Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
antivenom
Banned
Postovi: 541
Pridružio se: 18 Mar 2019, 13:06

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od antivenom » 22 Jun 2020, 14:44

Money, money

Послато са ONEPLUS A3003 помоћу Тапатока


Korisnikov avatar
grujicd
Postovi: 8367
Pridružio se: 16 Jan 2012, 13:32
Garaža: Honda Jazz 1.4 2007 & CR-V 2.0 2012
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od grujicd » 22 Jun 2020, 14:47

Jedan deo neće SNS i glasao bi za bilo koga ko ima šanse da ih pobedi, bez obzira što mora da sarađuje sa njima. Jedan deo je zadovoljan besplatnim programima za novobeograđane (škole plivanje, glume, jezika, izleti za penzionere...). Vidim da se mnogi po tviteru iščuđavaju time što bi neko glasao za njega i nije mi baš jasno. Meni lično odgovara što mogu da ga čujem da priča (što je prilično retko), a da ne poludim u roku od tri sekunde kao za gro ostalih političara. Znam, dosta nizak kriterijum ali šta ćeš.

Korisnikov avatar
member
Postovi: 3673
Pridružio se: 17 Jul 2012, 15:19

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od member » 22 Jun 2020, 14:50

Lako za 2 miliona glasova za AV.
Lako i za SPS.
Sve to ima neko objašnjenje. U ovom slučaju nebitno.

Mene zanima kako Šapić dobije toliko glasova (koliko ih već dobije) na NBG?
Kako ?
Tip je bio top vaterpolista. I to je sjajno!
Ali tip je elementarno nepismen. Glup i alav! On je je u predizborni spot stavio snimak od pre 10-15 godina kako postiže gol na utakmici. I eto,kaobajagi, glasajte za mene.

Korisnikov avatar
Heinz
Postovi: 19262
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8
Lokacija: Voždovac

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Heinz » 22 Jun 2020, 14:56

A to što je falš dr nauka nikom ništa?

Korisnikov avatar
member
Postovi: 3673
Pridružio se: 17 Jul 2012, 15:19

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od member » 22 Jun 2020, 15:04

To je tek bonus.
Ali niko se time nije bavio jer je eto, nebitan. Ali evo sad ispade itekako bitan čovek.

Tip je glup ko kurac, gledao sam ga pre neki dan kod Olje Bećković. On vrti svojih 10ak rečenica i to mu je sve.
Olja ga uopšte čačkala, ne znam zašto. I to mi je bilo nekako čudno.
Njega bi osrednji gimnazijalac ispreskako da ne zna gde je desno.
Ali eto, ode on pravo u Skupštinu. Do sinoć nisam ni znao da je njemu zdesna Glišić, a s leva Dmitrović. Jebote.

Korisnikov avatar
Kornjaca Rade
Postovi: 3812
Pridružio se: 15 Feb 2014, 08:57
Garaža: Lancia Delta 1.8 Di T-Jet
Lokacija: Bg

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Kornjaca Rade » 22 Jun 2020, 15:10

Pizda klasicna uvek bio, i kao igrac i kao politicar.


Korisnikov avatar
member
Postovi: 3673
Pridružio se: 17 Jul 2012, 15:19

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od member » 22 Jun 2020, 15:14

Pa jesi ti dao više golova od njega za Srbiju pa imaš osnovu da mu kažeš da je pizda?
Ne razumem.

ftj
Postovi: 13038
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od ftj » 22 Jun 2020, 15:21

Očigledno se neke druge vrednosti traže u politici. Eto čovek je dobro igrao vaterpolo, lepo izgleda i oće da pripreti da se pobije, dovoljno za 4%.

Sad smo u ekipi sa putinom i lukašenkom, treba toga biti svestan. Al opet nismo ni tolko ludi da iznedrimo nekog poput trampa :)

Korisnikov avatar
Heinz
Postovi: 19262
Pridružio se: 12 Mar 2012, 19:27
Garaža: Civic FK2 1.8
Lokacija: Voždovac

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Heinz » 22 Jun 2020, 15:22

Milo nam je mnogo bliži.

Korisnikov avatar
Kornjaca Rade
Postovi: 3812
Pridružio se: 15 Feb 2014, 08:57
Garaža: Lancia Delta 1.8 Di T-Jet
Lokacija: Bg

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Kornjaca Rade » 22 Jun 2020, 15:25

member je napisao:Pa jesi ti dao više golova od njega za Srbiju pa imaš osnovu da mu kažeš da je pizda?
Ne razumem.
Jeste davao uvek i izivljavao se protiv levaka, bio uvek najbolji strelac na svim turnirima. A kad dodje bitna utakmica i kad se lomi uvek se pizdunski krio po coskovima u misjim rupama i nije hteo da sutira. Zbog toga i nismo uzeli zlato na tri uzastopne olimpijade sa tom ubitacnom generacijom. Sve suprotno od njega su uvek igrali Ikodinovic i Vujasinovic, nisu forsirali u pocetku nego pustali njega a kad treba uvek preuzimali odgovornost.

A kao politicaru se sve slazem sa tobom o njemu. Ljudi po inerciji glasaju za njega jos iz doba jakog ds-a zato sto zive u najbogatijoj i najuredjenijoj opstini u Srbiji, za sta on nema manje-vise nikakve zasluge.






Korisnikov avatar
grujicd
Postovi: 8367
Pridružio se: 16 Jan 2012, 13:32
Garaža: Honda Jazz 1.4 2007 & CR-V 2.0 2012
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od grujicd » 22 Jun 2020, 16:13

I moja deca nešto sitno, a mnoga druga još i više, su koristila neke od besplatnih programa opštine NBG. To je meni velika stvar, da svako dete može besplatno da nauči da pliva, a ne da se posle dave po jezerima. Doduše video sam i drugu stranu medalje, tj. ako imaš komercijalnu školu plivanja na 11. aprilu moraš malo i da obučavaš klince za dž, ali dobro, to je način kako da se nešto napravi a bez para. Mogli bi i druge opštine tako nešto da odrade, ali je potrebno da neko to pogura.

Isto tako i sve reči hvale za Budi Human fondaciju, koju je isto neko morao da pokrene i pogura, i gle, baš Šapić. Najbliži prijatelj je na žalost morao da bude korisnik (od njega sam čuo samo pozitivne stvari), a meni je omogućilo da doniram preko firme, što je jako komplikovano u Srbiji bez ovakve fondacije.

I jedno i drugo su sto puta bolje stvari od pravljenja jarbola, raskockavanja trga, novogodišnjih jelki i ostalog.

Eto te neke stvari može svako da vidi crno na belo, i za to itekako treba energije i volje. Možda ja nisam u toku kakve dilove pravi sa strane, kakav je čovek, ne pratim glasine, znam ovo što vidim.

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11396
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od starac vujadin » 22 Jun 2020, 16:19

ftj je napisao:
22 Jun 2020, 15:21
Očigledno se neke druge vrednosti traže u politici. Eto čovek je dobro igrao vaterpolo, lepo izgleda i oće da pripreti da se pobije, dovoljno za 4%.

Sad smo u ekipi sa putinom i lukašenkom, treba toga biti svestan. Al opet nismo ni tolko ludi da iznedrimo nekog poput trampa :)
Ti baš imaš mnogo visoko mišljenje o Vučiću.

ftj
Postovi: 13038
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od ftj » 22 Jun 2020, 17:07

Mislio sam vise po nivou demokratije, postovanju ljudskih prava i slicno. Ok nismo bas skroz al stremimo ka tome, iako vucic sigurno ne voli da ga svrstavaju u tu ekipu.

Da sam ja bio neka opozicija ja bih umesto bojkota agitovao da svi glasamo za vucica to bi mu mnogo vise stete nanelo.

Korisnikov avatar
Pulp Fiction
Postovi: 1629
Pridružio se: 19 Jul 2015, 21:52
Garaža: Astra G 1.7 dti

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Pulp Fiction » 22 Jun 2020, 17:23

Jednopartijski sistem, vođa, i Srbi, sve ok, to je to, to se traži. Sećam se komentara na ono kad Putin pravi zakonske fore da ostaje što duže, koliko je ljudi to slavilo...
Milina sad u skupštini ko je upao ništa lepše, neće jadni Martinović i ekipa morati da se naprežu da nekoga pljuju ili brane, sad laganica okružen svojima samo glasaš i ostalo prespavaš. :doubleup:

Korisnikov avatar
Puzo81
Postovi: 3265
Pridružio se: 11 Mar 2012, 23:42
Garaža: Ford S-Max 2.0 Tdci Titanium
Lokacija: Novi Sad

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Puzo81 » 22 Jun 2020, 17:28

McGruja je napisao:
22 Jun 2020, 14:43
Prvo da shvatimo kako Vule uzme 2 miliona glasova :)
20evrića glas!

Većini iz mog okruženja obećano pre par dana.


Tri dana uzastopce su me zvali i pitaju si taj i taj. Odgovorim ne, na telefonu njegov brat blizanac Pavle :kezo: . Oni gdine Pavle hoće li Slobodan glasati za prvorođenog?Brat blizanac kaže čuo sam da hoće da glasa za Mila. Oni hvala Vam puno na glasu. Debila bem ti život :uf:

Odgovori