još neke rekorde, da li će da igra iz zadovoljstva ili da odrađuje zbog sponzorskih ugovora, sa odjebe sve i ode da grli drveće i da se penje na piramide ili će da vodi svetsku revoluciju. U svakom slučaju su ga oni ovim svojim potezom stavili u red sportista čiji značaj izlazi iz čisto sportskog okvira kao što su Jesse Owens, Muhamed Ali ili Maradona, npr a to je posebno društvo.
Poslednja izmena od starac vujadin u 18 Jan 2022, 17:01, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Sport

Post od Delija » 18 Jan 2022, 16:59

Lepo receno, Starce! :thumbup:
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...


Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23799
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Sport

Post od dragvorl » 18 Jan 2022, 19:57

Obratite paznju sta pisete i politiku ostavite po strani, jer su se neki previse oslobodili.
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Sport

Post od Delija » 18 Jan 2022, 21:26

Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Kass
Postovi: 205
Pridružio se: 23 Avg 2017, 21:59

Re: Sport

Post od Kass » 19 Jan 2022, 17:28

starac vujadin je napisao:
18 Jan 2022, 16:56
Samo Đoković zna šta ga trenutno najviše motiviše, javnost o tome može da spekuliše. On je već sada statistički nauspešniji teniser svih vremena. Opet, nemojte imati iluzije koliko god je moguće pokušavaće da mu to umanje, ospore i tako protokom vremena će ljudi imati neku drugu percepciju u glavi, makar imao i 25gs. Kao što danas omladina na zapadu ima percepciju da je za pobedu u II sv.ratu najveću zaslugu ima američka vojska, a meposredno posle II.sv, rata taj isti narod je smatrao da je SSSR najzaslužniji da bi taj procenat uverenja padao tokom decenija. Manje zvanja kao počasni gost na svetkovinama, sekundi manje na klipovima, pasus manje u sportskim enciklopedijama, prećutkivanje u ispovestima, sve malo po malo, subliminalno i tako će on uvek biti "jedan od najvećih", a ne "najveći"...i na to bi trebalo da se pripremimo i da se ne nerviramo. Kad je Ivan Lendl bio svetski no.1 on je bio sistemski prećutkivan. Da li će napraviti kompromise sa samim sobom radi daljih rekorda i pobeda videćemo...nadam se da neće i da će ostati čvrst i da neće padati u vatru i da će biti strpljiv. Na dalji rok mislim da će iz ovog izaći kao pobednik, kao što je Muhamed Ali izašao kao pobednik protiv sistema posle 4 godine...ovaj sistem je sada zajebaniji nego tadašnji američki, ali ima bolju početnu poziviju nego Muhamed Ali. Kajri Irving ih je "pobedio" posle par meseci...pri tome je čovek daleko diskutabliniji u svojim stavovima od Đokovića, ali je Amerikanac i crnac što je sada društveno poželjno i protežirano. Vrlo je moguće da će propustiti celu ovu sezonu, a sledeće videćemo. Nije ni on više u cvetu mladosti i vrlo je moguće da je ovih 20 gs ono što je osvojio. Možda će izgubiti i nekog sponzora, ali to ne treba shvatati kao tragediju, a isplatiće mu se na drugu loptu. Uvek ima ko će da uleti. Videćemo da li će da juri još neke rekorde, da li će da igra iz zadovoljstva ili da odrađuje zbog sponzorskih ugovora, sa odjebe sve i ode da grli drveće i da se penje na piramide ili će da vodi svetsku revoluciju. U svakom slučaju su ga oni ovim svojim potezom stavili u red sportista čiji značaj izlazi iz čisto sportskog okvira kao što su Jesse Owens, Muhamed Ali ili Maradona, npr a to je posebno društvo.
Au ja sam zapanjen, kakva analitika za ispred drakstora.

Ladno si uporedio coveka koji je odbio da se ponasa kao zivotinja i ubija druge (i bio spreman da snosi posledica ze to) sa covekom koji odbija da se ponasa ko civilizovano bice i odbija da snosi posledice do nivoa falsifikovanja testova i ostalih budalastina.

Genijalno...

Korisnikov avatar
Grujic
Moderator
Postovi: 13155
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:39
Garaža: Bmw 320d e90 & 316i E36 Kupe
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Grujic » 19 Jan 2022, 17:41

A gledao si kako falsifikuju test pa to možeš da tvrdiš?

ftj
Postovi: 13026
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od ftj » 19 Jan 2022, 17:58

Pa jesi ispratio pricu oko testa?

Ok razumem ja da su ljudi fanovi al malo racionalnosti je ipak neophodno. Vise postujem die hard fanove koji su u fazonu pa sta ako je falsifikovao, australijanci su tamo naselili robijase i sta ti ja znam.

Odgovori