Sport

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Sport

Post od Delija » 17 Jun 2021, 15:35

Naravno da nije duzan nista.
Njegovo puno pravo je da radi sta hoce.
I moje pravo kao nekom ko je gledao bar jedno 100 njegovih utakmica (a verovatno i vise) i navijao za glupi Denver je da kazem da je ispao sisa.

Jedino kako bih mogao da mu oprostim je ako (vrlo) uskoro ocekuje bepca :)
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Vladapetr » 17 Jun 2021, 15:39

Da, to je otprilike isto

On je potreban reprezentaciji, reprezentacija njemu nije. U takvoj sitaciji bilo kakvo uslovljavanje i prozivanje će napraviti kontra efekat. Ja bih to iskreno i voleo, da nikad više ne zaigra. Ova reprezentacija (čitaj: ovi navijači) ga ne zaslužuju.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Sport

Post od Delija » 17 Jun 2021, 15:41

Ponovicu ovu sliku - ni ovim ljudima reprezentacija nije trebala, ali im je trebao grb svoje zemlje na grudima!

Slika

A nije ni ovima...

Slika

Slika

Slika
Poslednja izmena od Delija u 17 Jun 2021, 15:46, izmenjeno 2 puta ukupno.
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Korisnikov avatar
Kornjaca Rade
Postovi: 3812
Pridružio se: 15 Feb 2014, 08:57
Garaža: Lancia Delta 1.8 Di T-Jet
Lokacija: Bg

Re: Sport

Post od Kornjaca Rade » 17 Jun 2021, 15:43

Vlado nema potrebe da preterujes koliko dugo nije imao odmor i koliko je odigrao zaredom utakmica. Prosle godine su imali skoro 4 meseca korona pauze i posle finala konferencije vise od tri meseca do pocetka nove sezone. Sedam meseci ukupno, mnogo vise nego inace.

Jednostavno ga boli djoka za reprezentaciju i nema potrebe da se izmisljaju razlozi, ne da klub, odmor i sl.


Poslednja izmena od Kornjaca Rade u 17 Jun 2021, 15:43, izmenjeno 3 puta ukupno.

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Vladapetr » 17 Jun 2021, 15:44

Za te zemlje i njihove navijače bih i ja igrao, za ovu ne bih. Znam, do mene je

@Kornjaca Rade jel to umor od nedavno postao univerzalno merljiva kategorija, pa se lako odredi ko jeste a ko nije umoran?
Zašto top igrači uopšte izlaze iz igre, pogotovo kad je u pitanju važan meč, kad su imali 4 meseca odmora pre toga? Logiko, eve me.
Ti i ja smo isto umorni nakon npr sat vremena treninga?

Suma sumarum: ili se oseća umorno, što treba poštovati, ili je u pitanju nešto drugo što ne želi da kaže. Ako je ovo drugo, tada bi normalna reakcija bila da se zapitate (ja ne, mene se to svakako ne tiče) zašto neko nema poverenja u vas navijače i ne želi da bude iskren.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk


Poslednja izmena od Vladapetr u 17 Jun 2021, 15:44, izmenjeno 1 put ukupno.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Sport

Post od Delija » 17 Jun 2021, 15:46

Pa ti onda hvataj sturu i seli se u te druge zamlje. Sta ces ovde?
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

gazza
Banned
Postovi: 2781
Pridružio se: 01 Okt 2012, 12:38
Garaža: Suzuki S-Cross 4x4 1.6TD Sergio Celano
Lokacija: Vracar/Limnos

Re: Sport

Post od gazza » 17 Jun 2021, 15:51

@ delija

+ milion

dečko je asocijalni bolid koji laže evo već 4. godinu otkako ga je 2017 zalizani smrad odjavio za tadašnje EP. dve godine kasnije je otišo na SP u kinu sa 30 kg viška u totalnoj qrcobolji pa smo tako i prošli. ko se ne seća šta je miško tada rekao, da ima još 10 takmičenja na kojima će jokara igrati, neka se sada iznenađuje.

enivejz, to može biti samo onaj ko ima pamćenje čovečije ribice i inteligenciju gliste.

žalim samo one koji su ove godine 100x džedžili noću da ga gledaju a sad su razočarani. kao ciganu xxx puta mi je draži kao igrač bogdan od njega, on ima svako pravo da odjavi (iako nije pitjka pa da to uradi).

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Vladapetr » 17 Jun 2021, 15:55

Delija je napisao:Pa ti onda hvataj sturu i seli se u te druge zamlje. Sta ces ovde?
Čim budem osetio potrebu za pomoći oko planova za svoj dalji život, tebe ću prvog kontaktirati Slika

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

gazza
Banned
Postovi: 2781
Pridružio se: 01 Okt 2012, 12:38
Garaža: Suzuki S-Cross 4x4 1.6TD Sergio Celano
Lokacija: Vracar/Limnos

Re: Sport

Post od gazza » 17 Jun 2021, 15:58

"ZaŠTo NEko neMa pOVeRenJa u NAs naVIjaČE i nE ŽEli Da bUdE iSKRen"

:dobarvic:

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Vladapetr » 17 Jun 2021, 16:00

U tvom svetu je svaki oblik samopreispitivanja osudjen na nerazumevanje i podsmeh, to ne moraš da ponavljaš

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

gazza
Banned
Postovi: 2781
Pridružio se: 01 Okt 2012, 12:38
Garaža: Suzuki S-Cross 4x4 1.6TD Sergio Celano
Lokacija: Vracar/Limnos

Re: Sport

Post od gazza » 17 Jun 2021, 16:02

ti si samopreispitivanje doktorirao na slučaju krova koji prokišnjava :kezo:

no, za razliku od toga deluje da se baš razumeš u sport..... i konkretan slučaj :cool!:

Korisnikov avatar
Kornjaca Rade
Postovi: 3812
Pridružio se: 15 Feb 2014, 08:57
Garaža: Lancia Delta 1.8 Di T-Jet
Lokacija: Bg

Re: Sport

Post od Kornjaca Rade » 17 Jun 2021, 16:03

Pa Vlado ti si prvi pricao o umoru i broju odigranih utakmica, kao da znas kako se on oseca. Svakako obojica nagadjamo.

Ja sam odgledao bar 70% njegovih utakmica ove godine, pri kraju i u playoffu sve i nije mi delovalo nimalo premorno i istroseno. Vidi se da je u nikad boljoj formi. Itekako su vodili racuna da ga ne preforsiraju ni u jednoj utakmici. Pogotovu sto je ove sezone mogao da odigra jos potencijalnih 15ak utakmica da su stigli do kraja.

Ja samo hocu da kazem da ne verujem u razloge neigranja i imam pravo na to :) . Mozda i nisam u pravu.



Poslednja izmena od Kornjaca Rade u 17 Jun 2021, 16:03, izmenjeno 4 puta ukupno.

gazza
Banned
Postovi: 2781
Pridružio se: 01 Okt 2012, 12:38
Garaža: Suzuki S-Cross 4x4 1.6TD Sergio Celano
Lokacija: Vracar/Limnos

Re: Sport

Post od gazza » 17 Jun 2021, 16:04

e tih 15 bi sigurno propustio, kaže da je premoren :delete:

Korisnikov avatar
Delija
Postovi: 18945
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:48
Garaža: BMW M340i | Honda CR-V
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Sport

Post od Delija » 17 Jun 2021, 16:04

Slika
Life is not measured by the number of breaths you take but by the moments that take your breath away...

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Vladapetr » 17 Jun 2021, 16:11

Kornjaca Rade je napisao:Pa Vlado ti si prvi pricao o umoru i broju odigranih utakmica, kao da znas kako se on oseca. Svakako obojica nagadjamo.

Ja sam odgledao bar 70% njegovih utakmica ove godine, pri kraju i u playoffu sve i nije mi delovalo nimalo premorno i istroseno. Vidi se da je u nikad boljoj formi. Pogotovu sto je ove sezone mogao da odigra jos potencijalnih 15ak utakmica da su stigli do kraja. Itekako su vodili racuna da ga ne preforsiraju ni u jednoj utakmici.

Ja samo hocu da kazem da ne verujem u razloge neigranja i imam pravo na to :) . Mozda i nisam u pravu.
Još jednom: profesionalni sportisti i bivši reprezentativci ne sumnjaju u njegovo objašnjenje, online selektori svi do jednog sumnjaju. Meni dovoljno Slika

Kako su vodili računa da ga ne preforsiraju? Odigrao je sve mečeve ove sezone, prvi je na listi u NBA po ukupnom broju minuta. Od drugoplasiranog ima 400min više, od osmog na listi čak 800 minuta više. Jel to znači da je Jokić fizički najspremniji igrač u NBA, ako je "bez forsiranja" odigrao toliko više od svih ostalih?

Da, mogao je teorijski da odigra još 15 utakmica. I odmah nakon toga mu sleduje pauza nakon koje opet treba da odigra još 100-njak utakmica, gde puca na osetno bolji rezultat nego ove godine. Zaista, što tu pauzu ne bi potrošio na još jedno takmičenje...

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk


Poslednja izmena od Vladapetr u 17 Jun 2021, 16:11, izmenjeno 1 put ukupno.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Odgovori