Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23804
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od dragvorl » 12 Jul 2012, 02:08

ftj je napisao:Danas je za nedozvoljeno nošenje oružja zatvor 3 godine, ja se stvarno ne bi zezao sa tim.
Na zalost zakon je za sve isti, ali je za neke istiji.
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Korisnikov avatar
mljacko
Postovi: 277
Pridružio se: 24 Jan 2012, 08:09
Garaža: Fiat Punto s 55, K2 rolericu i Scout biciklicu
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od mljacko » 14 Jul 2012, 12:14

Texonja je napisao:A pucanje iz pistolja na svadbama? Kod mene su prosle godine jedne subote popodne prangijali. Beba spava, 2h popodne, a oni mi na 20 metara od kuce senluce. Popizdim, ali ne mogu da izadjem napolje na coveka sa pistoljem koji je verovatno i popio koju...
Zvao sam muriju jednom, kao "poslacemo patrolu" i nista... Zvao sam posle 15 min da kazem kako i dalje pucaju ali nema patrole, a oni kazu da je patrola bila i da u tom trenutku niko nije pucao, a oni ne mogu nista ako ne zateknu tog nekog da puca. Pricam ti pricu...
Verovatno su imali nekog svog MUP-ovca na toj svadbi, pa "kolegijalno" nisu hteli da urade nista. Cak je verovatno da je neki MUP-ovac u civilu i pucao, jer sam prisustvovao svadbama sa takvim situacijama.

Zakljucak:
Na sledecu svadbu vodite mene.
Em jedem, em pijem, em pravim haos! :kezo: :kezo:


Juce dobijem prevoz do kuce i u jednosmernoj ulici na Vracaru, gospodin u svom fancy kabrioletu :
** U pogersnom smeru
** Nece ni da pokusa da se pomeri da se mi, u pravom smeru(!!!), provucemo i nastavimo dalje
** Zaustavlja auto na sred ulice, prica telefonom i ne primecuje nikoga.


Inspektor Njushkica, nervozna jer je ostala sat vremena duze na poslu, iskace iz kola i izgovara vrlo suptilnim glasom, nekoliko :censored: recenica.

A on na to odgovara: "A sto se ne okrenete (?!) i ne prodjete drugom ulicom?!"

Je li momak, a sto ti lepo ne odes u pi*ku materinu i tamo regulises saobracaj?!

(Covek koji mi je ponudio prevoz je ostao bez reci. Jos se naljutio na mene?! Rekao mi je da ovaj covek jeste preterao, ali da NIJE ZASLUZIO sve to sto sam mu rekla (i onda smo narednih 30 minuta sedeli u jbn kolima i cekali doticnog drkosa da prvo jbn zavrsi razgovor, pa onda da se jbn pomeri i napravi jos nekoliko prekrsaja. Iza nas je bilo 5+ njih koji su trubili, i to nikom nije smetalo. Oh zivote, lutalico... :kuku: :kuku: )
WTF?!
Beograd je ovakav kakav jeste, bas zato sto se pola ljudi izviljava, a druga polovina nece da im nista kaze.


P.S. Znam... Ni meni nije jasno kako, jos uvek, nisam dobila batine?

http://www.facebook.com/rokovnici" onclick="window.open(this.href);return false;

Korisnikov avatar
Neskica
Postovi: 424
Pridružio se: 13 Jan 2012, 17:55
Garaža: Ford Focus 1.6 TDCi
Lokacija: New Woodgood

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od Neskica » 14 Jul 2012, 12:16

Polako,polako naletećeš i ti na pravog :rofl: :rofl: :rofl:

Korisnikov avatar
nikaragva
Postovi: 14754
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:03
Garaža: Zafir
Lokacija: Vulinjak

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od nikaragva » 14 Jul 2012, 12:42

Sta ja znam, meni je neki beogradjanin pre 20 godina rekao, da pola beograda ujutru kada se budi, razmislja kako da zajebe onu drugu polovinu :D

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od Texonja » 14 Jul 2012, 12:45

mljacko je napisao:(i onda smo narednih 30 minuta sedeli u jbn kolima i cekali doticnog drkosa da prvo jbn zavrsi razgovor, pa onda da se jbn pomeri i napravi jos nekoliko prekrsaja. Iza nas je bilo 5+ njih koji su trubili, i to nikom nije smetalo. Oh zivote, lutalico... :kuku: :kuku: )
Ovde ste ili vi nenormalni sto ste dozvolili da vas zajebava TRIDESET minuta ili si ti preuvelicala, pa si za 5 min rekla 30 min.
Mada je meni i 5 min predugo. U roku od minut-dva ako se ne sklanja, procenis dal' da ides da se objasnjavas ili da zoves policiju.
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od NexT » 14 Jul 2012, 12:50

Neskica je napisao:Polako,polako naletećeš i ti na pravog :rofl: :rofl: :rofl:
:rofl: :rofl: :rofl:

Jos nisam naleteo na tolikog mamlaza, obicno se malo vrate u rikverc i sklone sa strane, da mogu da se provucem, i jos se kao izvine...

Al za ovog bih lepo slikanje auta>policija>bg hronika, ali obavezno da se vidi i teleca glava za volanom :isplazijezik:

Korisnikov avatar
mljacko
Postovi: 277
Pridružio se: 24 Jan 2012, 08:09
Garaža: Fiat Punto s 55, K2 rolericu i Scout biciklicu
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od mljacko » 14 Jul 2012, 12:58

Texonja je napisao:
mljacko je napisao:(i onda smo narednih 30 minuta sedeli u jbn kolima i cekali doticnog drkosa da prvo jbn zavrsi razgovor, pa onda da se jbn pomeri i napravi jos nekoliko prekrsaja. Iza nas je bilo 5+ njih koji su trubili, i to nikom nije smetalo. Oh zivote, lutalico... :kuku: :kuku: )
Ovde ste ili vi nenormalni sto ste dozvolili da vas zajebava TRIDESET minuta ili si ti preuvelicala, pa si za 5 min rekla 30 min.
Mada je meni i 5 min predugo. U roku od minut-dva ako se ne sklanja, procenis dal' da ides da se objasnjavas ili da zoves policiju.

Ako sam preuvelicala, to sam preuvelicala bukvalno 5 min.
Bez preterivanja, pola h cekanja.
A ja kipim i kipim.
Ali zbog, vec previse besnog na mene, gospodina pored sam cutala i cekala.


Pa znas kako, ljudi iza nas i nisu bas mogli da znaju zasto je zastoj.
(sem mozda dvoje iza) tako da su se okretali i isli drugim putem.
Pa Beograd je pun drksih ljudi.
Samo tako su i mogli da uspeju i kupe isti taj fancy kabriolet.
Ali, opet... Nekada ne mogu da se iskontrolisem. :besan: :twisted:
http://www.facebook.com/rokovnici" onclick="window.open(this.href);return false;

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30009
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od trojanac » 14 Jul 2012, 13:06

Prvo pokušaš sa: "Izvini, da li bi bio ljubazan da se pomeriš"
Ako ne ide onda fino objasniš da je u prekršaju i da ćeš morati da zoveš policiju.
Ako i dalje kulira onda lepo otvoriš gepek, izvučeš neki pajser, dizalicu, šta god (bitno da je teško) i bez reči priđeš automobilu, ali da on vidi naravno. :djavo:
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Paja
Postovi: 14751
Pridružio se: 08 Jan 2012, 11:36
Garaža: Superb
Lokacija: Beograd, Zvezdara

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od Paja » 14 Jul 2012, 13:15

I tad on izvuče nešto manje teško ali sa izraženijom vatrenom moći.

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od Texonja » 14 Jul 2012, 13:38

Vidi, ja sam uvek za nasilje :) nad takvima , ali to nije dobro iz dva razloga. Prvo sto moze da se desi ovo sto je Paja naveo ili mozda jos gore da se dogodi da zaista izlomis tom tipu auto ili cak njega bez veceg otpora, a onda ti ne gine krivicna prijava gde je on zrtva a ti nasilnik. U principu, najbolje je zvati policiju. Ne nadati se previse ni od njih, ali pozvati jer je to jedini normalan nacin da resis problem.

Drugi manje normalan nacin je ako bas volis osvetu ;) da mu zapamtis tablice, pa kada provalis gde stanuje da mu napravis neku sitnu zlobu kada niko ne vidi pa ne moze da te prijavi. Mada ovo iziskuje dosta energije i planiranja, pa treba BAS da budes osvetoljubiv.
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Korisnikov avatar
dunx81
Postovi: 5576
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:20
Garaža: Civic 1.8
Lokacija: Zrenjanin

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od dunx81 » 14 Jul 2012, 14:00

Napunis mu govancetom kvaku od auta. Pa kad gurne prste,ima sve da mu udje pod nokte :kezo:

Salu na stranu,secam se clanka iz crne hronike kad je lik u nekoj prepirci u saobracaju na semaforu izvadio plasticni pistol a ovaj drugi ko iz topa izvukao pravi i sasuo mu metak..
Sent using Tapatalk

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od NexT » 14 Jul 2012, 14:10

racunalo se kao samoodbrana? :)

Korisnikov avatar
dunx81
Postovi: 5576
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:20
Garaža: Civic 1.8
Lokacija: Zrenjanin

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od dunx81 » 14 Jul 2012, 14:13

Pa da...ovaj napadac nije stigao ni vodu da strcne.

Sent using Tapatalk

Korisnikov avatar
TheWickerMan
Postovi: 10471
Pridružio se: 13 Jan 2012, 12:46
Garaža: AR Giluietta TCT
Lokacija: Stuttgart,DE

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od TheWickerMan » 14 Jul 2012, 14:57

dunx81 je napisao:Napunis mu govancetom kvaku od auta. Pa kad gurne prste,ima sve da mu udje pod nokte :kezo:
:rofl: :rofl: :rofl: Carski!!!

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30009
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Zasto je Srbija tu gde jeste!

Post od trojanac » 14 Jul 2012, 15:16

Slažem se Pajo, ali prethodno smo zvali policiju. Računam da stižu svakog momenta, da me vade iz govana. :kezo:
Posetite www.garaza.rs !

Odgovori