Sport

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Vladapetr » 20 Jan 2022, 10:50

Hvala na lepim rečima. Trudiću se da ne izneverim u narednim diskusijama, ako do njih uopšte i dođe
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
carov2
Postovi: 4123
Pridružio se: 23 Apr 2012, 20:24
Garaža: Audi A4
Lokacija: Pirot, Kladovo
Kontakt:

Re: Sport

Post od carov2 » 20 Jan 2022, 10:56

Ma šta da dođe, to ne dolazi...diskusije se same prave.

Sent from my LE2120 using Tapatalk


Kass
Postovi: 205
Pridružio se: 23 Avg 2017, 21:59

Re: Sport

Post od Kass » 20 Jan 2022, 10:57

carov2 je napisao:
20 Jan 2022, 10:20
Kass je jako oštar i neprijatan za nekoga ko ima samo 30ak postova na ovom forumu.

Sve može da se napiše drugačije, a ne da isijava negativnost i mržnja iz postova, kao što kaže Grujić.



@Vladapetr recimo gospodin sa manirima u poređenju iako se svuda meša i svadja. Slika

Sent from my LE2120 using Tapatalk
kritika stoji, nazalost desilo se da me na ucesce usled nedostatka vremena skoro uvek povuce nesto sto mi uzasno digne pritisak i onda postovi ispadnu kakvi ispadnu stilski. Sto se tice sadrzaja i cinjenica iza toga stojim bezrezervno.

Inace pratim redovno napisano i kvalitet ljudi ovde prisutnih je za par nivoa iznad bilo cega na nasem internetu. Zbog toga me jos vise pogodi kad dodje do tumacenja kao u ovoj temi.

Korisnikov avatar
DukeNS
Pobednik Garaža - Head 2 Head lige
Postovi: 7024
Pridružio se: 26 Nov 2012, 17:07
Lokacija: Ravnica

Re: Sport

Post od DukeNS » 20 Jan 2022, 11:02

Geza je napisao:
20 Jan 2022, 09:40
Ja ako već imam lovu da platim namešteni PCR test, dao bih još 5 puta toliko za potvrdu u vakcinaciji. Ne bih se ponižavao po belom svetu i trpeo kritike.


Moglo je za 300€ da se odradi kod nas. Verujem da bi njemu dali i besplatno. :mrgreen:

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Vladapetr » 20 Jan 2022, 11:05

Ta dva se suštinski razlikuju. Pozitivan rezultat PCR testa je nešto što svakome može da se desi, pa je muljanje PCR-a ok.
Vakcinisanje je neprihvatljivo za "slobodoumnog" čoveka, izvaditi papir na kojem piše da si primio bocu je ultimativni greh.
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

nick79
Postovi: 447
Pridružio se: 27 Feb 2014, 07:26
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od nick79 » 20 Jan 2022, 11:10

Ja neću ulaziti u to da li je Đoković platio ili ne PCR test, da li je trebalo da traži da mu daju i potvrdu o vakcinaciji ili da je kupi, niti mogu da polemišem sa ljudima koji u jednoj rečenici prozovu “tamo nekog prebacivača loptice” a u narednoj pominju silovanja.

Najporaznija je u celoj priči za mene sledeće:
1) svi podrazumevamo da je moguće kupiti ili dobiti PCR test, ukoliko si poznat
2) svi podrazumevamo da je moguće kupiti ili dobiti potvrdu o vakcinaciji ukoliko si poznat
3) na ovaj način nas dozivljavaju manje više i svi ostali, pa čak i zemlje kao sto je australija

I na ovako banalnom primeru se vidi nepostojanje institucija i sistema. I ovo nije od juče - ovo traje poslednjih 40 i više godina, i trajace na žalost i dalje jer se samo kurta i murta menjaju i biće tako sve dok neko ne zaglavi tešku robiju. I nemoj slučajno da mi je neko prebacio autosovinizam jer nema veze sa time.

Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Vladapetr » 20 Jan 2022, 11:19

Bukvalno tako. Najgore je što ne moraš biti poznat, dovoljno je da hoćeš da platiš. Nema kombinacija baš na svakom ćošku ali se ne moraš polomiti od potrage, za čas se nađe.

I onda kad pročitam kako smo mi "slobodni" prvi na pamet mi padne onaj rahmetli narkoman što je Valjevu polupao silna vozila a osećao se "oslobođeno" Slika

There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.


Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21045
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Sport

Post od nidza » 20 Jan 2022, 19:46

Zato što su svi skrenuli sa mozgom. Postajem polako antivakser od svih ovih gluposti. :rofl:

Odavno vakcinisan, a bolestan ima prednost na ulasku u zemlje zapadnog sveta, ali vakcinisan njima prihvatljivim vakcinama, u odnosu na potpuno zdravog čoveka, vakcinisanog vakcinom istočnih proizvođača ili nevakcinisan, koji je preležao bolest laganezi. Izgubili su se u poenti vakcinacije, stavljajući birokratiju iznad zdravlja.

Ova glupost će uskoro da prestane. Njihov narod će ih pojesti ako nastave.

Korisnikov avatar
dag81
Postovi: 7234
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:09
Garaža: BMW1 118d i Doblo JTD radna makina :)
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Sport

Post od dag81 » 20 Jan 2022, 20:43

Kad ste vec sve opljuvali, pogotovu Djokovica. Niste posli od najosnovnije stvari, sto nije platio, dobio serftifikat da je vakcinisan? Mogao je 100% to da resi u bilo kojoj zemlji sveta.
Pametnom dosta.
Vakcina nije obavezna,cak je i SZO izjavila to nedavno, potvrdila.
Sto kaze Nidza, cudni su neki vakcinisani, bas cudni ljudi postali.

Послато са SM-G991B помоћу Тапатока




lami
Postovi: 3257
Pridružio se: 19 Feb 2017, 15:34
Lokacija: Smederevo

Re: Sport

Post od lami » 20 Jan 2022, 20:51

Pa receno je vec vise puta, covek propagira neke svoje vrednosti, ako bi nabavio sertifikat za vakcine, bez obzira prevarom ili da primi vakcinu, on bi pogazio to sto propagira.
Nije da moze da kupi sertifikat i ide okolo i vice: nisam se vakcinisao stvarno, to je zbog ovih...
Ovako sa ovim PCR-om koji je po svemu sto se moze videti falsifikovan i to sa najvise instance, nije pogazio tu neku svoju pricu.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
Vladapetr
Postovi: 9821
Pridružio se: 26 Jan 2013, 10:50
Garaža: Skoda Kodiaq 2.0 TDI L&K / Jeep Compass 1.3 DDCT
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od Vladapetr » 20 Jan 2022, 21:01


nidza je napisao:Ova glupost će uskoro da prestane. Njihov narod će ih pojesti ako nastave.
Kad čujem kako publika reaguje na Kiriosa, rekao bih da taj narod ima potpuno druge ideje na pameti.
dag81 je napisao: Sto kaze Nidza, cudni su neki vakcinisani, bas cudni ljudi postali.

Послато са SM-G991B помоћу Тапатока
SlikaSlikaSlika
Sve super, samo što to nije rekao. Ali si to tako razumeo, što je babi milo to joj se i snilo Slika

There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.

Korisnikov avatar
Markoni
Postovi: 9712
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:47
Lokacija: Београд

Re: Sport

Post od Markoni » 21 Jan 2022, 06:00

Miomir gazi

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk


Korisnikov avatar
pedja
član 001
Postovi: 14141
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:52
Garaža: SX4 1,6/120 TNG
Lokacija: Beograd

Re: Sport

Post od pedja » 22 Jan 2022, 07:51

Kako to rade žene:




TapaT



Odgovori