Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
jaksa
Postovi: 3564
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:15
Garaža: Jugo 45

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od jaksa » 18 Feb 2019, 15:33

Treba da bude jasno da će svako ko je protiv ovog režima morati da prelomi i podrži SzS i njihove saradnike.
Novi ljudi i slično su gluposti u rangu belih listića.

Korisnikov avatar
Pulp Fiction
Postovi: 1629
Pridružio se: 19 Jul 2015, 21:52
Garaža: Astra G 1.7 dti

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Pulp Fiction » 18 Feb 2019, 16:18

Ma možemo maštati i pričati šta hoćemo, samo jedna je konstanta, a to je SPS. Ko god hoće u politiku nema bolje organizacije! Bez njih, a oni su zna se čiji, nema vlasti.
Hobotnica! :kezo:
A sam ovaj savez što protestuje deluje na ''već viđeno'', samo još uvek bez podrške igrača spolja, ali u najavi ide kao DOS priča. Svi raznih fela i ideologija, ništa konkretno zajedničko nemamo, osim da ovi odu, a mi dođemo, a kad mi dođemo onda ćemo se popi*kati oko nekih osnovnih smernica i rasuti, i onda stiže hobotnica ponovo u igru :)

Al šta ima veze: http://www.tarzanija.com/38-stvari-koje ... tom-sps-a/ :D Pročitati i prvi pasus...

Korisnikov avatar
starac vujadin
Postovi: 11389
Pridružio se: 13 Jan 2012, 20:58
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od starac vujadin » 18 Feb 2019, 16:43

Jeste skupljeno s raznih strana, ali nisu oni takav smer indukovali niti želeli, nego vlast koja sve vreme pravi atmosferu društvenog sukoba i odstustva dijaloga. Kad guraš takvu priču i pravi se sve veći ambis u društvu onda se dolazi do atmosfere "referendumskog izjašnjavanja" i "glasanja protiv". Sami teraju opoziciju da se neprincipijelno udružuje i da narod glasa protiv samo da bi nekog skinuo, kao što je i Milošević "uspeo" u nekom trenutku...ali ni to nije nikakav naš specijalitet.
Naravno, da će posle biti "kud koji mili moji", ali to je normalno. Vlast će sve vreme ukazivati na to, ali bolje bi bilo da otvori dijalog u društvu nego što pojačavaju agresiju i podele jer bi tako najbolje otupili oštricu protesta, ali mislim da oni jednostavno nisu sposobni za to jer je za njih vlast pitanje života ili smrti...tj. oni to tako kapiraju. Kada neki limar, vlasnik pečenjare, vozač, lažni diplomac, neuspešni vlasnik radio ili tv stanice, vođa navijača, zajaše onda oni shvataju to kao životnu priliku koja im se nikada više neće ukazati, a pri tome znaju da nema nazad jer u svojoj struci loši, neostvareni, nemaju nikakvo iskustvo ili su se bavili kriminalom. Svesni su negde u dubini duše da oni to ne zaslužuju i da su pukom srećom i sticajem okolnosti tu gde su ...to je vrlo opasan način razmišljanje jer je to onda za njih pitanje biti ili ne biti. Srećom da ta stranka nema ideloogiju, pa nemaju tu vrstu grupnog fanatizma nego su interesna grupa, pa će to biti na nivou kružoka ili pojedinca. Tu treba biti pametan i taktičan da bi se izbegla sranja.

Vučić je dosta ruinirao SPS i sveo ga na usku grupu ljudi koji još imaju neku korist...mada skoro sigurno da će i s njima morati da se priča u nekom trenutku, a guraće ih za buduću priču i strani faktor, ali nije to više stranka kao nekad.

Korisnikov avatar
member
Postovi: 3659
Pridružio se: 17 Jul 2012, 15:19

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od member » 18 Feb 2019, 17:19

Pogledajte Tweet korisnika/ce @Cuckovicm:




Kakav idiot!

Korisnikov avatar
shandu90
Postovi: 12276
Pridružio se: 22 Jan 2016, 23:13
Garaža: Opel Astra J 1.4 Turbo
Lokacija: Novi Sad

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od shandu90 » 18 Feb 2019, 17:58

Pulp Fiction je napisao:
Al šta ima veze: http://www.tarzanija.com/38-stvari-koje ... tom-sps-a/ :D Pročitati i prvi pasus...
Dobro me podseti, ranije sam ih redovno citao.

Sent from my P10 Lite using Tapatalk




Korisnikov avatar
Pulp Fiction
Postovi: 1629
Pridružio se: 19 Jul 2015, 21:52
Garaža: Astra G 1.7 dti

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Pulp Fiction » 18 Feb 2019, 18:04

Mislim da vise ne rade, tj. nema ih u tom sastavu, ali ok ima arhive za zezanje :)

Br. 2, 9. 15, 20, 22 i naravno 34...mada astra je tu, dodje mu na isto ko da si imao kadeta te 2012. :kezo:

Korisnikov avatar
jocas
Postovi: 2284
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:09
Garaža: Mazda 3 G120 Challenge 2015
Lokacija: Niš

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od jocas » 18 Feb 2019, 20:03

Koridor 10 kod Bancareva propao pre otvaranja
Slika
https://www.juznevesti.com/Drushtvo/Kor ... ja.sr.html

dekiv68
Postovi: 95
Pridružio se: 20 Mar 2013, 19:38
Lokacija: Krnjaca

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od dekiv68 » 19 Feb 2019, 19:02

Srbija je tu gde jeste zato što su mi na dacia forum srbija (http://www.daciaforum.in.rs ) obrisali postove na kojima sam postavio sledeće youtube filove:
1. Skromno Veče sa Ivanom Ivanovićem 001

2. Skromno Veče sa Ivanom Ivanovićem 002

3. KUKU$ x FOX - OĆE K***C


Nije mi jasno zašto. da li je u pitanju politika ili nešto drugo?

Korisnikov avatar
HKS
Postovi: 11164
Pridružio se: 14 Jan 2013, 17:31
Lokacija: Soba

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od HKS » 19 Feb 2019, 19:04

Mozda ne vole Ivanovica jer je doveo Stipu u emisiju ili mozda sto je krao sa Vukajlije?
A ovo drugo sranje, vjerovatno jer je sranje.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


ftj
Postovi: 12985
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od ftj » 19 Feb 2019, 19:33

Jes im ova pesma sranje al imaju i boljih



Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Korisnikov avatar
Pulp Fiction
Postovi: 1629
Pridružio se: 19 Jul 2015, 21:52
Garaža: Astra G 1.7 dti

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Pulp Fiction » 19 Feb 2019, 20:16

ahahha nije loše ovo Real slav taman me podseti da moram uzeti ovako neki adidas komplet :kezo: ...Trap, je sad nešto što je klincima ''IN''...

dekiv68
Postovi: 95
Pridružio se: 20 Mar 2013, 19:38
Lokacija: Krnjaca

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od dekiv68 » 19 Feb 2019, 20:22

Administrator dacia forum srbija mi je odgovorio sledeće:

Poštovani dekiv68,

Vaš topik sa emisijom Ivana Ivanovića je izbrisan iz sekcije Youtube filmovi zbog sadržaja koji su političkog karaktera.

Ovaj forum je zamišljen kao mesto za razmenu iskustava i utisaka, problema ili lepih dešavanja, uzajamnu pomoć i savetovanje i mnogih drugih aspekata svakodnevice koje jesu ili nisu vezane za vozila marke Dacia, koja većina članova poseduje/koristi ili jednostavno ima želju ili volju da doprinese bivstvovanju DFS. Pored sekcija koje su vezane za Dacia vozila na forumu postoje delovi foruma koji služe za druženje, razbibrigu i sadrže druge neobavezne sadržaje.

Cilj DFS je da se naši članovi ili povremeni posetioci osećaju prijatno na forumu i da doprinesu zajednici. Zbog ovakvog karaktera je DFS u svom dosadašnjem radu okupljao ljude različitih nacionalnosti i različitih verskih, političkih i drugih ubedjenja i trudio se da održi odredjeni nivo kvaliteta. Upravo sa ciljem da se niko na DFS ne oseća ružno, od početka postojanja su na forumu zabranjeni sadržaji nacionalističkog/šovinističkog, političkog, seksističkog ili drugog karaktera, koji mogu da vredjaju druge ili ruše osnovne etičke norme ponašanja, pa makar bili i satirično-humoristički (neko voli Ivana Ivanovića, neko Lava Pajkića, a DFS najmanje treba eskalacija ovakvih sadržaja).

Hvala na razumevanju,
Vaš Dacia Forum Tim

Korisnikov avatar
grujicd
Postovi: 8336
Pridružio se: 16 Jan 2012, 13:32
Garaža: Honda Jazz 1.4 2007 & CR-V 2.0 2012
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od grujicd » 19 Feb 2019, 20:26

Dobro su ti i odgovorili. Par puta sam viđao na forumima da eskaliraju takve teme koje nisu inače ono čime se forum bavi, i onda se ljudi posvađaju, neki napuste forum...

Korisnikov avatar
HKS
Postovi: 11164
Pridružio se: 14 Jan 2013, 17:31
Lokacija: Soba

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od HKS » 19 Feb 2019, 20:32

Pulp Fiction je napisao:ahahha nije loše ovo Real slav taman me podseti da moram uzeti ovako neki adidas komplet :kezo: ...Trap, je sad nešto što je klincima ''IN''...
Slavorum je smorio sa tim True Slav "forama"

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Korisnikov avatar
Pulp Fiction
Postovi: 1629
Pridružio se: 19 Jul 2015, 21:52
Garaža: Astra G 1.7 dti

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Pulp Fiction » 19 Feb 2019, 20:44

Nemam pojma, nisam čuo za slavorum, znam za one neke na yt, ali sam i to zaboravio imena :)

Odgovori