Zanimljivo sređeni automobili

Razne teme, pitanja, iskustva
Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Floyd » 31 Jul 2012, 13:48

Nisu ti paketi sabanija ali sminkanje nekog obicnog modela sve sa nalpenicama i oznakama u paketu jeste.
Primer koji je naveo Heroj za CLS350 koji je nasminkan u CLS63AMG je tipican primer...koja je svrha celog projekta osim da se loze osnovci iz kraja kad ga vide pa pricaju u skoli "br'te ima u mom kraju jedan AMG...". Svako ko poznaje tematiku ce se samo nasmejati.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Scuderia » 31 Jul 2012, 13:51

Floyd je napisao:Nisu ti paketi sabanija ali sminkanje nekog obicnog modela jeste.
Ti paketi su 80-90% originalne sportske verzije, dok su S line i R line gotovo 100% isti, tako da ja i dalje ne kapiram ovu konstataciju :pardon: Ono sto ja mogu da shvatim iz vasih objasnjenja je to da je naknadno sredjivanje sabanija, a kupovina vec sredjenog auta u fabrici nije sto mi je jako smesno :kezo:
Poslednja izmena od Scuderia u 31 Jul 2012, 13:52, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
Markoni
Postovi: 9724
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:47
Lokacija: Београд

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Markoni » 31 Jul 2012, 13:52

Pa konstatovali smo da isto vazi i za najslabije motore u nekim, da tako kazem, sportskim paketima... Ne pada vam na pamet da je to covek uradio zbog sebe, a ne zbog komsije Pere koji ce mu se smejati kako ima male diskove...

Tapatalk Post

Floyd
Postovi: 19654
Pridružio se: 13 Jan 2012, 09:18

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Floyd » 31 Jul 2012, 14:05

Scuderia je napisao:
Floyd je napisao:Nisu ti paketi sabanija ali sminkanje nekog obicnog modela jeste.
Ti paketi su 80-90% originalne sportske verzije, dok su S line i R line gotovo 100% isti, tako da ja i dalje ne kapiram ovu konstataciju :pardon: Ono sto ja mogu da shvatim iz vasih objasnjenja je to da je naknadno sredjivanje sabanija, a kupovina vec sredjenog auta u fabrici nije sto mi je jako smesno :kezo:
Ako kupis npr. A3 2.0tdi s-line to je ok ali ako uzmes klot 2.0tdi pa ga onda budzis (pre svega exterijer) a onda mu natakaris znacku S3 onda je to sabanija ili laznjak.
Naravno to je moj stav i nemora svako s'tim da se slozi ;)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Scuderia
Postovi: 13495
Pridružio se: 22 Jan 2012, 20:20

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Scuderia » 31 Jul 2012, 14:08

Floyd je napisao:
Scuderia je napisao:Ono sto ja mogu da shvatim iz vasih objasnjenja je to da je naknadno sredjivanje sabanija, a kupovina vec sredjenog auta u fabrici nije sto mi je jako smesno :kezo:
Ako kupis npr. A3 2.0tdi s-line to je ok ali ako uzmes klot 2.0tdi pa ga onda budzis onda je to sabanija ili laznjak.
To i napisah, znaci dobro sam skapirao :doubleup:

Korisnikov avatar
TheWickerMan
Postovi: 10471
Pridružio se: 13 Jan 2012, 12:46
Garaža: AR Giluietta TCT
Lokacija: Stuttgart,DE

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od TheWickerMan » 31 Jul 2012, 23:19

Milos je napisao:Ne Bole ti si samo ljakse :D Salim se ja Bole je gospodin slusa finu muziku u kolima koja to potvrdjuje.
Opet bolje ljakse nego pozer sa branikom do zemlje :dobarvic: :mrgreen: Šala mala brate :pivo:
Dusan je napisao: Ja sam vec nabavio 1.2 HTP sa stare fabie. Cim budem imao vremena stavljam.
Nek se loži raja :D
fq400 je napisao: Još kad bi mogla registracija da se plati za 1.4, a ne za 2.0... :mrgreen:
Ihaj,8k dinarčica svake godine ... poklon :kezo:
Kad sam bio na tehničkom ove godine,lik gleda broj motora u saobraćajnoj i na motoru,OK,odlazi pozadi i gleda ono 1.4 ... i nije mu ništa jasno :loool:

Korisnikov avatar
AcaKayak
Postovi: 4865
Pridružio se: 18 Jan 2012, 11:13

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od AcaKayak » 24 Sep 2012, 18:26

Moje vidjenje stvari, uzecu recimo BMW 320D...

Ako uzmes m-paket, smatram da si napravio pametan izbor jer auto izgleda lepse. Nema veze koji je motor u njemu, auto svakako lepse izgleda. Ako uradis bilo sta da poboljsas taj auto da ti bude prijatniji, promenis auspuh, sedista, bilo sta... Svaka cast za trud!

Ali, ako na sve to dodas nalepnicu M3, makar i 335 vozio a ne 320... Po meni si seljak i takve uvek ismevam...

Dakle, sto se tice sredjivanja auta, podrzavam i cenim dokle god ne pokusas da budes nesto sto nisi...

Ja na moj 335 da stavim M3 znak, garantovano pola ljudi ne bi znalo sta je jer iako su razlike ocigledne mnogi ih napamet ne znaju... Plus auto ide kao lud i cuje se super. Ali, pre bih sebi probusio sve 4 gume nego zalepio M3 znak, jednostavno nisam takva osoba.

Kad prevedem ovu pricu na ovog golfa... Bez nalepnica predmet divljenja, sa nalepnicama predmet ismevanja :)

P.S. znam da je stara tema, ali naleteo sam na nju kada je postavljen link u temi o chip tuningu i morao sam da prokomentarisem sve ovo :)

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30023
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od trojanac » 24 Sep 2012, 18:52

Juče, na putu za NS, vidim E36 kuravan, lepi mi se, ali nikako da me obiđe dok nije bilo baš baš čisto. Vidim zalepio M pozadi, a osećam da je 1.6 unutra. Sve vreme se ložio da obilazi sve redom, a žena sa detetom mu na zadnjem sedištu. Ja sam vozio maltene po ograničenjima, bez ikakve žurbe i na ulasku u Petrovaradin, stigoh ga na jednom od semafora.
Tako da ova konstatacija...
AcaKayak je napisao:Ali, ako na sve to dodas nalepnicu M3, makar i 335 vozio a ne 320... Po meni si seljak i takve uvek ismevam...
... po meni sasvim stoji.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Xepoj87 » 24 Sep 2012, 21:18

M znak je oznaka M paketa i slicno,ali M3,M5 ili GTI oznaka su jasni pokazatelji sportskog modela i ne idu uz nista drugo.
Svako se u temi slozio da je auto super sredjen,samo da nije trebao da stavi GTI oznake,jer tako ispada da je sredio auto,ne da bude lepsi,nego zato sto je seljak koji zeli da drugi ljudi misle da on vozi GTI-ja...
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
trojanac
Editor in Chief
Postovi: 30023
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:39
Garaža: KIA Ceed JD 1.4
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od trojanac » 24 Sep 2012, 21:30

Xepoj87 je napisao:M znak je oznaka M paketa i slicno,ali M3,M5 ili GTI oznaka su jasni pokazatelji sportskog modela i ne idu uz nista drugo.
U pravu si. Prevideo sam da je to oznaka paketa. Mada znam da imaju te značke da se kupe, pa me to povuklo da razmišljam na taj način.
Posetite www.garaza.rs !

Korisnikov avatar
Texonja
Postovi: 4510
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:09
Garaža: X3
Lokacija: Poker table

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Texonja » 24 Sep 2012, 21:46

Xepoj87 je napisao: nije trebao da stavi GTI oznake,jer tako ispada da je sredio auto,ne da bude lepsi,nego zato sto je seljak koji zeli da drugi ljudi misle da on vozi GTI-ja...
Apsolutno tacno! Kao sto na Kadeta stave spojler i crnu traku na dupetu da bi ljudi mislili kako je to GSi, tj svojevremeno se to radilo dok je bilo citavih Kadeta na drumovima...

sent from my HTC Sensation
Everything happens for a reason. Sometimes the reason is that you're stupid and make bad decisions!

Korisnikov avatar
sebekkg
Postovi: 10402
Pridružio se: 13 Jan 2012, 02:18

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od sebekkg » 25 Sep 2012, 03:34

da jeste to vise stvar u njihovim mozgovima jeste nego li je auto lepo odradjen. ali problem jeste sto su 99% tih tjuning MAJSTORA, zesce paljevine dileje ili kako da ih nazovem, retki su oni koji ce i normalno voziti ta auta. gledam milion tih koji budze kadete, puntice jtd ili 1.2 benz, i pocnu da preticu gde nije mesto, voze mi u susret preko bele(onako bahato)... to je jednostavno stanje njihovoh mozga, mene sada ne dotice sto je on stavio nalepnicu, neka je dzuza za sebe, jer ja taj auto niti cu voziti niti sta, meni je vise vazno njegovo ponasanje u saobracaju, i da je lepo odradjen, a sada m - gti -gsi nalepnice sta ces, zazmuri na jedno oko i teraj dalje ;)
Slika

gazza
Banned
Postovi: 2781
Pridružio se: 01 Okt 2012, 12:38
Garaža: Suzuki S-Cross 4x4 1.6TD Sergio Celano
Lokacija: Vracar/Limnos

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od gazza » 28 Avg 2021, 15:02

Slika

Korisnikov avatar
Ji 4Tze
Postovi: 8094
Pridružio se: 22 Jan 2012, 23:10
Garaža: Honda CR-V 2.0 4WD
Lokacija: Beograd

Re: Zanimljivo sređeni automobili

Post od Ji 4Tze » 28 Avg 2021, 22:53

Je l ovo Kutijin Mini? :D
Boringly average, but also perfect for school run mums

Odgovori