Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Razne teme, pitanja, iskustva
Odgovori
Korisnikov avatar
perfiko
Postovi: 2213
Pridružio se: 16 Jan 2012, 07:53
Garaža: Fiat Croma
Lokacija: BG

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od perfiko » 16 Okt 2012, 13:26

A vizir mu se zamaglio jer je isključio grejanje, a isključio je grejanje jer mu je bilo vruće...
Biti zaljubljen, to je isto kao kad se usereš u gaće...Svi vide, ali samo ti imaš onaj poseban osećaj topline.
Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovite.
Mogu ja to tebi objasniti, ali ti to ne možeš shvatiti!

Korisnikov avatar
Geza
Moderator
Postovi: 45773
Pridružio se: 06 Jan 2012, 11:49
Lokacija: Apsurdistan

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od Geza » 16 Okt 2012, 15:44

Najgore je svađati se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuče iskustvom...
Slika Slika

Korisnikov avatar
NexT
Postovi: 13008
Pridružio se: 09 Jan 2012, 18:49
Garaža: E (W212)
Lokacija: Beograd

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od NexT » 16 Okt 2012, 16:00

Mirniji posao - spasilacki helikopter :doubleup: :doubleup: :doubleup:

A ovo je bila najbolja marketinska kampanja ikada koju sam video. Ne secam se kada se o nekom desavanju toliko pricalo i kada je samo jedan brend bio u centru paznje...

Korisnikov avatar
AcaKayak
Postovi: 4865
Pridružio se: 18 Jan 2012, 11:13

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od AcaKayak » 16 Okt 2012, 17:40

Zato i jesu posebni :)

Ovo sto se prica o Felixu koliko ce para dobiti, to je jedna od pozitivnih stvari red bulla. Svaki sportista iz celog sveta je isto cenjen. Naime, sta hocu da kazem... Ako ja i neki Amer imamo isti rezultat isto smo i placeni. Prosto, ljudi imaju svoju formulu koliko placaju sportistu i na osnovu cega, ja im posaljem rezultate tipa sa 20 godina 3. na prvenstvu Evrope, najmladji u svetu u kajaku sa Olimpijskom normom itd, onda odem kod njih u centar i uradim testiranja koliko i sta mi je kakvo, kakve su sanse za napredak... Sve to udje u bazu podataka i izadje cifra toliko i toliko. Ako neko postavi 5 svetskih rekorda u necemu ili koliko je vec Felix postigao, bice placen isto kao on.

To je ono sto sam pricao da nisu oni bas firma koja gleda da ustedi vec imaju svoje principe, i nema veze sto sam ja iz Srbije, placaju bilo kog sportistu kao da je iz neke izmisljene zemlje- njihove baze podataka. Inace ja sam 580ti sportista koji ima ugovor sa njima :D

Treba jos da odem u taj centar u Austriju da uradim ta testiranja, taman cu da probam da nadjem Feliksa ako bude tu posto je ovo glavni RB centar u svetu :)

Korisnikov avatar
nidza
Postovi: 21084
Pridružio se: 26 Feb 2012, 22:23
Garaža: Oktavije dvije
Lokacija: N.B.G.

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od nidza » 16 Okt 2012, 17:53

Šteta što im napitak nije bolji, ali ceo paket je za svako poštovanje. ;-)

Korisnikov avatar
AcaKayak
Postovi: 4865
Pridružio se: 18 Jan 2012, 11:13

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od AcaKayak » 16 Okt 2012, 18:25

Da kosta kao guarana bilo bi super, ali onda ne bi ni bilo ovog skoka :)

Od energetskih pica koje sam pio, a pio sam ih mnogo i svuda, jedino monster novi (nesto na R se zove) mi je dobar (skoro) kao red bull, ne vezano za to sto su mi ovi sponzori pa da ih zato hvalim. Sponzori olimpijskog tima su i Jat i Telenor pa o njima mislim sve najgore i nastavicu tako da mislim koliko god mi priprema platili jer sam hvala Bogu u takvoj situaciji da ne zavisim ni od koga od njih.

Sto se tice ukusa pica, mislim da je subjektivna stvar i nemam nameru sa bilo kim da se ubedjujem, naravno da nije svima najlepsi red bull, i naravno da ga neko ne voli :)

Korisnikov avatar
Woodoo
Postovi: 2344
Pridružio se: 13 Jan 2012, 10:12
Lokacija: Beograd

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od Woodoo » 17 Okt 2012, 11:10

Slika
Slika

Korisnikov avatar
snork
Postovi: 4878
Pridružio se: 13 Jan 2012, 07:50
Lokacija: Beograd

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od snork » 17 Okt 2012, 12:24

Kad smo već kod Gagarina, i on je u povratku sa svog istorijskog leta 1961. godine iskočio iz kapsule i odvojeno se spustio padobranom (kapsula je imala svoj padobran, ali mali za njenu težinu, pa je u zemlju udarila jače nego što bi čovek mogao da podnese). Ne znam na kojoj visini je iskočio. U svakom slučaju, kapsula je u tom trenutku letela velikom brzinom prema Zemlji, a verovatno je bila i usijana. :)
Ђенерал Јанковић

Korisnikov avatar
dragan
Postovi: 9218
Pridružio se: 13 Jan 2012, 13:09
Garaža: BMW M340i, Peugeot 2008

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od dragan » 17 Okt 2012, 20:09

a i rusi sigurno nisu objavljivali takve stvari tada...

Korisnikov avatar
McGruja
Site Admin
Postovi: 13409
Pridružio se: 06 Jan 2012, 13:48
Garaža: Suzuki Vitara 1.6 16v AT

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od McGruja » 17 Okt 2012, 21:21

Nisu imali nikoga u sektoru marketinga ;)

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

Korisnikov avatar
Xepoj87
Postovi: 28022
Pridružio se: 13 Jan 2012, 01:37
Lokacija: Beograd

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od Xepoj87 » 18 Okt 2012, 04:56

Ni ja,koliko god probao energetskih pica,nisam nasao zamenu Red Bullu :)
Ima svasta sto je dobrog ukusa i sto je energetski dobro,ali jos ni jedan nisam probao da mi se svidja kao red Bull,a pored Coca Cole,to je jedino pice ciji mi ukus ne dosadi.
Veče u kome se svi slazu je protraceno.
Prvi znak gluposti je potpuno odsustvo stida.

Korisnikov avatar
perfiko
Postovi: 2213
Pridružio se: 16 Jan 2012, 07:53
Garaža: Fiat Croma
Lokacija: BG

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od perfiko » 18 Okt 2012, 07:11

Ne konzumiram ta energetska pića, zapravo retko ih konzumiram. Kupio sam prošle godine jada sam išao na more taj Red Bul, jel'te, da mi da krila da vozim. Uglavnom popio sam ga negde oko pola četiri ujutro, u četiri sam već spavao na parkingu u Makedoniji. :kezo:
Biti zaljubljen, to je isto kao kad se usereš u gaće...Svi vide, ali samo ti imaš onaj poseban osećaj topline.
Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovite.
Mogu ja to tebi objasniti, ali ti to ne možeš shvatiti!

Korisnikov avatar
Gaginh0
Postovi: 8808
Pridružio se: 13 Jan 2012, 06:16
Garaža: Nemam garažu :(
Lokacija: In the middle of nowhere

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od Gaginh0 » 18 Okt 2012, 07:43

Npr. Red Bull ima isti energetski sastav kao Burn, koji je 50% jeftiniji, samo sto Burn ima skroz drugaciji ukus i nije tako lep...
Sta znam, pijem Bull na poslu, i tripujem se da mi pomogne kad vozim, da me malo razbudi...
BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, A KAD ĆU ŽIVETI?

Slika

Korisnikov avatar
AcaKayak
Postovi: 4865
Pridružio se: 18 Jan 2012, 11:13

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od AcaKayak » 18 Okt 2012, 08:05

Heroj, to sam i ja rekao nekome iz mog drustva, realno postoje Red Bull i Koka kola i njihove kopije...

Perfiko, on je snage koliko i jedna kafa iako nasi ljudi mislie da je ne znam ni ja kakvo cudo. Nekad ce te razbuditi, nekad ne, ja sam pisao da sam vozio od jednom od Barselone do Sapca bez prestanka, celu noc, popio sam cini mi se oko 2 litre energetskog pica... Ne bih preporucio to bas ljudima koji se ne bave sportom, ja imam dosta jako srce (puls oko 40 u minutu) i navikao sam na vece kolicine kofeina (uzima se u sportskim preparatima, dobar je za trening a ne spada u doping) pa mi nije bio problem, ali realno price su prenaduvane kako je to ne znam ni ja sta... Ima oko 80mg kofeina po limenci...

Korisnikov avatar
Sloba
Site Admin
Postovi: 10569
Pridružio se: 06 Jan 2012, 12:03
Garaža: Ford Fiesta Ecoboost, Mazda CX-30 AWD
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Skok iz svemira - događaj za istoriju!

Post od Sloba » 18 Okt 2012, 08:08

perfiko je napisao:Ne konzumiram ta energetska pića, zapravo retko ih konzumiram. Kupio sam prošle godine jada sam išao na more taj Red Bul, jel'te, da mi da krila da vozim. Uglavnom popio sam ga negde oko pola četiri ujutro, u četiri sam već spavao na parkingu u Makedoniji. :kezo:
Što bi rekli u Tri karte za Holivud: Govno ko govno, samo slatko. Coca-cola mi završava posao zbog kofeina i šećera u sastavu, ovo ostalo mi ništa specijalno nije delovalo, osim što sam podrigivao na šampon.

Odgovori