Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
mix024
Postovi: 686
Pridružio se: 25 Apr 2012, 22:12
Garaža: VW Caddy 2.0 TDI 150 KS
Lokacija: Subotica

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od mix024 » 28 Jan 2024, 11:33

ftj je napisao:
28 Jan 2024, 10:26
Bravo! Ja ne znam jesi ti malouman ili zaista ne vidis razliku izmedju gadjanja grudvom i npr. gadjanja vozila kamenjem sa nadvoznjaka i slicno ili je neki drugi nedostatak razumevanja u pitanju. Evo ovde svi priznase da su svi gadjali grudvama, znaci svi su zasluzili da ih neki nepoznati stariji covek isamara i tebi je to sasvim ok jer su deca inace svileni bahati pedercici danas i to se mora menjati.

Jel ok i da se samaraju deca ako zvone na interfon i pobegnu?
Bravo, ja tebe nisam vređao, kao prvo. Kao drugo uopšte nisi pročitao šta sam napisao. Ali OK, već na osnovu tvog odgovora se može dosta toga zaključiti.

Brani svog anđela po svaku cenu, tuci nastavnike, profesore i samo nastavi tako...

E zato je Srbija tu gde jeste...

Samo za slučaj da nisi pročitao, napisao sam ranije: Ni slučajno ne kažem da neko treba da tuče bilo čije dete (ni svoje), ali isto tako ne treba ni automatsko stajanje u 100 %-tnu odbranu.

ftj
Postovi: 13042
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od ftj » 28 Jan 2024, 11:43

A da li bi barem kaznio svoje dete? Ili je dete u pravu... Pa zbog ovakvih su i deca postala bahata i nekulturna, kao što su danas.

Imas neka cepanja licnosti pa ne znas sta si napisao? Kod tebe su mozda preterali sa samaranjem.

Korisnikov avatar
mix024
Postovi: 686
Pridružio se: 25 Apr 2012, 22:12
Garaža: VW Caddy 2.0 TDI 150 KS
Lokacija: Subotica

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od mix024 » 28 Jan 2024, 11:58

Jako dobro znam šta sam napisao. Da tvoje dete to uradi i neko se požali, da li bi mu išta rekao ili bi ga za nagradu počastio novim iPhone-om, jer se nako požalio na njega?

Iako si maksimalno bezobrazan i pravi pokazatelj kulture i generalnog stanja u zemlji, ja se stvarno izvinjavam ako sam te baš toliko uvredio.

ftj
Postovi: 13042
Pridružio se: 26 Jan 2012, 11:43
Garaža: vw golf 2.0
Lokacija: Beograd

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od ftj » 28 Jan 2024, 12:36

Kad kazes zbog ovakvih su deca bahata i bezobrazna nadovezujuci se na prethodnu recenicu ja zaista ne znam kako to da shvatim drugacije nego da je to meni upuceno sto je mnogo gora uvreda nego nekom reci neku ruznu rec. Al ok ostavicu prostor da sam pogresno razumeo tako da ako je tako onda se i ja izvinjavam.

Kabal
Postovi: 2887
Pridružio se: 05 Avg 2015, 10:01
Garaža: Volvo XC60 D5 AWD
Lokacija: Novi Sad

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Kabal » 28 Jan 2024, 12:40

Mir mir mir niko nije kriv...

Sent from my SM-S918B using Tapatalk


Korisnikov avatar
mix024
Postovi: 686
Pridružio se: 25 Apr 2012, 22:12
Garaža: VW Caddy 2.0 TDI 150 KS
Lokacija: Subotica

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od mix024 » 28 Jan 2024, 12:42

ftj je napisao:
28 Jan 2024, 12:36
Kad kazes zbog ovakvih su deca bahata i bezobrazna nadovezujuci se na prethodnu recenicu ja zaista ne znam kako to da shvatim drugacije nego da je to meni upuceno sto je mnogo gora uvreda nego nekom reci neku ruznu rec. Al ok ostavicu prostor da sam pogresno razumeo tako da ako je tako onda se i ja izvinjavam.
Možda sam i ja loše preneo šta sam mislio.

Pozdrav!

:thumbup:

Korisnikov avatar
Branya
Postovi: 331
Pridružio se: 08 Mar 2021, 19:52

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Branya » 28 Jan 2024, 13:11

Polako momcovi, misa mu poljunim. Mozda ste se lose razumeli.

Deca ce uvek biti deca i gledace da iskoriste naklonost roditelja. Tako je uvek bilo i tako ce uvek biti. Da li je kod nas bilo roditelja koji su po svaku cenu branili svoju decu - jeste. Vecina smo tu negde istih godina, odrastali smo 90-ih, i tada je bilo takvih. Secam se nekoliko njih koji su se uvek bunili kako neko mrzi njihovo dete, a deca im bili poludebili koji jedva dobace do trojke. Da li sada toga ima vise, naravno. Da li je sada teze roditeljima nego 90ih, naravno. Danas je deci svasta dostipno na klik i roditeljima treba vise vremena i vise angazovanja. E sad, dosta roditelja ili ne zeli ili nema vremena za roditeljstvo pa svako malo dodje do medija neka glupost. Skolstvo je izgubilo status, postovanje, srozano je do najnize tacke, opet su kriminalci postali uspesni ljudi jer su se "snasli", razne kurvestije (starlete, sumnjive pevacice..) i probisveti. Ali takav je trend i u svetu. Pa u Americi je za predsednika izabran jedan biznismen koji je bogatstvo stekao ne placajuci drugima i onda kaze "ja znam kako sistem funkcionise i samo sam to iskoristio". Tacno, odgovorio je to onoj odvratnoj Hilari koja se finansira od istih takvih. U Argentini dodje onaj klovn za predsednika. Sve to klinci vide. Vidi JJ, Djv, Designericu, Andjelu vesticu, modele u Dubaiu.... Nije lako.

Ja ipak mislim da se vas dvojica niste dobro razumeli. Nije Mix mislio tebe da uvredi, nema zasto, nije takva osoba.

Sent from my SM-G998W using Tapatalk



Korisnikov avatar
mix024
Postovi: 686
Pridružio se: 25 Apr 2012, 22:12
Garaža: VW Caddy 2.0 TDI 150 KS
Lokacija: Subotica

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od mix024 » 28 Jan 2024, 13:21

Rešili smo, hvala!

Sent from my PGT-N19 using Tapatalk


Korisnikov avatar
Branya
Postovi: 331
Pridružio se: 08 Mar 2021, 19:52

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Branya » 28 Jan 2024, 13:27

Al ste resili u tri lepe. Pa kakvi ste vi to sorabi. Dok krv ne padne nema resavanja.
Vi ste sigurno od onih "nije tesko biti fin".

Sent from my SM-G998W using Tapatalk


Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30023
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od trojanac » 28 Jan 2024, 22:41

Prvo da se pobijete pa da se napijete zajedno. Nego Subotica daleko.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
dragvorl
Site Admin
Postovi: 23808
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:03
Garaža: Fiat Stilo 1.9 MJ
Lokacija: NS
Kontakt:

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od dragvorl » 29 Jan 2024, 07:17

DukeNS je napisao:
27 Jan 2024, 19:49
Debili od roditelja.

Nama je omiljena zanimacija bila da zimi gađamo grudvama gradske buseve. Iz današnje perspektive mi je smešno kako su vozači pizdeli i kako ih nije mrzelo da nas vijaju. :D
Ha ha ha, gadjanje buseva. I mi smo to radili u osnovnoj skoli. Bilo je i snega. :) Secam se jednom, gadjamo bus, on stane, vozac izadje, a mi bezanija. :rofl:
SlikaSlika
Mauro Forghieri:"Power comes from speed, torque without speed is nothing"
Life is funny, skies are sunny, Bees make honey, who needs money

Korisnikov avatar
Saša
Postovi: 13045
Pridružio se: 13 Jan 2012, 08:07
Garaža: Renault Kadjar Equilibre 1.3 TCe 140 i Fiat Punto Classic 1.2 8V LPG Dynamic A/C
Lokacija: Novi Sad

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Saša » 29 Jan 2024, 08:20

Tamo gde sam ja odrastao imali smo bus dvaput dnevno. Nije se isplatilo čekati ga da ga izgrudvaš. :kezo:

A čuju li roditelji da si pravio kakve pizdarije - bolje se kući ne vraćaj. :kezo:

Korisnikov avatar
Momčilo
Postovi: 1366
Pridružio se: 21 Mar 2020, 22:44
Garaža: Peugeot 407 2.0 HDi

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Momčilo » 29 Jan 2024, 08:37

Ja sam na Zlatiboru pogodio tako policijski auto i bežanija u hotel.. :D

Korisnikov avatar
ljuba
Postovi: 6750
Pridružio se: 19 Sep 2013, 19:52
Garaža: X-trail
Lokacija: Amst

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od ljuba » 29 Jan 2024, 11:06

Pre koju nedelju bila mi cerka na zurci u Amsterdamu i negde oko 12h zove i kaze upala policija i juri nas po kraju. Ja joj kazem znaci bila bas dobra zurka :) i ako je uhvate da se pravi mladja nego sto jeste :)

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45833
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Zašto je Srbija tu gde jeste?!

Post od Geza » 29 Jan 2024, 11:12

Kod nas softver za prepoznavanje lica odmah odredi godište. ¯\_(ツ)_/¯
Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Odgovori