Naj postovi (smešni, simpatični)

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od NexT » 16 Maj 2012, 01:01

Texonja je napisao:Ma daaa, kupi polovnu Alfu, da te vidi Bog... Kakvi drugarski saveti. :kezo:
Floyd je napisao:Sta fali...Alfa bar moze da se vozi cele godine :kezo:

Korisnikov avatar
dragan
Postovi: 9218
Pridružio se: 13 Jan 2012, 13:09
Garaža: BMW M340i, Peugeot 2008

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od dragan » 16 Maj 2012, 08:06

:rofl: :rofl: :rofl:

Korisnikov avatar
profesorPROST
Postovi: 3282
Pridružio se: 13 Jan 2012, 14:50
Lokacija: Beograd

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od profesorPROST » 09 Jun 2012, 23:14

Rakhil je napisao: Znao sam da Dragan ima potencijala da postane autentican domacin (prizenio se i kupio Forda): dva Renoa odjednom je previse gay, ali boze moj - mlad covek, eksperimentisao na koledzu, sve je to za ljude pa cemo mu oprostiti :mrgreen:
:rofl: :rofl: :rofl:
:bravo: :bravo: :bravo:
Never Say Never Again

nixa
Postovi: 2076
Pridružio se: 10 Jan 2012, 21:52
Lokacija: Beograd

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od nixa » 23 Jul 2012, 15:50

A.M. je napisao:Slucajno naleteh na forum, i prepoznah likove sa starog foruma koji se tamo vise ne pojavljuju...
Tako da je lepo opet vas videti ovde.

Pozdrav svima.
McGruja je napisao:POzdrav & Dobrodošla :D
A.M. je napisao:Hehe, ne skaci odmah, nisam zensko.
:kezo: :kezo: :kezo:

Korisnikov avatar
sashicus
Postovi: 872
Pridružio se: 14 Jan 2012, 10:43
Garaža: lancia lybra 1.9 jtd
Lokacija: Nis

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od sashicus » 23 Jul 2012, 18:15

hahahaha...
generalno, ja ne znam nikoga licno sa foruma (nadam se da cemo su upoznavati, godinama se kuckamo), ali obozavam sto ste duhoviti :opustanje:, i nikako da pomenem SMAJLIJI ME ODUSEVLAVAJU, nekad uhvatim sebe da se sam nakezim kad vidim neki smajli :glavomuzid:

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30009
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od trojanac » 23 Jul 2012, 19:52

Cim namestiš taj HHO da troši samo vodu, prvo okupljanje i dođi za BG, ja plaćam putarinu! :rofl:
Šalu na stranu, biće prilike i da vi što ste malo dalje dođete na neko veće okupljanje.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
sashicus
Postovi: 872
Pridružio se: 14 Jan 2012, 10:43
Garaža: lancia lybra 1.9 jtd
Lokacija: Nis

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od sashicus » 23 Jul 2012, 21:28

kakva smo raspad-zemlja, jbt, odlazak u susedni grad nam predstavlja problem, sto vremenski, sto finansijski.... prosto mi je mrsko da kazem "zemljo otvori se, progutaj me", necu ova zemlja da me proguta :nonono:

Korisnikov avatar
dragan
Postovi: 9218
Pridružio se: 13 Jan 2012, 13:09
Garaža: BMW M340i, Peugeot 2008

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od dragan » 24 Jul 2012, 17:48

:rofl: :rofl: :rofl:

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od NexT » 01 Avg 2012, 12:32

Xepoj87 je napisao:Mene zanima kako to te sise ne postoje?
To sto si ti Ogi cepao samo skrndelje ,ne znaci da ovakve devojke ne postoje i da neko od nas ovde nije iste uzivao ;)
Znam barem 5 ljudi sa foruma koji jesu,minimum.

Korisnikov avatar
Uroš S.
Postovi: 10886
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:17
Garaža: Fabia 1.0 TSI DSG | Yamaha X-Max 300 TechMax 2023. | Polar Forester
Lokacija: Blokovi

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od Uroš S. » 01 Avg 2012, 13:02

Rakhil je napisao:Ovo bi mogla da vozi moja zena eventualno. Ja da samo sednem u njega, izrasli bi mi jajnici.


:rofl:

Korisnikov avatar
profesorPROST
Postovi: 3282
Pridružio se: 13 Jan 2012, 14:50
Lokacija: Beograd

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od profesorPROST » 01 Avg 2012, 13:06

perfiko je napisao: Ogi uz dužno poštovanje, ali zar ti se ne čini da su ove dve izjave kontradiktorne?
"Bucka" je postavila realan cilj pre olimpijade, i ostvarila ga je (misliš da ona nije želela zlato?), a ti si je ismejao :thumbdown:
Divac je postavio (možda) nerealne ciljeve kada je broj medalja u pitanju (rukovodi se, verovatno, tvojom: ako ste već ušestvujete cilj su medalje), i onda ga treba smeniti jer želi pobede i ne zadovoljava se pukim učešćem.
Mislim, ne znam šta da mislim.
Uzgred, sad slobodno možeš i da se naljutiš, ali kad već prozivaš "bucku", jesi li ti nekad video i jednu svoju sliku? :P
:loool: :loool: :loool:
:rofl: :rofl: :rofl:
Never Say Never Again

Korisnikov avatar
dragan
Postovi: 9218
Pridružio se: 13 Jan 2012, 13:09
Garaža: BMW M340i, Peugeot 2008

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od dragan » 01 Avg 2012, 14:55

plodni dani :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8814
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od Gaginh0 » 12 Sep 2012, 01:17

Ogi je napisao:Imam par pitanja:

1. U cemu se sastoji dezinfekcija klime u STEAM-u koja ulazi u cenu pranja ?
Da li se voskiranje radi prskanjem iz puske ili kako ?

2. UNO - 20% je znaci na ruke i to se odnosi na sve usluge ?
Interesuje me koliko su konkretno cene koje su ponudjene u akciji za Septembar (zimske gume) snizene u odnosu na redovne? Cene su fantazija, prosto mi je zao sto mi gume jos uvek ne trebaju, na primer:

185/65R15 88T SP WI SPT 3D MS MO 8.01 DE 7,060.00 Din.
195/65R15 91T SP WI SPT 4D MS 8.02 DE 6,920.00 Din.
185/65R15 88T UG 8 MS 7.52 PL 7,160.00 Din.
195/65R15 91T UG 8 MS 8.14 PL 7,020.00 Din.
185/65 R15 88 T ALPIN A4 GRNX 7,840.00 Дин.
195/65 R15 91 T ALPIN A4 GRNX 7,630.00 Дин.

Haos !!
trojanac je napisao:Ogi, ova tema nije za takva pitanja.

Za sve što te interesuje u vezi navedenih usluga i popusta, obrati se Ivanchu i Johnny-ju na PP, mail, telefon.
Ne znam sto, ali ovo je meni smesno :rofl:
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
profesorPROST
Postovi: 3282
Pridružio se: 13 Jan 2012, 14:50
Lokacija: Beograd

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od profesorPROST » 10 Okt 2012, 12:02

Jedan od najboljih postova na Forumu :klanjamse:

Bravo starče :bravo:

starac vujadin je napisao:Drago mi je da vas je zaintrigirala ova kombinacija, znači da ima petrohhead krvi u vama...

Ne znam odakle vam ta kilometraža od 30000km...u Evropi se kao iznadprosečna kilometraža računa 20000km, a kola koja prelaze više od toga imaju znatno nižu cenu na tržišti polovnjaka. Porsche i Maserati retko ko vozi više 20000km godišnje. Što se mene tiče, ja prelazim 10-15000km godišnje, pa računicu gradim prema sebi (izvinjavam se, ali kako bih drugačije :) ). Dalje, ne bih vozio dva takva auta, već bih uzeo jedan, svejedno koji. Dva su bila ilustracija šta je interesatnije i kao slika besmisla kapitalizma i potrošačkog mentaliteta - realno jedan mi je sasvim dovoljno da budem srećniji nego da vozim svaki dan isprazni tzv.premium koji to nije. Kod Maseratija bih imao 20 soma rezerve za trošak na auto, kod Porschea 10 u odnosu na ova tre preskupe konfekcije. Pod uslovom da su kola u dobrom stanju (a drugačije ih ne bi kupio naravno) radio bih servis (koji naravno postoji za Maserati i ne bi bio problem da ga održavam jer je to isti majstor koji je meni održavao Alfu i vozi isti takav Maserati). Takav auto bih vozio 3-4 godine i za to vreme bih uradio jedan veliki servis, 3-4 mala, promenio 2 seta guma, imao 3-4 registracije (za Maserati niže od Porschea i oba su starija od 10 godina, pa nije baš toliko strašno). Za 3-4 godine cena eksploatacije (koje je Xepoj sve nabrojao) bi znatno prelazila troškove eksploatacije ova tri dosadna automobila (naravno bez obzira na garanciju i kod njih ima nešto da se plaća, ali mnogo manje) i prednost bi se znatno istopila, a sigurno bi prešla i na stranu ove trojice. Vanredne troškove treba izbaciti iz računice jer i nov i polovni auto mogu da se slupaju ili nešto da zajebavaju, mada je veća verovatnoća da će stariji auto nešto da zeza i to je rizik takve kupovine. I onda jednog dana dođe vreme da prodam taj auto. Na Maseratiju bih izgubio nešto verovatno, mada mu je cena i sada smešna, ali verovatno da ne bih mogao da ga prodam za iste ili skuplje novce...ali sam imao 20000 bonus. Na Porscheu ne bih ništa izgubio, možda bi i dobio (da sam Nemac ili neki drugi EU zaradio bih sigurno nego zapadnjaci ne vole i cene kola sa ovdašnjih prostora pa ne bih mogao da dobijem "zapadnu cenu") jer dobar primerak bez 35000 evra jako teško može da se nađe, a cena mu samo raste. A ove tri konfekcije će za 3-4 godine vredeti koliko...oko 15000 evra +/-...izgubiću pola cene na njima. Izgubiću 20-30% samo da ih izvezem prvog dana iz salona, a s ovom dvojicom ne gubim ništa. Neću računati osećaj zadovoljstva, konstantne zabave i blagu erekciju koja bi me stalno držala dok vozim ovakva kola, naspram dosadne dnevne rutine, stresova, brige da li ću dobiti otkaz i sve što ide uz prosečan život jednog ljudskog mrava koji vozi konfekcijski auto u drugoj deceniji 21. veka.
Da parafraziram velikog Dučea "bolje sto godina živeti kao lav, nego jedan dan kao ovca". ;)
Never Say Never Again

Korisnikov avatar
AcaKayak
Postovi: 4865
Pridružio se: 18 Jan 2012, 11:13

Re: Naj postovi (smešni, simpatični, glupi...)

Post od AcaKayak » 10 Okt 2012, 12:39

Moze link ka ovom postu, super je ali bih zeleo da vidim na sta se sve odnosi? :)

EDIT: nasao sam, samo sam trebao da ukucam u search i sve lepo izadje :D
Poslednja izmena od AcaKayak u 10 Okt 2012, 12:42, izmenjeno 1 put ukupno.

Odgovori